Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NIvoD. - Profil | Ne 11.9.2016 15:34:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

PYTLAKS >> Jelikoz vsichni zname Michala a jeho prezdivku Baron Prasi.Doporucuji ti vic masa si nalozit 😁😁

    NPYTLAKS - Profil | Ne 11.9.2016 14:17:29

    smike >> začátkem října budu udit,tož to vezmem jedným vrzem:-)

      Nnadrazak - Profil | Ne 11.9.2016 14:06:26

      smike >> Chápu,já nebýt ve službě tak už se dávno někde válím u vody s radkem v ruce.:-)

        Nsmike - Profil | Ne 11.9.2016 14:05:14

        nadrazak >> u vody uz probehlo a je treba se venovat i juniorovi :-)

          Nnadrazak - Profil | Ne 11.9.2016 14:04:15

          smike >> Co,že dnes nejsi na horách nebo u vody když je tak krásně??

            Nsmike - Profil | Ne 11.9.2016 14:02:24

            PYTLAKS >> jeste jim ho tam na par fotek necham:-))) nebo ho potrebujeme uz ted? :-)

              NPYTLAKS - Profil | Ne 11.9.2016 14:00:20

              smike >> už jsi čapnul teho suma do kuřbůdy?

                Nsmike - Profil | Ne 11.9.2016 13:59:13

                Michal1 >> to je fakt :-)))

                  NIvoD. - Profil | Ne 11.9.2016 12:59:44

                  smike >> Urcite neco jo :-)

                    NMichal1 - Profil | Ne 11.9.2016 12:54:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    smike >> ty nenachytas ani po sobě natož po nekom😂😂

                      Nsmike - Profil | Ne 11.9.2016 12:42:10

                      IvoD. >> po vas bych toho nachytal :-)

                        NIvoD. - Profil | Ne 11.9.2016 12:16:40

                        smike >> Ale zas bud rad ze to nekdo propaluje muzes pak jezdit a dochytavat 😁😁

                          NIvoD. - Profil | Ne 11.9.2016 12:12:51

                          smike >> Je nedele a zadnou fotku od tebe zatim nemam 😂😂😃

                            Nsmike - Profil | Ne 11.9.2016 11:43:23

                            Michal1 >> toz to radsi smrt, jak vase fb propaly a stranky ruznych kulickaru :-)))

                              Nsmike - Profil | Ne 11.9.2016 11:40:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              venca1 >> twl, uz jsi videl, aby ti za jelce dal nekdo levnejsi kule? :-))) nebo tričko s napisem? :-)))

                                NIvoD. - Profil | Ne 11.9.2016 10:28:39

                                venca1 >> Mam robota 😊

                                  Nvenca1 - Profil | Ne 11.9.2016 8:31:36

                                  IvoD. >> Kdo by to na ty karboše mlel? l.-) To už je lepší je prohnat kuřbůdou..-)

                                    NIvoD. - Profil | Ne 11.9.2016 8:18:46

                                    venca1 >> Mne se ti kapri libi vic navic s nich udelas vic karbenatku :-)

                                      Nvenca1 - Profil | Ne 11.9.2016 7:41:18

                                      IvoD. >>Ráno tu dávej raději ty polozdechlý jelce než ty kapřoprasata..-))

                                        NIvoD. - Profil | Ne 11.9.2016 7:36:03