Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NIvoD. - Profil | Ne 11.9.2016 7:33:49

Dobre ranko pri nedeli :-)

    NLupeň291 - Profil | Ne 11.9.2016 6:36:41

    Zdar chlapi, dá se někde OV, FM koupit pelety copens. Místo Žermanic, paní má dovču.

      NMichal1 - Profil | So 10.9.2016 16:14:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      IvoD. >> kde nic není,ani smrt nebere😂😂

        NIvoD. - Profil | So 10.9.2016 15:27:52

        smike >> Kdybys byl charakter tak mi to posles a nedelas zagorku.A hlavne zadara 😊

          Nsmike - Profil | So 10.9.2016 15:01:21

          IvoD. >> za petilitrovy hrnecek? Co bys chtel, twl?:-)))

            NIvoD. - Profil | So 10.9.2016 14:59:03

            smike >> To nejsou poradne ulovky :-)

              Nsmike - Profil | So 10.9.2016 14:56:09

              IvoD. >> chytam tu spravnou velikost oukleje.prozatim berou same velke:-)

                NIvoD. - Profil | So 10.9.2016 14:41:38

                smike >> Kdy se stavis tepla ti to ve sklepe 😁

                  NIvoD. - Profil | So 10.9.2016 12:43:28

                  venca1 >> Ne delam z toho na prodej i vyborne ryby karbenatky 😊

                    Nvenca1 - Profil | So 10.9.2016 10:14:33

                    IvoD. >> Hážeš to hned kačenám, nebo zpátky do vody..-)

                      NIvoD. - Profil | So 10.9.2016 9:29:18

                      Dneska to jde😊

                        NIvoD. - Profil | So 10.9.2016 6:14:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Preji krasnou teplou sobotu a jdu nahodit :-)

                          NIvoD. - Profil | Pá 9.9.2016 21:01:49

                          Johan K. >> Ja mam taky par fotek z dob kdy jsem ho obcas braval jako kuchare sebou 😁😁

                            NJohan K. - Profil | Pá 9.9.2016 20:51:01

                            IvoD. >> Ja mam v mobilu jednu jeho skoro dvacku, pamatujes?! Strasne tezka ryba, ani ji skoro uzvednout nemohl :) Kdyby delal drahoty, poslu ti ji, ale mam u neho pivo z toho SUDU! ;) Teda pokud nemyslis jine "dvacky"!?

                              NIvoD. - Profil | Pá 9.9.2016 19:53:59

                              smike >> Chci poslat aspon dve dvacky kdyz jsem do toho byl nucen investovat :)

                                Nsmike - Profil | Pá 9.9.2016 13:12:19

                                IvoD. >> s takým kaliskem musis vydrzet :-) zítra nalapu nejake oukleje :-)

                                  NIvoD. - Profil | Pá 9.9.2016 12:14:19

                                  ŠUKI >> Zacina se vykrucovat pacholek.A tim padem zacinam mit obavy ze to bude asi tak e si nasel jiny konicek a to pivo a hory :-)

                                    NIvoD. - Profil | Pá 9.9.2016 12:12:44

                                    smike >> Ja tomu rikam sud ty soudek :-) To mas deset piv to ti na sobotu staci :-) A chci jenom sedum fotek s ulovkem to mas vic nez 1,428 piva za fotku a tomu rikam kseft jak svina :-)

                                      NŠUKI - Profil | Pá 9.9.2016 11:58:30

                                      IvoD. >> On chytá ryby? Já jsem myslel že chodí jenom po kopcach a chlompe pivo a pak........:-))) On je soukromník,on se nepochlubí ????

                                        Nsmike - Profil | Pá 9.9.2016 11:29:49

                                        IvoD. >> 5 litrovy a SUD, twl? :-))) o bance nebyla rec :-)