Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

IvoD. - Profil | Pá 9.9.2016 11:17:03

smike >> Ty vole prodavas auta a nejsi schopen si poradne dupnout ze chces poradny sluzebni vuz? A ne jezdit v bedrunce :-)

P.S: Ja mam pro tebe 5 litrovi sud o zadne 50 nebyla rec za prve to neunesu a za druhe mam chudeho sponzora :-)

    IvoD. - Profil | Pá 9.9.2016 11:15:03

    Kajman60 >> Abys treba mohl si v klidu zazpominat jak bylo na Jare krasne a ne taky hic jak ted 😁

    P.s:Navic fotky jsou stare a od kamarada Johana :-).Je totiz tvari toho to tydne pristi tyden se muzes tesit na Smika cely tyden kazde rano uvidis jeho :-) Ty nahate baby uz mate na rynku tak tady uvidis statneho lovce s rybou :-)

      smike - Profil | Pá 9.9.2016 11:08:05

      IvoD. >> ty mas velke auto, mi by se tam 50tka nevešla :-)))

        Kajman60 - Profil | Pá 9.9.2016 10:47:43

        ...proč tu davaš fotku z jara..křaky v rozpuku,...-)

          IvoD. - Profil | Pá 9.9.2016 9:52:32

          Dobre rano 😁

            IvoD. - Profil | Čt 8.9.2016 20:15:10

            smike >> A nechces se po crste stavit pro to? :)

              hypac.cz - Profil | Čt 8.9.2016 18:27:30

              IvoD. - ® Čt 8.9.2016 7:14:05 >> Pravda, pravda :) není ale čas jezdit teď dom a tahat sem loď, tak jsem zkusil, jestli se někdo podělí. Na ty 4-5 dnů co teď budu mít čas to zkusím pokusem omylem :)

                smike - Profil | Čt 8.9.2016 17:16:38

                IvoD. >> zitra vecer se vracim z prahy.tak kdykoliv :-)

                  IvoD. - Profil | Čt 8.9.2016 17:07:18

                  venca1 >> To nevim co s tim udela ten barbar ale slibil 7 fotek s kaprem vymenou za sud.Chci at je tvari pristiho tydne 😊

                    venca1 - Profil | Čt 8.9.2016 17:00:38

                    IvoD. >> Tvl, to už budou kolem kačáku naházené i prázdné sudy a ne jen petky?.:-)))

                      IvoD. - Profil | Čt 8.9.2016 16:44:40

                      smike >> Kdy kde v kolik?

                        smike - Profil | Čt 8.9.2016 16:36:59

                        IvoD. >> tak to dovez, mam to nachystane :-)

                          IvoD. - Profil | Čt 8.9.2016 16:33:50

                          smike >> Sud mam chystej 7 fotek.Nasel se sponzor :-)

                            IvoD. - Profil | Čt 8.9.2016 11:30:50

                            Johan K. >> Tak ten vyderac chce sud piva slozis se ? :-) P.s: Kdyby nekdo chtel prispet tak se tomu taktez nebranim:-)

                              IvoD. - Profil | Čt 8.9.2016 10:57:43

                              Johan K. >> Pokud teda sezenu dost fotek od toho pivare z F-M:-) Uz jsem mu psal SZ tak snad to dobre dopadne a mame se na co tesit.

                                IvoD. - Profil | Čt 8.9.2016 10:19:34

                                Johan K. >> Asi to tady radeji zavrem.Stejne je tady nuda bez Vikikaci :-(Pristi tyden zas bude jina tvar neboj :-)

                                  Johan K. - Profil | Čt 8.9.2016 7:47:54

                                  smike >> Musíme mu přidat víc práce, on se vyloženě nudí!

                                    smike - Profil | Čt 8.9.2016 7:43:03

                                    Johan K. >> neblbni:)))ivoš by pak založil ostravu 4 nebo 5 :)))

                                      Johan K. - Profil | Čt 8.9.2016 7:39:00

                                      IvoD. >> Asi ti dám brzy kartu tvé oblíbené barvy :)

                                        IvoD. - Profil | Čt 8.9.2016 7:14:05

                                        hypac.cz >> Ono bude asi nejlepsi kdyz si to projedes sam.Da ti to daleko vic nez ti nekdo neco rekne.Aspon ma zkusenost.