Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NIvoD. - Profil | Čt 8.9.2016 7:08:08

Dobre ranko dneska bude vic nez krasne :-)

    NDědek - Profil | Čt 8.9.2016 0:08:39

    Ahoj. Mám možnost pravidelně dostávat větší množství pečiva z potravin. Nemáte někdo šrotovník na pečivo, aby se dala nadělat strouhanka? Samo, že bych se podělil, sám to nespotřebuji. Když tak třeba volejte na můj kontakt v kartě. Dík. Jarda

      Nhypac.cz - Profil | St 7.9.2016 12:34:02

      Ahoj chlapi, umí někdo poradit nějaké zajímavé zlomy na Těrlicích? Přistěhoval jsem se, loď a echolot mám na druhém konci republiky a tak by se hodila každá info kam na dravce. Převážně položená, nebo plavaná. Předpokládám, že jsou tu i normální rybáři, kteří u vody rádi pokecají s ostatními rybáři i poradí a ne jen samí zamindrákovaní, sebestřední pablbi :-)))))) Klidně na PM. Díky!

        Nradjanys - Profil | St 7.9.2016 12:18:58

        Mabuk >> bude to supr. Tráva všude akorát nepůjde vidět;)

          NMabuk - Profil | St 7.9.2016 10:51:32

          IvoD. >> Takové kombajny pracují ve Vídni na Dunaji - jeho slepých ramenech. Seká vodní rostliny v určité nastavitelné hloubce pod hladinou a ustřižené konce sbírá jako sekačka na trávu do zásobníku. Cílem je, aby rostliny nedosahovaly až k hladině, aby se lodím nenamotávaly na lodní šrouby a aby plavce "nešimraly" na bříškách. Jeho cílem není se s rostlinami nadobro vypořádat, ale aby neobtěžovaly veřejnost. Je otázka, jaký přínos bude mít pro rybáře.

            NIvoD. - Profil | St 7.9.2016 9:55:35

              NIvoD. - Profil | St 7.9.2016 6:38:02

              Dobre ranko s Fufikem 😁

                Ngenza - Profil | Út 6.9.2016 23:05:28

                Krasny vikend z dobrou partou možna i ryb a nejde o nic.možna o pohar kterym se muzete popchlubit.

                  Ngenza - Profil | Út 6.9.2016 22:50:04

                  nejde o kila ale o pohodu

                    NIvoD. - Profil | Út 6.9.2016 19:13:22

                    Vodní kurka >> Tak to netusim rybar kolem 100kg a kapra tipuji kolem 18 treba se sam lovec ozve

                      Ngenza - Profil | Út 6.9.2016 16:46:11

                      Zdar rybáři o vikendu od patku do nedele pořádam závod v lovu kapru v Petřvalde na rybniku Male sedlo.40 hod.nonstop.Vim že je dost pozdě ale mam velné mista zavodi se ve dvojicich .startovné 1500 kč.Kdo by měl zájem 607410448.

                        NVodní kurka - Profil | Út 6.9.2016 15:26:13

                        IvoD. >> To je teda macek...kolik vážil?

                          NIvoD. - Profil | Út 6.9.2016 7:45:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dobre ranko s krasne stavenym rybarem a supinacem 😁😁😁

                            NIvoD. - Profil | Po 5.9.2016 9:58:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dobre ranko.Jeden z odhozu a cizi kulicky

                              NIvoD. - Profil | Po 5.9.2016 8:24:10

                              marasOV >> To je fajn ze je jeste fusati a nenazranci nesezrali.

                                NmarasOV - Profil | Po 5.9.2016 6:34:03

                                IvoD. >> ještě jich pár žije :)

                                  NIvoD. - Profil | Ne 4.9.2016 21:58:44

                                  marasOV >> To jeste u nas zije v takove velikosti? :-)

                                    NmarasOV - Profil | Ne 4.9.2016 20:52:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    IvoD. >> Já byl feederovat a brali luxusní placaté ryby...

                                      NIvoD. - Profil | Ne 4.9.2016 19:07:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dneska opet na chvili na tloustich

                                        NIvoD. - Profil | Ne 4.9.2016 19:06:42

                                        smike >> To vis jsem lenoch 😊😊