Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nsmike - Profil | Ne 4.9.2016 17:51:41

IvoD. >> toz to jsi asi jediny, kdo na tomhle miste nahazuje:-)

    NIvoD. - Profil | Ne 4.9.2016 11:39:12

    venca1 >> Obavám se že v případě dotyčného to nebylo únavou ale úplně něčím jiným :-)

      Nvenca1 - Profil | Ne 4.9.2016 9:47:50

      IvoD. >>To už jste měli tu hovnovou brigádu? Jste si mákli, když už jste padali únavou na držku..-)))

        NIvoD. - Profil | Ne 4.9.2016 8:52:50

        Dobre ranko :-) Nikdo mi tam nesedl tak jsem mohl nahodit :-)

          NIvoD. - Profil | So 3.9.2016 19:13:24

          smike >> Jsi zas vcera prebral co?

            Nsmike - Profil | So 3.9.2016 12:15:54

            Michal1 >> tam se nas jeste 6-7 vejde:-)) i na tretaka az se setmi:-))

              NMichal1 - Profil | So 3.9.2016 8:56:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              marasOV >> jen at kluci prijedou chytat..hlavně ze jsme zdraví...

                NmarasOV - Profil | So 3.9.2016 8:29:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Michal1 >> karas pamatuješ ,jak jsme zakrmili a pozvali pár přátel,mám z tama foto,tak příště si to zvopáknem :)) ...... nic vokurky jde se na ně.....

                  NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 23:44:47

                  yop >> Ja dneska jezdil v pochve a jako debil jsem se vubec necitil jsem asi fakt divny 😁😁😁

                    Nyop - Profil | Pá 2.9.2016 22:38:32

                    viceroy >> S partičkou ze Štítiny jsem se taky nedávno setkal na pochni, větší bandu ču...ráku jsem dlouho pohromadě neviděl. V jejich věku by už měli mít rozum, a né jenom chlastat a řvát na celou pocheň. Ale v poslední době se mi zdá, že na pocheň jezdí čím dál tim více de...bilů.

                      NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 19:37:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      smike >> je zvláštní ze si pokaždé co jsem dojel z ryb hned další den seděl na tom místě letos uz se to stalo trikrat,Je mi to úplně jedno protože každý kdo má koule a rozum je schopný napsat sms kdyz vi ze jsem na rybach kde sedím aby si tam nesednul..funguje to tak mezi náma normálně stačí jen chtít a mít trochu rozum.

                        Nsmike - Profil | Pá 2.9.2016 19:30:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Michal1 >> tak hlavne to tam poradne oznacte, abych si zitra nahodou na tech par hodin nesedl na "neci" zakrmeny flek a nedej boze nechyt nejakou rybu, na kterou uz tam ti dotyční tak dlouho krmi...idealni by byly takové ty vlajky s nazvy chlebodarcu :-)))

                          Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 19:26:54

                          Michal1 >> dik :-):-) aspon jsem prumerny :-):-)

                            Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 19:25:59

                            smike >> desitku nedam ani ja ani ty :-) ..... kuwa udelejte nekdo ten seznam a napiste me a Smika ostatni kopirujou a dopisuji se .....

                              NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 19:25:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              smike >> nekvalifikuje,ale.průměrně inteligentní člověk to respektuje.

                                Nsmike - Profil | Pá 2.9.2016 19:23:45

                                viceroy >> jako zadara myslis, ze nechytas na soukromaku?nebo to, ze nekam nasypes koule za desitku, te kvalifikuje k tomu, ze je to "tvuj" flek? :-) na ten uklid mně napis

                                  NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 19:19:40

                                  smike >> upřímný ..tak jako je u me zvykem.aspoň se budete mít o čem bavit.dal uz to rozebirat nechci a nebudu...je to kazdeho vec a svědomí...

                                    Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 19:18:59

                                    smike >> smajki ja byl jen v utery a chytal jsem v jinem sektoru ....... ani bych nemel moc radost udelat rybu zadara :-)....... napiste a vytvorte nekdo seznam na tu sobotu at vime vc go......

                                      Nsmike - Profil | Pá 2.9.2016 19:16:48

                                      Michal1 >> twl, tak to je nazor :-)

                                        NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 19:10:16

                                        smike >> poskromnu protože jsou i lidi kteří respektujou,že si někdo někde krmí...a nelezou tam.