Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nsmike - Profil | Pá 2.9.2016 19:09:19

viceroy >> ale k uklidu se pripojim

    Nsmike - Profil | Pá 2.9.2016 19:08:40

    viceroy >> no momentalne se chystám na privlac :-) ale pojedu vas tam zkontrolovat o vikendu, protoze se mi zdalo, ze vas tam ve stredu bylo nejak poskromnu :-)))

      Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 19:05:13

      smike >> myslim ze u sedis na zakrmenem :-):-):-) nebo se mylim kolego jde o uklid tak te budu cekat je to akce Z ne ZETKO Fernet .....:-)

        Nsmike - Profil | Pá 2.9.2016 19:03:47

        viceroy >> tak mi to tam na zitra poradne zakrm :-)

          Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 18:59:54

          IvoD. >> ivo napsal jsi nize ze vis o koho jde a ze je to jejich svedomi ..... nekal vodu proto jsem to to napsal nic v tom nehledej o zadnou vztahovacnost z me atrany nejde ale pokud vis tak mi ty jmena napis klidne do SZ a ty lidi si pohlidame pokud se bude vedet ze zrovna sedi u vody ......navrhuju sobota 10.09 2016 v 10.00 kdo ma ryc at vezme kdo nema at dojde bez vezmu nejake pytle tak se muzete zacit psat jmenovite at mame prehled kolik nas bude Michal muze pouze pres tyden tak muzete nekdo s nim

            NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 18:55:21

            viceroy >> Ja machra nikde nehazu.Ja mam po sobe uklizino a kdyz to tak budou delat vsichni tak to nemusime resit.A nebud hned vztahovacny.

              NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 18:48:55

              viceroy >> odjizdi do bulharska na Mistrovstvi sveta.jedine pres tyden...pytle nejsou treba bordel tam neni zustali tam jen hovna

                NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 18:48:12

                Michal1 >> není to o úklidu,je to o tom když to u někoho vidis tak za ním jít a říct.mu to,na to ale nikdo nemá koule.Umí potom jen mluvit.Vždy si otevru hubu jen já a pak se aspon maji lidi u vody o cem bavit,a vzbikaji ruzne bachorky pomluvy a sracky.

                  Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 18:48:03

                  Michal1 >> jsem ted vikend na rybach pristi tyden s tim nemam problem pomoct IVOSOVI to zvelebit ......domluvme to na pristi tyden co ty na to ? sezenu par lidi a vezmu nejake pytle kdo ma zajem urci cas na sraz a muzeme zacit

                    NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 18:41:43

                    viceroy >> odpadky jsem posbiral a nemam ani problem s tím vzít rýč a jít ty hovna zakopat...kdo další půjde?

                      Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 18:36:21

                      IvoD. >> podle toho bordelu svedomi nema zadne .... takhle vznikaji problemy IVO ........ bud jmenuj nebo mlc a nehazej machra ze vis kdo to dela a pak ticho po pesine ..... osobne jsem myslel ze jsme si vse vysvetlili nebo chces pokracovat ? opet vytahujes veci ktere by mely byt zapomenuty ale tebe to zere a zrat bude zrejme porad dokola ..... kdyz ti vadi hovna mas dve moznosti koupit si tech tvych polnich lopatek trosku vice a udelat si brigadu kazdy tyden a muzes chodit zakopavat nebo si najdes vodu kde nasrano mit nebudes ..... o ze brigade jsme se s Michalem bavili a myslim ze problem dat dohromady 6 lidi na uklid udelat nebude problem ale ty hovna si budes muset poresit zrejme sam ........

                        NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 18:29:04

                        marasOV >> Nepoznal jsem nic 😊Tak utikej at ti to nestepla 😁

                          NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 18:28:05

                          viceroy >> Nebudu jmenovat kazdy ma sve svedomi.Nechci mit pak odrene nebo vypustene gumy od auta nebo aby mne nekdo nahanel kolem vody se zbrani v ruce.Staram se o sebe at je poradek po mne a kdyby to tak jak Ja delali vsichni tak to ted tady nemusime rozebirat.

                            Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 18:23:25

                            IvoD. >> jmenuj kdyz jsi tohle nakousnul ...... v pripade ze na tohle nemas koule mlceti zlato ......taky mne zajima koho ted napises jako top bordelare ....

                              NmarasOV - Profil | Pá 2.9.2016 18:00:00

                              Michal1 >>už mlčím :)) ještě že jsem jel tenkrát nezavážet a pak jsem stejně zavážel,ale já tušil už tenkrát.... ale to pečivo mi nevymluvíš,to mi odborníci potvrdí :)

                                NmarasOV - Profil | Pá 2.9.2016 17:49:58

                                IvoD. >> nět trenigu nět šampiona,dnes to beru jen jako trening,ale asi jsi poznal že už něco mám tak já už radši idu než se uplně ztrapním mějte se famfárově :))

                                  NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 17:45:23

                                  Michal1 >> Nejhorsi je ze Vis o tech lidech co tohle delaji.A tem dotycnym je to u prdele.Nekteri maji i plnou hubu kecu treba na mrku :-) :-)

                                    NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 17:44:03

                                    marasOV >> jak říkáš...vždycky musíš být A step ahead...Když chceš být nejlepší musíš vyvíjet ,a ne kopírovat...

                                      NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 17:42:33

                                      marasOV >> Hlavne to neprezen s tou zelenou 😁😁Vis jak vypadnul jsi z treninku 😁😁😁

                                        NmarasOV - Profil | Pá 2.9.2016 17:36:53

                                        Michal1 >>ser na to ,ale jinak jak říkáme radoooost :))) a ostatní vokurky pamatujte... cesta je ten cíl :)