- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ostrava a okolí II
Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
157x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 17:33:12
marasOV >> brigádu si můžeme udělat...oni se nám pak ty ryby odměňá...každý přijede s bivakem ale zakopat hovno nebo odvézt pytel to už je kurwa problem.. chce se.mi blit...pak budu poslouchat blbě řeči ze sedím mesic na rybach...co je jim po tom wocasowe???
NmarasOV - Profil | Pá 2.9.2016 17:25:37
Michal1 >> jsi mi ty kare čornul moje zimaky a kecáš že jsi odvezl bordel, ti dam do držky a vemu si na tebe gumove medvidky :D kurvajz jsem dlouho nic neuklidil ale nezrobime si brigadu karas?. budeme dušínové jak ciiip :D to se domluví....karas ,nic na flek už si nesednu a jelikož mám přeléčený bacil,tak jdu na pívo :))) https://www.youtube.com/watch?v=mtylhrvFTE8
NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 16:08:34
smike >> 200 korun je malo z toho po cely rok nikoho nezaplatis.A koho si zam vybere ten pan tak to uz je jen jeho vec.
NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 16:07:06
viceroy >> Ja treba necha pu jestli je takovy problem kdyz se jde nekdo vysrat koupit si lopatku v army shopu a vzdycky si udelat dulek a zahrabat to.Po mnohych kdyz prijedu je to pak k zbliti...
Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 15:32:49
Michal1 >> na picu je ze kdyz jeden zaseje tasku ostatni uz to berou jako skladku a automaticky pridavaji ....to ale neni jen u vody min tyden jsem byl v lese .....tam petka , nasrano stejne jako u vody a co jsem nechapal 15 pneumatika 3 km od auta .....chtel bych videt toho chuja jak ji tam tak daleko tahal :-):-)
NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 15:31:49
viceroy >> bohužel tam kde jsem to uklizel ja to udělali rybáři kterým byli cca 30 let a ještě řekli zw tam už je stejně bordel.
Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 15:26:13
Michal1 >> cus vcera mi volal kamos sedel na Pochni a particka se Stitiny nechala bordelu az az a to mel ten bordel metr od predniho kola u auta ......vekovy prumer tech bordelaru byl tak 65 let ...... bordelari je celorepublikovy nesvar u kazde vody ....a to mu jeste namachrovane vykladali jak si v nedeli pred tydnem supr nezachytali na B ..... dva kousky 68 ,73 a odchytano ......prasata
NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 15:22:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
venca1 >> jděte do prdele s takovým alibismem,koupaci tam určitě nechají plechovky od kukuřice,krabicky od červu a pytliky od krmeni...byl jsem na vode kde zadni koupaci nechodi a odvezl jsem půl tranzita bordelu.to proste rybari jsou tupe hovada.
Nsmike - Profil | Pá 2.9.2016 14:46:20
viceroy >> ty bys to posvatne slovo RUM nemel ani vypoustet z ust :-)))
Nvenca1 - Profil | Pá 2.9.2016 11:29:30
IvoD. >> Zdražit povolenku můžeš, ale profi RS ti je na howno, pokud ten bordel udělají koupáči. Zajeď se podívat na Kalich, nebo na Vrbici, je jich tak osmdesát procent..-))
Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 9:48:05
smike >> kdyz je clovek hovado tak ti nepomuze nic ....mas jedinne stesti ze zatim se nikde nepovaluji prazdne flasky od RUMU ...jinak to bude na Tebe :-)
Nsmike - Profil | Pá 2.9.2016 9:25:15
IvoD. >> stačilo by o 200 korun, ale to by zase bylo řevu...ale mám takový dojem, že výběrové řízení na rozšíření profi RS v podání pána z adresy Jahnova 14 by byla pěkná fraška...
NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 9:20:25
Letos diky mnozstvi vode koulam ze se nam na hodne lokalitach vytreli dravci v hojnem poctu.Mate taky takovy pocit? Nebo to je jen ma domenka?
NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 9:19:07
smike >> Ale jaky bic? Ja bych bez milosti bral za to papiry a vracel je za odpracovane brigady.Ale Rs neni vubec u vody videt.Vyjimkou je elektrocyklista Tom a Kuba Vavra.Letos uz mam skoro popsanou povolenku a nikdo jiny mne nekontroloval.Rikam to porad dokud nebude profi RS ktera za to bude radne zaplacena tak to nikdy na dobrovolnosti fungovat nebude.Zdrazit povolenku treba o 100% a zaplatit profi RS.
Čtenáři této diskuse také sledují
NOstrava a okolí99468
NFóry59866
NŘeka Opava a okolí2185
NBeskydský návesní rynek57369
NSlezská Harta a kouzlo jejího okolí54917
NOlešná a Baška1191
NČína - objednali ste uz nieco?15713
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NUdírny a uzení51139
NSranda bez nadsázky 🤘10853
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17


















