Ostrava a okolí II

Ostrava a okolí bez cenzury. Zvu všechny, kteří se nebojí říct svůj názor na danou věc.
Autor diskuse: IvoD. - Profil , 27.1.2016 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 17:33:12

marasOV >> brigádu si můžeme udělat...oni se nám pak ty ryby odměňá...každý přijede s bivakem ale zakopat hovno nebo odvézt pytel to už je kurwa problem.. chce se.mi blit...pak budu poslouchat blbě řeči ze sedím mesic na rybach...co je jim po tom wocasowe???

    NmarasOV - Profil | Pá 2.9.2016 17:25:37

    Michal1 >> jsi mi ty kare čornul moje zimaky a kecáš že jsi odvezl bordel, ti dam do držky a vemu si na tebe gumove medvidky :D kurvajz jsem dlouho nic neuklidil ale nezrobime si brigadu karas?. budeme dušínové jak ciiip :D to se domluví....karas ,nic na flek už si nesednu a jelikož mám přeléčený bacil,tak jdu na pívo :))) https://www.youtube.com/watch?v=mtylhrvFTE8

      NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 16:29:38

      smike >> Ja jo ldyz bude poradek a klid.

        Nsmike - Profil | Pá 2.9.2016 16:15:58

        IvoD. >> a právě proto bych tomu panovi nedal ani kacku !

          NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 16:08:34

          smike >> 200 korun je malo z toho po cely rok nikoho nezaplatis.A koho si zam vybere ten pan tak to uz je jen jeho vec.

            NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 16:07:06

            viceroy >> Ja treba necha pu jestli je takovy problem kdyz se jde nekdo vysrat koupit si lopatku v army shopu a vzdycky si udelat dulek a zahrabat to.Po mnohych kdyz prijedu je to pak k zbliti...

              Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 15:59:11

              Michal1 >> twl tak to uz je vazne psycho ....

                NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 15:42:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                I tohle jsem už uklizel...

                  Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 15:32:49

                  Michal1 >> na picu je ze kdyz jeden zaseje tasku ostatni uz to berou jako skladku a automaticky pridavaji ....to ale neni jen u vody min tyden jsem byl v lese .....tam petka , nasrano stejne jako u vody a co jsem nechapal 15 pneumatika 3 km od auta .....chtel bych videt toho chuja jak ji tam tak daleko tahal :-):-)

                    NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 15:31:49

                    viceroy >> bohužel tam kde jsem to uklizel ja to udělali rybáři kterým byli cca 30 let a ještě řekli zw tam už je stejně bordel.

                      Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 15:26:13

                      Michal1 >> cus vcera mi volal kamos sedel na Pochni a particka se Stitiny nechala bordelu az az a to mel ten bordel metr od predniho kola u auta ......vekovy prumer tech bordelaru byl tak 65 let ...... bordelari je celorepublikovy nesvar u kazde vody ....a to mu jeste namachrovane vykladali jak si v nedeli pred tydnem supr nezachytali na B ..... dva kousky 68 ,73 a odchytano ......prasata

                        NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 15:25:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ...

                          NMichal1 - Profil | Pá 2.9.2016 15:22:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          venca1 >> jděte do prdele s takovým alibismem,koupaci tam určitě nechají plechovky od kukuřice,krabicky od červu a pytliky od krmeni...byl jsem na vode kde zadni koupaci nechodi a odvezl jsem půl tranzita bordelu.to proste rybari jsou tupe hovada.

                            Nsmike - Profil | Pá 2.9.2016 14:46:20

                            viceroy >> ty bys to posvatne slovo RUM nemel ani vypoustet z ust :-)))

                              Nvenca1 - Profil | Pá 2.9.2016 11:29:30

                              IvoD. >> Zdražit povolenku můžeš, ale profi RS ti je na howno, pokud ten bordel udělají koupáči. Zajeď se podívat na Kalich, nebo na Vrbici, je jich tak osmdesát procent..-))

                                Nviceroy - Profil | Pá 2.9.2016 9:48:05

                                smike >> kdyz je clovek hovado tak ti nepomuze nic ....mas jedinne stesti ze zatim se nikde nepovaluji prazdne flasky od RUMU ...jinak to bude na Tebe :-)

                                  Nsmike - Profil | Pá 2.9.2016 9:25:15

                                  IvoD. >> stačilo by o 200 korun, ale to by zase bylo řevu...ale mám takový dojem, že výběrové řízení na rozšíření profi RS v podání pána z adresy Jahnova 14 by byla pěkná fraška...

                                    NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 9:20:25

                                    Letos diky mnozstvi vode koulam ze se nam na hodne lokalitach vytreli dravci v hojnem poctu.Mate taky takovy pocit? Nebo to je jen ma domenka?

                                      NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 9:19:07

                                      smike >> Ale jaky bic? Ja bych bez milosti bral za to papiry a vracel je za odpracovane brigady.Ale Rs neni vubec u vody videt.Vyjimkou je elektrocyklista Tom a Kuba Vavra.Letos uz mam skoro popsanou povolenku a nikdo jiny mne nekontroloval.Rikam to porad dokud nebude profi RS ktera za to bude radne zaplacena tak to nikdy na dobrovolnosti fungovat nebude.Zdrazit povolenku treba o 100% a zaplatit profi RS.

                                        NIvoD. - Profil | Pá 2.9.2016 6:36:14

                                        venca1 >> Budes v baliku kdyz rubes 24:-)