Boilie JetFish Legend Range

Dobrý den, rád bych znal váš názor na zmiňované boilie. Děkuji.
Autor diskuse: Lukryba - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

stormandnature - Profil | So 5.1.2019 20:21:03

Strejčidlo >> kuku je super, pokud nemáš na fleku asi milion podouství.

    Strejčidlo - Profil | So 5.1.2019 20:17:02

    Jirka1976 >> kuku je kolikrát lepší než pelety a boilie

      dyndy - Profil | So 5.1.2019 20:11:39

      Jirka1976 >> Kukuřice je klasika, to podepíšu.

        Bambi.SpP - Profil | So 5.1.2019 19:55:27

        Jirka1976 >> U nás na rybniku jsme na to tahali kapra za kaprem a dědové nás úplně nenáviděli ty si s krmitkama ani neskrtli,měli jsme z nich tenkrát velikou prdel

          Jirka1976 - Profil | So 5.1.2019 19:52:09

          dyndy >> tak to uz nahoda nebyla . Mel jsi stesti . Urcite jsi 1 z mala . Ja se jim taky venuju a prisel jsem na to ze nejlepsi koule na amury je kukurice . At se ti dari .

            Jirka1976 - Profil | So 5.1.2019 19:48:49

            Bambi.SpP >> vidis na suseny mleko a barvivo jsem uplne zapomel . Poprve jsem je upekl v troube a pak mi vsechny plavali . 1 kapr na to mel 36 cm , pak uz to bylo lepsi .

              Bambi.SpP - Profil | So 5.1.2019 19:43:39

              Jirka1976 >> Tak tak barvivo na vejce ,sunar,něco sem taky ušmudlal

                dyndy - Profil | So 5.1.2019 19:41:55

                Jirka1976 >> Bylo jich víc, v létě se věnuju (kromě přívlače) jen amurům, a když testuju novou nástrahu, tak ji dávám na jeden prut pravidelně a na druhý osvědčenou klasiku. Jak jsem psal, ryby to chytlo, občas se spletl i kapr, ale víc mně chytá něco jiného.

                  Jirka1976 - Profil | So 5.1.2019 19:40:49

                  Falen >> ja si pamatuju tusim v 92 kulicku za 5 kc , ale byl to nejaky special snehova koule a vanilkova bomba . Doza jak na lizatka . Ale nekoupil jsem to . V te dobe jsem uz koulel rukama , krupice , vanilkovy pudink a sojova mouka , 0.10 vlascem pod hacek 3/0 a jak to slo .

                    Jirka1976 - Profil | So 5.1.2019 19:35:04

                    dyndy >> tak to ti blahopreji ! A byl to 1 nahodny zaber nebo jsi jich lapnul vic jako kouzelnik pan Tesinsky v listopadu ? 4 pruty , po kazdym amurovy uz nenahazoval a nakonec i na ten posledni zabral . Vim celkem asi o 5 lidech a nikdo nic , jen 1 to tusim sebral kapr .

                      dyndy - Profil | So 5.1.2019 19:29:34

                      Jirka1976 >> Jirka napsal: "At tady napise nekdo kdo to koupil a chytil na to amura" - Tak já se hlásím, sezónu 2016 jsem je zkoušel a šlo to, ale zázrak to není, víc mně fungují jiné.

                        Casio - Profil | So 5.1.2019 19:24:34

                        supinna >> jojo, je to boj když za ty leta nedošlo k seberealizaci.

                          Dulf - Profil | So 5.1.2019 19:06:36

                          smike >> osobně jsem se prvně potkal s boilii počátkem devadesátých let ,dotazenym s Rakouska a to jsem se tomu smál a neměl odvahu to tam soupnot.Já hlupák.😀

                            smike - Profil | So 5.1.2019 18:56:55

                            Dulf >> jo, scopex nebo jahoda po 2,50 wočí kus, to byly začátky :-))) to ti současní "testéři" ještě tahali kačera po dvorku :-)

                              Dulf - Profil | So 5.1.2019 18:51:08

                              Falen >> 👍

                                Falen - Profil | So 5.1.2019 18:48:22

                                Dulf >> To si pamatuji i Já a to je mi 30 let. Prodávali smetanu a jahodu. kulička po 3 korunách.

                                  Dulf - Profil | So 5.1.2019 18:45:07

                                  Erva >> tady řešíte nějaké 250gr balení,ale pamětníci jistě pamatují, že v některých obchodech se nechalo koupit boilii na pultě po kuličce.A to by si se teprve zbláznil.

                                    Vladk - Profil | So 5.1.2019 18:22:33

                                    Erva >> stojí méně jak 150kc. Grab go koupíš za kilo. SK 30 jsem vzal asi za 275 kc. Já ale v ČR nežiji. Nevím už ani kolik korun to pořádně stojí. Ten grab se dá koupit i za 3 eura ve velkém pytli.

                                      Erva - Profil | So 5.1.2019 18:05:01

                                      Vladk - Kilovky starbaitsu jsou levné , kurde chlape já ti nevím , pokud máte kilovku starbaitsu do 150 kč , tak asi je to dobrá cena .... jako fakt .

                                        Vladk - Profil | So 5.1.2019 18:01:30

                                        Erva >> Popravdě u nás už jsou v krámě jen kilovky starbaitu protože to je levné a jedna řada mikibaitu. Jiné kule tam leželi i rok a šli do akce potom je někdo vzal. Jinak máš pravdu, ale z ekonomického hlediska je prodej 250 gramů nic moc. Jako výrobce te to taky nikam nepostrci. Ten člověk s tím nenakrmi, dá to jen pod háček, pak na to prd chytne a víc to nekoupí. 250 se hlavně berou ze zvědavosti. Sám to taky tak dělám když nevím jaké to bude. Ve finále je to lepší jak pak hodit kilo do vody protože to boilie se nehne. Většina boilie je podprůměrné. Třeba i Václavík. To máš krupice a kukuřice až běda., 😂