Boilie JetFish Legend Range

Dobrý den, rád bych znal váš názor na zmiňované boilie. Děkuji.
Autor diskuse: Lukryba - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

Ncechura09 - Profil | So 5.1.2019 21:14:29

Slavíček >> A máš to........ Dodnes jsi tu byl za guru přes boilís, Kaša to převezme, má recept, co by výrobci i závodníci platili v 7mi místných číslech.....:)

    NVladk - Profil | So 5.1.2019 21:13:58

    Slavíček >> kolik je podle tebe adekvátní? 10?

      NVladk - Profil | So 5.1.2019 21:13:04

      Jirka1976 >> tam nemáte k70?

        NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 21:12:40

        Vladk >> To pak je jasny moucky suroviny pul kg pytliky .Na kg aspon jednu 50g krabicku glm.

          Nkašo - Profil | So 5.1.2019 21:10:20

          Slavíček >> samý kapří dobroty ,musíš si zvolit svou cestu ,je toho mraky a od všech ,já za ty roky stavím směs ,kterou potřebuji a vím co po ní chci a na jaký časový interval,prostě musí makat,a to ona umí a náramně,zkus něco zkusit a uvidíš ,když nebudeš vědět rád poradím .Já vím asi se z toho moc nedozvíš ,ale v médiích a na příteli guglu je toho mraky ,pouvažuj ,sepiš si to a vyselektuj .Komponenty kupuji,ale i sám si vyrábím,jsou všude kolem nás,jen mít oči otevřené stejně jako mysl.zdar

            NStrejčidlo - Profil | So 5.1.2019 21:07:54

            Jirka1976 >> když jsme i u těch línů tak pro mě to je nejhezčí ryby z českých vod také kvůli němu chytám na kuku ale občas zkouším i žížalu nebo červi ale to pak hodně otravují cejnci, plotice atd.

              NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 21:07:10

              Vladk >> na Harte tech 1 m kapru taky moc plavat nebude , jestli vubec nejakej .

                NOskarenko - Profil | So 5.1.2019 21:07:07

                kašo >> Když nemáš čas sedět u vody jak píšeš, tak proč koulíš? Dnes do 400.- koupíš kvalitní koule a nemusíš se trápit koulením. Na Hartu a vody okolo Ostravy ti budou šlapat určitě třeba Starbaits koupíš a budeš chytat také. A 2,5kg tě vyjde na 650-700.- a ušetříš čas na ryby a peníze.

                  NVladk - Profil | So 5.1.2019 21:05:54

                  cechura09 >> To se ale dá, kulí 35 mm jak nic. Jen čekací doba jak na auto z Tuzexu

                    NVladk - Profil | So 5.1.2019 21:04:39

                    Slavíček >> píše že kvalitní prodejce. Takže Nikl nebo Mike a asi všechno od nich

                      Ncechura09 - Profil | So 5.1.2019 21:03:44

                      Slavíček >> Tak třeba já si myslím, že nás krmí, pan anonym.....
                      Ať se s tím zázrakem předvede v Líšni nebo na Svitavě o kterých tu byla mj. taky řeč. 80+ nebo metr na počkání - chachá. jen blbne hlavu....

                        NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 20:58:22

                        kašo >> Co do toho davas za takovy prachy ?

                          NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 20:56:37

                          Strejčidlo >> ja uz prakticky chytam jen na kuku . Chytam amury , kapry , vezme to lin , karas , cejn , dokonce se mi na 2 zrka s kouskem peny obesila plotice 35 cm . U boili kdyz zasekavas tak vis ze je to na 99 % kapr .

                            NStrejčidlo - Profil | So 5.1.2019 20:53:05

                            Jirka1976 >> přesně já většinou nemám moc času tak se snažím o co nejvíce záběru ale když mám náhodou více času tak tam foknu boilie nebo peletu a snažím se o větší rybu ale jak říkám pro mě je lepší ta kukuřice.

                              NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 20:49:10

                              Strejčidlo >> na pocet zaberu urcite . A hlavne na ni chytis i jine ryby nez kapra . Kdybych sel ale cilene na velky kapry tak bych zvolil boili . Na kuku chytim kazdy rok par kapru pres 60 ale ti co vedle me chytaji a krmi na koule maji ty kapry vetsi , obas i pres 70 a vic . Ale zaberu maji podstatne min .

                                NVladk - Profil | So 5.1.2019 20:40:07

                                Strejčidlo >> Já tomu říkám jistota kterou bych si vzal do boje o přežití. Hned po testu z kuku 😀

                                  Nkašo - Profil | So 5.1.2019 20:33:42

                                  zdar kaprobijci,koulím asi 25let a ručně ,přes zimu tak 20-25kg stačí na celej rok .Suroviny kupuji od kvalitních prodejcu ,proto mě kilo stojí 400kč ,ale chytám.jedu jen svazovky okolo Ostravy a Hartu ,šlape to všude a hlavně chytám na to ryby od 70 do 1m ,je to drahý ,ale já nemám tolik času sedět u vody takže kvalita tam prostě musí být aby se uspěch dostavil.Samozřejmě kladu duraz na lokalizaci ryby ,kde nic není ani smrt nebere.V obchodě jsou víceméně srágory co žerou ti pidikapříci,já si bohatě vystačím na 3dny i s2kg boilí.Radši budu chytat za 400kč než krmit bílou rybu ,ted zrovna koulím kilečko ,a jsem si na beton jistý ,že na něj budu chytat krásné ryby,čau a lovu zdar.

                                    NStrejčidlo - Profil | So 5.1.2019 20:28:15

                                    Vladk >> je to nástraha která prostě nezklame 😉

                                      NStrejčidlo - Profil | So 5.1.2019 20:26:25

                                      stormandnature >> jelikož já radši chodím na stojáky tak tyhle rybky jako je podoustev, ostroretka atd. neřeším

                                        NVladk - Profil | So 5.1.2019 20:22:20

                                        Strejčidlo >> Já myslím že vždy 😁