Boilie JetFish Legend Range

Dobrý den, rád bych znal váš názor na zmiňované boilie. Děkuji.
Autor diskuse: Lukryba - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

NErva - Profil | So 5.1.2019 17:51:10

Vladk - Je uplně jedno jestli tím krmí nebo ne , tady se jasně ukázalo že lidi nechtějí dát za kilo 400 kč , ale rovnou 600 kč , ale kupují přeci levné malé 250g balení za 150 kč a je jedno od jakého výrobce , zkus se zeptat u vás v obchodě kolik se 250 g balení za sezonu prodá ,asi budeš zírat na to číslo co ti prodece řekne , tedy pokud řekne . Pořád vyjde líp prodat 1000 balení po 250 g za sezonu za 150 kč , než 200 balení po kilogramu za 400 kč samozdřejmě pro prodejce ,potažmo výrobce :-)

    NErva - Profil | So 5.1.2019 17:45:43

    jude871 - No ale jinak to počítat fakt nejde a v konečném výsledku kupuješ ještě dráž než by jsi koupil celou kilovku :-)) Podívej mě je jedno jak a s čím chytáš , je to každého věc , jen jsem narážel na to jak to funguje a nejen ty jsi toho zdárný příklad , samozdřejmě že velké balení leží v regálech zaprášené , bo je drahé a nikdo to nechce , lidi chtějí přeci ještě dražší - po přepočtu na kilogram , tak proč jim nedát malé balení 250g když jim to stačí a je přeci tak LEVNÉ a to se vyplatí :-)))

      NVladk - Profil | So 5.1.2019 17:45:04

      Erva >> jenže on tím nekrmí. Jako hookers to jde. Na krmení ke to nejdražší tvrdá krmitkovka na světě

        Njude871 - Profil | So 5.1.2019 17:38:25

        Erva >> pokud to takhle spocitas tak,jo ale mě vydrží sezónu, nám to zalité čínskou omáčkou.Ale jak říkám u mě jsou číslo jedna pelety.

          NErva - Profil | So 5.1.2019 17:30:54

          jude871 - Kupuješ balení jen ve 250g sáčcích za 150kč protože je to levnější :-) , tedy jen střelím a po přepočtu dáš vlastně za kilo 600 kč - vítej v klubu :-))))

            Njude871 - Profil | So 5.1.2019 17:27:14

            Erva >> je tohle na každém,jestli ty peníze dá,já bych tohle nikdy nedal,krmim peletama z krmiva Hulín, a Boilies kupuju ve 250gr sáčcích,ale hodně chytám coopensky,s plovkama.Ale zase si priplatim na výbavu ,aby mi nějaký čas vydržela.

              NErva - Profil | So 5.1.2019 17:25:19

              Bambi.SpP - Když jsou ty dlouhé zimní večery :-)

                NBambi.SpP - Profil | So 5.1.2019 17:12:52

                Erva >> Tak a teď jsi pích do vosího hnízda

                  NErva - Profil | So 5.1.2019 16:54:58

                  jude871 - Někteří jedinci si z kaprařiny udělali dojnou krávu , to je pravda , ale na základě WOLŮ kteří ty jejich předražené kuličky kupují a věř že je jich stále dost a je dost takových kteří kupují kilo kuliček za né 400 kč ,ale za 500, 600 kč /kg a následně u vody jedí Májku ze suchým chlebem za 20 kč ..... Stačí se občas kolem sebe u vody dívat a že je to i dost Mrk - menů kteří tady plivou kolem sebe že je koulís drahý a stejně jej koupí .....

                    NVladk - Profil | So 5.1.2019 16:40:34

                    jude871 >> A ještě všichni lžou, aby vypadali velký a úspěšný. Přitom ale ty prodeje jsou malé. Vždyť kdo si může dovolit hodit 2000 za den do vody. Jen lidí bez rozumu.

                      Njude871 - Profil | So 5.1.2019 16:35:39

                      Vladk >> přesně tak to je, teď si z kaprariny někteří jedinci udělali dojnou kravu,ale jinak jsou to ortodoxi naoko a ty ceny za některé boilies , škoda mluvit.Za tu cenu koupím radši kus masa.

                        NVladk - Profil | So 5.1.2019 16:24:30

                        jude871 >> Když ti povím, ze tohle jelo ruku v ruce s majiteli boilie firem, budeš se divit? Na tom totiž vyrostli. Člověk koupil koule, na to dostal slevu a stal se testerem, od majitele už měl čísla a adresy kam s rybou jet. Rybu chytl a odvezl, dostal prachy za kapra a mohl koupit další koule + měl na život. Protože někteří tam fakt seděli 260 dní v roce a ty soukromky naplnili po okraj. Ten majitel soukromky si zas nacpal kapsu na lidech co neměli štěstí na svazu a nakonec na tom ještě víc zbohatl výrobce kulí co tam poslal testery vozit ryby. Takovou dokonalost nevymysleli ani denniho parťáci. Vždyť oni se mezi sebou znaj a placaj se všichni po zádech kam tu moderní kaprarinu pozvedli.

                          NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 16:17:30

                          jude871 >> jo i to jsem zazil . Ono za velkyho kapra se platilo hodne . Delali to bud totalni masari , ale nejvice ti co si hrali na ch a p . Tady na mrku jsi u nekterych postizenych nenazranej masar i za 5 ryb .

                            Nsupinna - Profil | So 5.1.2019 15:58:23

                            Casio >> Jestli to nebude tím,že to píšou ti, co atributů Tebou zmiňovaných nikdy nedosáhli...

                              Njude871 - Profil | So 5.1.2019 15:47:04

                              Jirka1976 >> já tohle taky neodsuzuju,moje žena má ráda ryby , takže ji vezmu do roka pár ryb,ale vytáčí mě rádoby rybáři co mají plnou hubu keců a jen vytáhnou nějakou lepší rybu a už volají komu by ji prodali.

                                NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 15:42:29

                                jude871 >> jo a o tom kamosovi co jsem psal ze se nejak nechyta , tak to je nekdo jinej , je z Decina .

                                  NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 15:33:10

                                  jude871 >> dela to uz par let , no je to dnes tezky , on nakupuje suroviny po 10 kg , velka firma vezme tunu a pak jde cena rapidne dolu . Ta reklama taky dela hodne .Vzdycky s nim dobre pokecam , vzdy se pta tak kolik jich letos mas . Vi ze si nejake ryby beru , ale vse pisu a rad neporusuji tak me bere i kdyz on je zrejme chyt a pust . A to se mi na nem libi nejvic , 1 z mala kapraru co do tebe nereje ze si vezmes par ryb .

                                    NVladk - Profil | So 5.1.2019 15:24:54

                                    Jirka1976 >> hlavně by to nemec ani neskusil. Oni helmuti si to řeknou a už můžeš balit krám.

                                      Njude871 - Profil | So 5.1.2019 15:22:32

                                      Jirka1976 >> jo přesně toho,je to kluk šikovnej,kobry má skvělé,co jsem slyšel od známých co si ji od něj vzali.Jeho boilies jsem zkoušel, není o nic horší než jiné na trhu,ale nemá reklamu a co k tomu patří,ale třeba se chytne.

                                        NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 15:20:16

                                        Vladk >> nejvetsi problem je ten ze nemecky zakaznik by takovej bordel proste nekoupil i kdyby to stalo 1 kc . Cech se na cenu zhlidne a koupi cokoliv . Dokud se tohle nezmeni tak tady budou smejdy za drahy peniz a retezce budou bohatnout .