NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 15:17:03
jude871 >> zrejme myslis Elnera . Znam ho , na jare kdyz dela koule tak mu neco vozim . Jeho boili neznam , nekupuju od nikoho , jen vlastni vyroba a navic ted uz na koule skoro nechytam . Ale jeho kobry jsou pry super . Mladej kluk ale myslim ze vi co dela .
NNAVI73 - Profil | So 5.1.2019 15:13:47
Vladk >> nemáš pravdu, Němci jsou kolikrát ještě větší matlaci
Njude871 - Profil | So 5.1.2019 15:00:03
Ahoj bavíte se o tom prodavači z Rco Olomouc,jak prodává své Boilies na obchodě?
NVladk - Profil | So 5.1.2019 14:58:44
Jirka1976 >> Protože u nás jsou TOP manažeři odměňování z toho co vydělají panu majiteli. Základem je prodat odpad penzistům co nemají na výběr a koukají na cenu. Vidím to u rodičů co jsou schopný nakoupit jen proto ze to stálo dvacku. Ale tohle si sami děláme jako národ. To sem neposílá Němec, to si objednává Čech zodpovědný za vedení firmy v zemi. To je asi na tom to nejděsivější. Sám german by si to netroufl dovézt. Tady dělají taky žrádlo. Většinou přijdete pacient z kaufu a řekne, chci to a to za max tolik. Když mu řeknou ze to bude šmejd, tak řekne, ať to nechají udělat třeba Rumuny přes noc. Ze jinak jde jinam. Už se kolikrát se stalo, ze značka zmizela z kauflandu protože řekli ne a on šel jinam. Nakonec když výrobce zjistil ze musí propouštět tak mu zavolal a ten ho natlačil ještě níže nebo do výroby k klasic bez jeho značky. Nakonec bylo už hodně firem co dopadlo tak, ze už jen delali pro řetězce privátní značky. Jak dopadne firma která řekne jsme před krachem musíte připlatit je všem jasný.
NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 14:44:13
Vladk >> pod tohle se podepisu . Znamej ma drubezarnu , nabidka supermarketu 36 - 39 kc za plato . A jeste platit regalovne . Dotace nedostane protoze ma jen 30000 slepic . Ty jdou Babisovi atd kteri jich maji statisice . Kamarad vozi kamionem potraviny z Polska , do Nemecka , Francie vyrobky kvalitni , jen o neco malo drazsi , do Ceska , Slovenska kvalita podstatne horsi a cena jen o fous nizsi . A nejzajimavejsi je ze ten samy vyrobek stoji stejne u nas jako v Nemecku , jen s tim ze nemec tam ma 80 % masa a tady 60 a z toho pulka odpadu s nazvem kureci strojne oddelene maso . Jak je mozna ze to Nemec koupi draz , platy jeho zamestnancu jsou 3 krat vetsi , ma tedy vetsi naklady a udrzi cenu jako u nas .
NVladk - Profil | So 5.1.2019 14:17:12
Casio >> Ano to by bylo. Kdyby to nebylo v Čechách. Je to to same ako manažeři řetězců kteří pro vlastní odměny objednávají šmejdy do obchodu, cíleně tvoří humus do akcí a nechávají dělat i menší balení aby to vypadalo cenově dobře. A ano, kdo má dnes stabilní zákazníky, začne optimalizovat. Vždy je lepší mít dva miliony než jeden a půl. Problém je lidská nenažranost. Třeba majitel Kauflandu je nejbohatší Němec, je mu asi 80 a určitě si to vezme do hrobu. To ze k bohatství přišel vydíráním výrobců a tlacenim na cenu k výrobním nákladům, je známo. Děje se to i dnes. Kdyby to nejlepší generovalo úspěch, vypadá Kaufland jak luxusní lahůdkářství. Spíš je to ale předváděcí akce osizeneho zboží a odpadu pro popelnici Evropy.
NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 14:09:22
cechura09 >> prave naopak , jmeno ziskas kvalitou , pristupem a pak teprve zacnes chtit byt rychle bohaty . Vidim to vsude a ve vsem , pokud neco frci , tak se casem kvalita zmeni k horsimu . Par vecem urcite verim , ale moc jich neni . A radost ze zivota mam taky . Mam skvelou rodinu , zdravi a spokojenost . Dovedu se radovat z malickosti , kdyz se nam s dcerkou zadari a lupnem 4 amury , kdyz vytahnu z udirny zlatave podkovy z metrovky , kdyz si dobre zasoulozim . To jsou skutecny veci . Maso z ryby nikdo nenastrikal vodou , nemrazil s 20 % gkazury , neudil na horaku s hoblinama s bidou hodinu a nedal tam konzervanty aby to vydrzelo co nejdyl .
Ncechura09 - Profil | So 5.1.2019 13:44:15
Jirka1976 >> Nepoctivě si získáš jméno a pak to všechno ještě ojebeš....
Hrozná doba, kde to jsme ?? Věříš vůbec něčemu, máš z něčeho v životě radost ??
Ncechura09 - Profil | So 5.1.2019 13:40:49
Casio >> Psal že nejvíc ojebává Starbaits - třeba. Asi má kvalitní rozbory nebo byl u vytváření nových receptur..... Našich se to netýká, ti drží kvalitu.... Jen snad to Miv... není co bejvalo. Já mu věřím, má fundovaný kecy, tak tomu snad bude hodně rozumět......:)
NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 13:35:59
Casio >> myslis ze ti nejbohatsi dospeli ke svemu jmeni poctive ? Drtiva vetsina ne . Podvody , krivarny , lzi , to je to prave . Kazdy komu se dari , ziska klientelu , prodava , to zacne odrbavat . A je jedno jestli je to vyrobce kouli nebo uzenar . 1 znam , kdyz zacinal delal skvele vsechno , temer jako doma , rozjel to a ted uz vse ojebava , ale lidi tu pomalu klesajici kvalitu zrejme nepostrehli tak kupuji dal i kdyz zdrazuje a vubec to uz te cene neodpovida . Tech poctivych je minimum , ti jsou jen v pohadkach .
NCasio - Profil | So 5.1.2019 13:21:07
Tak mi to nedalo a ještě dnes jsem nakouknul. Jímá mě děs kam se sune ta česká mentalita.
Jak si někdo může myslet ,že cesta k úspěchu .. k bohatství vede v odrbání čehokoli ???
Nebude snad lepší všemu dát nejvíc aby úspěch generoval dlouhodobej úspěch???
Jako fakt výživa..
NVladk - Profil | So 5.1.2019 13:02:13
metal >> Takhle ti řeknu, představ si, ze máš něco co ti třeba dá 200 korun za kg. A teď tu směs jen třeba o 3% ošidis na tom dražším, máš li tam třeba 7 složek tak uberes strašně málo. Ale těch 30kg koulí jde čistě do tebe. Takže když je cena třeba 350 korun, tak na té tune to máš 10500 navíc jako bonus pro sebe. Si řekneš ze je to málo, ale vezmi si jak je to málo. V tom množství. Když uberes to samé třeba na esenci, extraktu atd. Mas další bonus. Teď klidně můžeš část boilie v sáčku ošidit radikálně, nikdo to nepozná. Boilie se navoni postřikem v susicce a zákazník si mlaská jak to voní. Přitom ale chytacich kulí může být klidně jen půl sáčku. Jasně, řekneš ze to je jen teorie, ale je dost logická. Někdo se s tím nemaže vůbec, a prostě tak udělá celý pytel. Viz starbaits třeba. Myslíš ze poznáš když je v kouli 35 nebo 40% krupice? Jasně ze ne. To je celý trik. Takhle odrbes všecko. Je to běžný jev i u žrádla. Když už to odrbes moc, tak lidí začnou nadávat a vykašlou se na to. Proto se to dělá salamovou metodou.
NVladk - Profil | So 5.1.2019 12:47:09
Jirka1976 >> kámoš to dělá blbě, koule musí stát 699kc v akci. Musí tam napsat ze je to nejlepší koule na světě a dát to na internet. Pak najde 100 pitomců co si to koupí a udělá to nich firemní celebrity. Pak tuna hodí 700 tacu a velký úsměv.
Nmetal - Profil | So 5.1.2019 9:52:31
Ono by bylo docela zajímavé vidět jak to všichni vlastně plácaji. Někdy člověk zaslechne tokové informace, až zůstává rozum stát. Jsme přesvědčen, že většina válečů upravuje svoje výrobky i když už jsou dlouho v prodeji. Ale není se čemu divit, konkurence je veliká a tlak na firmy obrovský. Určitě je to hra o zákazníka .... někdo tunami, někdo knížkami, někdo úsměvy, někdo vrtulníkem atd ... Dneska nafukuje kde kdo jen aby prodal. Ale pravdu se nikdo nikdy nedozví ....
Na JT jsme pár let chytal jak na směsi, tak hotovky a nikdy nebyl problém, ryby to chytalo a chytat bude.
NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 9:28:06
Vladk >> jo vidis Hejlov .Ja to ani nesleduju , nevim jestli prodava pruty jako driv . Tady v Olomouci mel obchod ale nevyplacel se , tak ho ted provozuje majitel toho domu a ma tam spoustu veci i mimo JT . Zajdu tam jen vyjimecne , tak nemam prehled .
NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 9:17:57
MKulicka >> to jsem napsal s nadsazkou , ale kdyby prodavali co rikaji , tak by k tomu daleko nebylo . Nejhorsi jsou zacatky . Naklady na provoz jsou taky velky , ale vydelat se da . Kamos zacal pred 2 roky , dela jen boili , nakoupil stroje , jen se zadluzil a proste se nechyta . Proda mozna 200 kg za rok a z toho pulka je kamaradum kterym udela lepsi cenu , tak ze celkove bida .
NVladk - Profil | Pá 4.1.2019 20:58:41
MKulicka >> Dočetl jsem až do části náklady na zamestnance 12 tisíc a na majitele 15 🤣🤣🤣 lepší jít do Lidlu 😂😂😂 Nikl 16% trhu? To kde ty čísla vyčítali
Nhaas - Profil | Pá 4.1.2019 20:29:01
Vy dva to tady máte privát ? :-D ze zvědavosti by mne zajímalo kam vás to posunulo ?
NMKulicka - Profil | Pá 4.1.2019 20:18:23
Jirka1976 >> Ne, že by ty top výrobci dobře nevydělávali, ale miliardy to nebudou ani náhodou. Dát dohromady a udržet firmu která dobře šlape není zas tak jednoduché, jak se může zdát.