Boilie JetFish Legend Range

Dobrý den, rád bych znal váš názor na zmiňované boilie. Děkuji.
Autor diskuse: Lukryba - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

Vladk - Profil | Pá 4.1.2019 20:13:59

Jirka1976 >> zapoměl si na krámy na ryby, krmitkovky příjem ze soukromého jezera a závodu atd.

    Jirka1976 - Profil | Pá 4.1.2019 20:07:20

    MKulicka >> a to mas jen koule , co pelety , smesy na vyrobu , vune , potravy a ja nevim co jeste . To by muselo jit do miliard . Kuwa ze jsem s tim pred 20 lety nezacal . Ted jsem se mohl valet na svym ostrove , zrat krevety s lanyzi a nechat se okusovat blondynkama .

      MKulicka - Profil | Pá 4.1.2019 19:46:58

      Vladk >>...100 tun, 400 Kč/kilo, tržba 40 mil /rok. Budu hodně/nesmyslně hodný - 20 mil rok v kapse (a to prvních pár let bylo určitě ještě úplně jinde). Za těch 30 let by to nedalo dohromady ani to co letos musí Křéťa nandat do svého koníčku (800 mil ztráta Sparty Praha:)

        Bobin83 - Profil | Pá 4.1.2019 19:46:20

        Chvilku jsem na JT chytal s kámošem a musím uznat, že celkem dobré, ale ty plovky no to byla tragédie asi by je měl přejmenovat na waftersky nebo nevím, prostě děs!

          Vladk - Profil | Pá 4.1.2019 19:45:34

          Jirka1976 >> to není potřeba, to už dováží decathlon. Když to tester ochutná tak se nafoukne a bouchne. Aspoň LK to tvrdí. Proto to zakázali 😁😁

            Jirka1976 - Profil | Pá 4.1.2019 19:42:05

            Vladk >> ukacka uz nefrci , ted pujdou do kurzu migrujici cmoudi . Do pytliku s koulema daji vybusniny a budou zabijet kaprarskou elitu . A to bude konec rybarskeho sveta .

              Vladk - Profil | Pá 4.1.2019 19:34:24

              MKulicka >> od roku 1990? 😂😂😂 to už by Těšínsky musel být v TOP lize. A Lukášek předražená kuku Krása by musel být v časopise Forbes jako zázrak v odvětví rybaření 🤣🤣🤣

                Vladk - Profil | Pá 4.1.2019 19:31:09

                Jirka1976 >> na to maj Ukrajince

                  MKulicka - Profil | Pá 4.1.2019 19:29:53

                  Vladk >> ...ono se to nezdá, ale 100 tun ročně není na nedělní oběd u Bakaly ani náhodou:) To by muselo být minimálně tak o řád více.

                    haas - Profil | Pá 4.1.2019 19:28:28

                    VL.K. >> nedej bože pokud udeří mrazy -20 to si tady nedovedu představit tu holomajznu :-D:-D:-D

                      VL.K. - Profil | Pá 4.1.2019 19:25:58

                      Erva >> počkej koncem ledna, to bude teprve veselo :-))))

                        Erva - Profil | Pá 4.1.2019 19:21:56

                        Vladk - Se mě zdá že zima ještě ani nezačala , tedy krom nějakých míst v ČR a pro některé už je tuze dlouhá ....

                          Jirka1976 - Profil | Pá 4.1.2019 19:20:05

                          Vladk >> to delaji stroje . I kdyz i lidska ruka je u toho potreba .

                            Vladk - Profil | Pá 4.1.2019 19:15:05

                            Jirka1976 >> Koho může bavit 20 let dělat těsto. To zaručeně otráví i mladou nadrženou pekarku 😂

                              Vladk - Profil | Pá 4.1.2019 19:13:20

                              Casio >> Bavíme se o výrobcích v ČR že ano 🤣🤣🤣🤣🤣ԍ​15;🤣🤣🤣

                                Vladk - Profil | Pá 4.1.2019 19:11:24

                                Jirka1976 >> Ono kaprarine se moc lidí nevěnuje. Nebo aspoň ortodoxní. Dovedu si představit že mezi ortodoxnimi je asi 50% s nápisem na triku. Ostatní spíš jen tak pro radost něco hodit do vody. Třeba přijde.

                                Kdyby vyrobili a prodali 100 tun čehokoli, tak při těch cenách a zisku by si dneska povídali s Bakalou a na nedělní oběd by zašli ke Kelnerovi. Těžko by sypali žrádlo do mixéru. 😂😂

                                  Jirka1976 - Profil | Pá 4.1.2019 19:10:26

                                  Erva >> v tom mas uplnou pravdu . Toho co vypluje na povrch je jen mala cast . At je to jak chce , maji v 1 veci stesti , zivi se tim co je bavi . To muze rict malo lidi .

                                    Casio - Profil | Pá 4.1.2019 19:09:46

                                    Erva >> To jsi napsal dobře. Proč by si měl kasat triko?? Hoši musíte si uvědomit (vy to totiž těžko zažijete) ,že člověk na takový úrovni (v každém oboru) má v hlavě jen to aby se jeho produkty pořád draly nahoru, ne aby něco vojebával. Jako vůbec se nedivím ,že lidi co v rybařině něco umí a mnoho dokázali sem přestali chodit. Vždyť ty výblitky choromyslných jedinců to by votrávilo i leklýho.

                                      Dulf - Profil | Pá 4.1.2019 19:08:27

                                      Vladk >> však neříká kdy.Vydrz prtka, vydrž.😁

                                        Vladk - Profil | Pá 4.1.2019 19:07:12

                                        VL.K. >> no právě. 🤣🤣měl sem ho vzít. Aspoň bych teď snil jak byl dobrý. Pak už sem na to nikdy nic nechytl.

                                        Jsou vody kde se na 62 sebehne půl rybářů, protože takové vidí jen na internetu 😂