NJirka1976 - Profil | Pá 4.1.2019 19:06:19
Vladk >> 100 tun to jsi moc pri zemi . Kdyby jel v pracovni dny , vikendy a statky ne ( i stroje si musi odpocinou , nejaky servis atd. ) a delal jen tunu denne , tak by to bylo 250 tun rocne . Pelet se vyrabi nekolikanasobne vic nez boili . To bys mel treba 1000 tun . Kuwa to uz je neco tatrovek . A to mas 1 firmu .
NVladk - Profil | Pá 4.1.2019 19:04:29
Jirka1976 >> Ale kobruje, třeba Jirka scopex Majer 🤣🤣🤣 Jistě že se to neprodá, pytle jsou zaprášené na krámě. Spotřebu to má, dva roky od data výroby. Pak o končí v akci se slevou. Všiml jsem si že docela miznou velké pytle za málo peněz. Tady frčí Star baits. No já na to nikdy nic nechytl. Ale lidí to tam nahazi. Je to asi stovka za kg. Něco jako dekac.
Moc ale nevěřím že někdo fakt schytá desítky kg gigantiky nebo Mika fanatica. A pokud už ano, jistě kontaktuje výrobce aby mu dal cenu.
NErva - Profil | Pá 4.1.2019 19:03:39
Vladk - Tak to jsem nepostřehnul o stovkách tun ....
NVL.K. - Profil | Pá 4.1.2019 19:02:50
Vladk >> pro někoho je 62cm kapr snů :-))
NErva - Profil | Pá 4.1.2019 19:02:48
Jirka1976 - Vždycky jsou peníze na prvním místě a je jedno jestli je to Petr nebo Pavel . To že nemluví pravdu , nebo lžou už je bohužel asi tak nějak samozdřejmost a u osob které jsou mediálně viditelné platí dvojnásob , bohužel , stačí se kouknout na naši politickou scénu , ale to sem nepatří .
NVladk - Profil | Pá 4.1.2019 18:59:04
VL.K. >> tvrdili to na webu 🤣🤣dejte na sea plovku a chytnete kapra snů. Jedinej co ji sežral měl 62 cm a pustil sem ho. Jinak prd.
NVladk - Profil | Pá 4.1.2019 18:57:05
Erva >> mám za to, že ve videu s vyschnutym řekl, že stovky tun. Ale je to kravina a tvrdí to každý výrobce. To je nemožné prodat. Reálné je do 10 tun. Když teda bereme v potaz, ze jsou v tom i plovky a pravděpodobně i pelety. Co ale není vůbec špatné. Je to hodně dobrý výsledek. Kdyby prodávali sto tun, věř mi, že už dávno by se rozmohli.
NVL.K. - Profil | Pá 4.1.2019 18:55:44
Vladk >> možná to bude tím,že na plovku broskev chytá dnes už snad každý druhý :-)) v minulých letech jsem na to nachytal spoustu ryb, ale loni mi líp šlapala jahoda :-)) uvidíme co letos, dám opět šanci oběma, jak jahodě tak broskvi ;-)
NVL.K. - Profil | Pá 4.1.2019 18:35:18
bjwir >> ahoj, rád bych ti poskytl otevřenou odpověď,ale nedám ti jí ze dvou důvodů. 1) Nejsem zaměstanán ve firmě,aby jsem znale detailní postup výroby. 2) GLM enduro neznám tak dobře aby jsem o něm mohl otevřeně napsat zda byla "stará" várka lepší než "nová. Je pravdou, že chytám na Jtýho skoro 20let a 10 let jsem členem jeho týmu. Asi to bude znít divně,ale GLM jsem chytal poprvé až loni v záři. Proto nemohu soudit jak fungovalo dříve. Za ty roky jsem toho vyzkoušel a měl na zkoušku hodně, z toho jsem si vybral své oblíbené a těch se držím. Když jsem začínal taky jsem si dělal sám ze směsí a po zavedení hotovek jsem přešel na hotovky, radši ten čas strávím u vody než výrobou ;-) Jinak ke struktůře, ano máš pravdu,že se změnila struktura a to hned 2x po zavedení "strojové" výroby byl chvíli problém a Jardu jsme na to upozornili. Poté došlo ke změně postupu (úpravě storje) a struktura se lehce změnila, ale o hodně k lepšímu. Dnes jsou koule na úrovni jak byly dříve a jsem spokojen. Otevřeně ti napíšu, že když si jedu pro věci na chytání nebo mi je Jarda posílá tak, vždy si to beru z regálu,kde jsou věci které jdou do prodeje, tedy jako běžný zákazník. A věř, že Jarda dělá to samé (to jen poznámka na někoho kdo psal,že nevěří,že Jarda chytá na něco jiného než prodává ) Píšeš třeba o Robinu ten jsem také ještě nezkoušel :-)) Seeafood je dobrej a taky na něj rád chytám, Biokril mám podobnou zkušenost jako ty, ve studené vodě máka super,ale nacyhtal jsem na něj i v létě. Hodně je to o náladě ryb, správné lokalizaci atd. Erva psal, že nedělá rychle záběry, já přijel k vodě po práci na chvíli, neměl jsem předkrmeno, prostě rychlovka, kolem 20hod jsem nahazoval, cobrou poslal do okolí asi 3 hrsti koulí (nejsem příznivec velkého krmení ) a ve 22h přišel první záběr od ryby 10+, cca 15min poté další ryba 15+. Druhý den jsem tam seděl jak trubka a neudělal na to samé záběr :-)) to je to co mě na tom baví, že se v rybách nikdy nevyznáme a pořád tě to nutí přemýšlet a vymýšlet něco nového ;-) Je to na dlouhé psaní, popř povídání, proto už končím. Na závěr snad jen jedno, nesuď žádného výrobce podle výsledků na závodech. Závdy rozhoduje los a šikovnost rybáře !! Pokud dobře vylosuješ a jsi šikovný rybář, nachytáš i na méně kvalitní boilie. Pokud vylosuješ špatně, můžeš mít koule jaké chceš a chytneš kulový. Asi to bude ode mne znít blbě,ale koule je tak 40% úspěchu, ostatní je na rybáři, výběr místa, lokalizace ryb atd atd. Přesto nehodlám značku měnit i kdybych skončil v týmu budu na to chytat dál. Prostě mi to chytám a věřím tomu. A věřit nástraze pod háčkem je to nejdůležitější ;-)
NJirka1976 - Profil | Pá 4.1.2019 18:32:55
Erva >> ja to video videl asi pred rokem , mluvil tam tusim o mnozstvi vajec co spotrebuje . Do toho trochu vidim a muzu rict , blabol . Me je celkem jedno kdo kolik vyrobi a proda , ale at nelzou . Konkretne JT neverim ani ze se tak jmenuje . Na jeho videu chyta na svuj zelenej zazrak 1 amura za 2 v listopadu , focena stale stejna ryba kolem 90 . Saskarna jako JV , posledni prut , posledni minuta . At tady napise nekdo kdo to koupil a chytil na to amura . V lete . Natoz v listopadu . Zrejme se nedockame . A co me nejvic dozralo je jeho clanek jsou v cr velci kapri ? Ma tam fotku nejakeho tusim Bydzovskeho ( zrejme jeho tester ) s kaprem 20 + tusim z Labe . Tak na te fotce je Zdenek Helesic z Hodonina a toho kapra chytil na Dyji 5 . Bylo to i v rybarstvi . Takovemu cloveku proste neverim . Lzou jako kdyz tisknou , delaji z lidi blbce a masti si kapsu . Neni to jen Tesinsky , to same vyschlon Vagner a dalsi . Vzdyt lhal i legendarni Andy Litlle pred temer 30 lety . Jde jen o kseft .
Nhaas - Profil | Pá 4.1.2019 18:24:26
bjwir >> budeš spokojený
Nbjwir - Profil | Pá 4.1.2019 18:12:59
kubiczek94 >> hoj klidně písní co.. Jak říkám sháním kule do setupu mám vyhlídle tak schválně jestli je to ono nebo ne 😉to že kluci nechytají na klasické sáčky je asi jasné všem a je jedno zda je to Jarda nebo Karel o to vůbec nejde😊
NVL.K. - Profil | Pá 4.1.2019 18:12:29
Erva >> díky i Tobě draku ;-)
NErva - Profil | Pá 4.1.2019 18:04:09
Jirka1976 - Jsem si to pustil schválně ještě jednou a JT říká že mají kapacitu až 5 tun denně , když pojedou všichni na plno , né že to dělají pravidelně , nicméně už se nehovoří o tom jestli je to boilie samotné , nebo včetně suchých směsí , AC , příchutí, bosterů atd. JT znám osobně a nevím proč by měl takhle lhát , myslím si že je jako jeden z mála lidí - kaprařů - podnikatelů kteří to mají v hlavě srovnáno a nemá zapotřebí někoho krmit bludama ve videu ...
NJirka1976 - Profil | Pá 4.1.2019 17:55:52
Erva >> urcite i vyvazi , tak jako spousta dalsich . Nebo muze vyrabet pro jine firmy . Nicmene to co tam rekl je mnohonasobne prestreleny blabol .
NErva - Profil | Pá 4.1.2019 17:52:28
Jirka1976 - Myslíš že JT prodává jen v ČR ??
NJirka1976 - Profil | Pá 4.1.2019 17:49:46
Vladk >> staci se podivat na sacky jak na ne seda prach . Ma to vubec nejakou dobu spotreby ? Ja to nikdy nekoupil , vzdy vlastni vyroba .
Nhaas - Profil | Pá 4.1.2019 17:47:35
Vladk >> ok budu na tebe myslet :-D
NJirka1976 - Profil | Pá 4.1.2019 17:47:09
Vladk >> 5 tun nevyrobi ani vsechny firmy v cr dohromady . A ze by se byt 1 den v roce tohle mnozstvi v cele cr prodalo , tak tomu taky neverim . Co znam kaprare tak polovina si dela sama , nejaci jedou dekac a zbytek koupi 1 kg a ma to na rok . 1 kulicku pod hacek , 5 k tomu do pva a vystarano . Neznam nikoho kdo by kobroval koule za 400 / kg . ( urcite se ale par jedincu najde ) .
NVladk - Profil | Pá 4.1.2019 17:45:40
haas >> říkám mírně 😂😂