Boilie JetFish Legend Range

Dobrý den, rád bych znal váš názor na zmiňované boilie. Děkuji.
Autor diskuse: Lukryba - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 22:46:02

Strejčidlo >> No dodávka to musela vést.

    NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 22:45:55

    kašo >> Kapra beru jako slepici chces ho zaujmout chvilku ho tam udrzet musis neco nasypat.Podivej se kolik ten baloton ma hektaru.Myslim ze dokonce 59000 .Na labi vetsinu sezere havet proto tolik na stojaku tolik vetsinou nekrmim

      NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 22:44:33

      Slavíček >> Já když jsou Tloušti a Jeseni hodně žravý používám takovou pásku přes kouli....On tam zbude pak takový žeton.....Jinak ani když dám více Albuminu a podržím koule déle v konvektomatu...Tak to ty svině ožužlaj.....nevim jak to dělaj...kole jak kámen.

        NStrejčidlo - Profil | So 5.1.2019 22:43:53

        Finnnp >> těch 1300 mu tam musela přivést tatra😂

          NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:43:28

          Finnnp >> já to tak dělám všude. Lepší deset než tisíc

            NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:42:38

            Dušan_hp >> tohle sem nikdy nepochopil. Koupit si vstupenku a ještě platit vykrm.

              Nkašo - Profil | So 5.1.2019 22:42:14

              Finnnp >> to je ten komerc ,když vím že se ta velká ryba pohybuje na místě kde lovím ,lokalizace stačí málo dobroty a vím že je moje

                NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:40:52

                Finnnp >> to není normální. Vyházet peníze do Balatonu.

                  NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 22:39:48

                  Vladk >> Taky znám rybařinu kdy jedu do Polska...Voda 200 ha a přemýšlím jestli mám dát k montáži 10 nebo 15 kuliček.....Tam je úplně běžné že honíš 30 kaprů na 200 ha.

                    NDušan_hp - Profil | So 5.1.2019 22:39:26

                    Musíš udělat pořádnou kampaň jako kluci na Jaroslavu https://youtu.be/cyBJR4kRVyY :)

                      NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 22:38:36

                      Finnnp >> Verim ostatne co chytam neni o moc drazsi ale neni to pouze srot.Ale musis porad prehazovat videl jsem jak dlouho to vydrzi kdy do toho jde bila ryba .20mm koule 3 h je pryc .Me to vydrzi v pohode 12 a vic hodin.Nechci k vuli tomu kazdou chvili prehazovat .

                        Nkašo - Profil | So 5.1.2019 22:37:26

                        Finnnp >> asi balaton,masakr tam nejedu

                          NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 22:36:43

                          Vladk >> Těch 100kg je už extrém,ale třeba na Balatonu se tak krmí...Vítězný team na závodech na Balatonu zkrmil 1300 kg za 5 dní....Starbaits Slovakia.

                            NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:35:36

                            Finnnp >> leda tam kde není konkurence. Kde je 100 havetaku na jednoho 7 kg tak věř že to bude jen PIP piiip piiip a padák 😂

                              NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:33:56

                              Finnnp >> těch 100kg do vody.

                                NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 22:32:12

                                Vladk >> To není vůbec pravda....Já mám třeba největší kapry na poměrně malé koule.....Kolikrát ještě ta koule byla ožužlaná od cejnů....vlastně hrášek.

                                  NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 22:30:11

                                  Vladk >> co

                                    NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:30:06

                                    Finnnp >> musíš dát tenisák. Ne kuličky 18 pro potěr

                                      NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:29:04

                                      Finnnp >> Tak to bych chtěl vidět.

                                        NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 22:28:30

                                        Slavíček >> U nás jsou kluci co chytaj jen Decatlon nebo ExtraCarp a ještě opatrně a maj krásné ryby.