Boilie JetFish Legend Range

Dobrý den, rád bych znal váš názor na zmiňované boilie. Děkuji.
Autor diskuse: Lukryba - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

Slavíček - Profil | So 5.1.2019 22:25:34

kašo >> Na labi z krmim 3 az 5 kg za vikend .Delat takhle drahy koule budu vydevat pouze na ryby

    Finnnp - Profil | So 5.1.2019 22:25:23

    kašo >> Kapra takřka vyselektovat nejde....V kaprařině je hodně důležitý faktor.Štěstí.

      kašo - Profil | So 5.1.2019 22:23:18

      Finnnp >> taky mě to už trochu nebaví,ale na to mé množství přes zimu to dávám,když vím co dělám ,mě to stačí a s tou selektivitou pohoda

        Finnnp - Profil | So 5.1.2019 22:21:22

        Vladk >> Viděl jsem i 100kg na první zákrm....

          Vladk - Profil | So 5.1.2019 22:20:07

          Finnnp >> to potom jo. Ale deset kg.. To ke na týden

            Finnnp - Profil | So 5.1.2019 22:19:52

            Danda05 >> Nedělám to pokaždé....jen tam kde to znám...Když přijedu na vodu kde to neznám.Začínám opatrně.

              kašo - Profil | So 5.1.2019 22:19:40

              Slavíček >> mě to psaní pravdu říct moc nebaví datluju do toho kompu jak prvnák ,asi jsis všiml ,radši volím diskuzi zdar

                Vladk - Profil | So 5.1.2019 22:19:12

                Danda05 >> cítíš se jak tester a hned máš lepší pocit 😂😂 hlavně nakrmis havěť

                  Finnnp - Profil | So 5.1.2019 22:18:15

                  Vladk >> Proč....Já si koulím léta svoje.Koulím i pro kamarády....Ani suroviny nekupuji u nás.....ale mám na to mašinu.

                    Danda05 - Profil | So 5.1.2019 22:17:16

                    Finnnp >> prosím tě, k čemu je dobrý dát na první zákrm 10 kg koulí ??

                      kašo - Profil | So 5.1.2019 22:16:36

                      cechura09 >> toho se nebojím ,je to otázka času ,já ho mám opravdu málo ale ty 100+ přijdou taky skálopevně tomu věřím ,měj se zdar.Fotek mám doma jako sraček i s dcerkou ,fotím je na kinofilm jsem stará škola

                        Vladk - Profil | So 5.1.2019 22:15:57

                        Finnnp >> tebe musí výrobci milovat

                          Finnnp - Profil | So 5.1.2019 22:14:17

                          Slavíček >> No letos jsem za boili trochu ušetřil,protože mě v říjnu vzali noty.

                            Slavíček - Profil | So 5.1.2019 22:12:56

                            Finnnp >>Tady to neni lepsi nakrmis voda se vari bilou rybou das klasikou montaz a taham tlouste .V podstate v labi krmis hlavne havet kapr si obcas zobne .

                              Finnnp - Profil | So 5.1.2019 22:08:43

                              Slavíček >> V našem useku labe je to hrozné....Dáš tam dvě koule 24mm a chytneš Tlouště nebo Jesena....Jsou s těch koulí tak vyžraný,že vlastně každá ryby atakuje rekordní váhu pro svůj druh.....Někdy je to tak hrozné,že nejde ani chytat.

                                Slavíček - Profil | So 5.1.2019 22:08:35

                                kašo >> V pohode klidne nekdy napis muzem pokecat pres zpravy .

                                  Slavíček - Profil | So 5.1.2019 22:05:18

                                  Finnnp >> To me tahle havet stve ze ozira koule ale chytnu ji vyjmecne ale to diky montazi co chytam .

                                    Finnnp - Profil | So 5.1.2019 22:04:07

                                    kašo >> On by ti nikdo nenadával,ale píšeš divné věci.

                                      kašo - Profil | So 5.1.2019 22:02:08

                                      Slavíček >> je to koníček,a dělám ho 44let ,nevydělávám desítky tisíc mám rodinu a své problémy ,ale těch málo peněz do toho dám,rád chytám velké kapry,je to na delší debatu nicméně hoši jdu vařit ,mám dokouleno a že se tu najde oponent s tím jsem počítal ,alejá chtěl jen pokecat ,pošli mi číslo mobilu rár s tebou poke cám ,třeba hned.zdar

                                        Finnnp - Profil | So 5.1.2019 22:01:53

                                        Slavíček >> Tak já dříve partikl používal....ale táhlo to všechny ryby.....Teď partikl nepoužívám asi 5 let.....ale taky vytáhnu více cejnů jak kaprů.