Boilie JetFish Legend Range

Dobrý den, rád bych znal váš názor na zmiňované boilie. Děkuji.
Autor diskuse: Lukryba - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 23:18:02

kašo >> Nikomu to neberu ono selekci jde dosahnout i typem montaze .A jestli je neco selektivni tot otazka. Treba na dyji 6 jsem na jeden typ kouli nechytl rybu pod 10 kg .Na druhej slo vsechno..Pak jsem to sami zkusil na piskovne a samej nasadak..

    NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 23:16:02

    Finnnp >> no bylo to v cervenci , ten rok to bylo pres leto mrtvy , myslim ze to tam mohlo i shnit , koule se za par dni rozpadne ale ta kuku . Tam to bylo celkem bezny krmit takhle silene . Ale vetsi silenost jsem videl loni na rybnicku 1.5 ha . Bylo to v lete , vetsina nasadaku vychytana , zustalo tam par kapru , karasy , lini tam nejsou , jen maly plotice , naproti prijel borec , vytahl z auta 3 plny kyble od 40 kg primalexu kukurice a lopatou to vsechno nahazel tak 10 m od brehu do vody . Tak to jsem nechapal nic . Ja krmil 1 kosik praku k montazi na pickeru a bylo to az dost .

      NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 23:09:31

      Jirka1976 >> Co na Hartě rovnou na Pstražný...to tam má kousek.

        NVladk - Profil | So 5.1.2019 23:09:09

        Jirka1976 >> To by se ti nepovedlo. Někdo by te zastřelili zezadu 😂😉

          NVladk - Profil | So 5.1.2019 23:07:59

          Jirka1976 >> tak to je speciál ricne kvašena extra speciál

            NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 23:07:15

            Vladk >> ja bych ho nerekl , svolal bych si vsechny svetovy vyrobce kouli a kazdymu bych ten recept prodal za meloun . No a uz bych nemusel do prace a mohl bych kazdy den prohanet metrovy kapry na Harte .

              NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 23:05:03

              Jirka1976 >> Tak to je nerozum....i když rybám to neškodí...oni to časem sežerou.

                NStrejčidlo - Profil | So 5.1.2019 23:04:36

                Vladk >> kluci musí být zvyklí když jedou 5 dní nonstop a ani se pořádně nevyspí

                  NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 23:02:46

                  Vladk >> jednou jsem videl ze clunu na Dyji 5 u bojky na hloubce 1.5 m neco divnyho , napred jsem myslel ze to je snad mrtvola , byla to hromada kukurice a na pul rozpadlyho boili , ta vrsva musela byt urcite 0.5 m . 1 rybar mi pak rekl ze tam sedeli tyden 3 ostravaci , nemeli zadnej zaber ale sypali tam 2 krat denne . Tu kuku meli v sudech v avii . Tohle nechapu . Muselo tam toho byt tak 300 kg mozna vic .

                    NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:59:15

                    Strejčidlo >> kdyby jen den. Ale rovnou několik a k tomu i nocí.

                      NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:58:48

                      kašo >> a povis nám ten zázrak? Pochybuji.

                        NStrejčidlo - Profil | So 5.1.2019 22:56:50

                        Vladk >> to by mě nebavilo takhle šaškovat s kaprama celý den

                          Nkašo - Profil | So 5.1.2019 22:56:29

                          Slavíček >> a o tom to je musíš vědět co do směsi a tekutky dát aby to selektovalo rybu ,já dělám 20hodinovky vůči ryb řádu a malá ryba se mi nepověsí záběr nebo nic ,prostě mi to šlape ,ale jak říkám je to škola zkušeností i byly doby kdy jsem taky takhle byl zoufalý a přehazoval kvůli drbancum ,dnes je to jinde prostě lapám

                            NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:54:52

                            Finnnp >> tak nadipuj kouli z ložiska. To bude zaručený.

                              NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:53:42

                              Strejčidlo >> jich najede třeba 500 na místo. Je to taková pakarna. Nahodis vytahnes, nahodis vytahnes. Závodní plavana s boilie.

                                NVladk - Profil | So 5.1.2019 22:52:09

                                Dušan_hp >> Tak každý správný Karp team musí dojít k bojce suchou nohou 🤣🤣🤣🤣

                                  NStrejčidlo - Profil | So 5.1.2019 22:51:08

                                  Finnnp >> se divím že si ta ryba tam vůbec našla nástrahu

                                    NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 22:49:33

                                    Dušan_hp >> Tak to je závodní kaprařina...To je úplně něco jiného...Navíc na Balatonu se počíta každá ryby....Závody na 3 největší ryby jsou trochu spravedlivější.

                                      NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 22:47:34

                                      Slavíček >> Každá voda je jiná....

                                        NDušan_hp - Profil | So 5.1.2019 22:47:25

                                        Vladk >> divím se, že jim ta hromada nečumí z vody :)