Boilie JetFish Legend Range

Dobrý den, rád bych znal váš názor na zmiňované boilie. Děkuji.
Autor diskuse: Lukryba - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

Ncechura09 - Profil | So 5.1.2019 21:59:02

kašo >> jsem naprosto v pořádku, navíc každý můj pes měl vždy jméno,
Když dojedeš toho špeka, budou i ty 100+ měj se.

    NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 21:58:58

    Finnnp >> Partikl jsem nepouzival ani nepouzivam krmim pouze koulema

      NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 21:57:16

      Slavíček >> Tak já zase takřka nekrmím partiklem...Když jedu na labe nebo na Orlik tak taky umím na krmné místo naložit 10 kg koulí na první zákrm.

        Nkašo - Profil | So 5.1.2019 21:53:56

        cechura09 >> Vy asi nebudete v pořádku ,taky o vás nepíšu tyhle nadávky ,pes ,který štěká nekouše

          NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 21:52:45

          kašo >> Tak se necerti me je jedno kolik do toho vrazis .Ostatne jsou to tvoje prachy .Nekdo ty nase vyrobce musi zivit .Se mnou pocitat nemuzou .

            NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 21:50:03

            Finnnp >> To jsem asi nedal varil jsem tak z 30 kg smesi .Ale v podstate ta smes byla pouze masove mlecne bilkoviny plus pojivo.

              Nkašo - Profil | So 5.1.2019 21:49:51

              Slavíček >> má nejmenší ryba na mou kouli je 69 šupík to ti přísahám,netahám 20+,ale zachytám si pěkně někdy víc někdy mín,pěkný ryby a na těžkých vodách ,koule mám jaký mám jedou mi to co jsem si z nich zkomponoval jsemspokojený nad míru myslete si co chcete,jen jsem se přidal do debaty ,ale vidím ,že lidi jsou ruzní a jiní,někteří se chovaj jak báby a dělaj z komára velblouda ,je mi to fuk nikomu nelžu ani si srandu nedělám ,znám taky 100 zedníku a automechaniku ,ale jen 4 umí pracovat

                NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 21:46:43

                Slavíček >> 50 000 kč za rok není žádný problém.....záleží kde a jak chytáš.

                  NVladk - Profil | So 5.1.2019 21:46:40

                  cechura09 >> Aby to nebyl anonymní Karel Nikl 😂😂

                    NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 21:45:49

                    kašo >> Jestli to tady cte jarda musi s tebe mit radost jak ta reklamni masaz funguje .

                      Ncechura09 - Profil | So 5.1.2019 21:44:35

                      Borci klid. Zjevil se tu pičus který nemá ani jméno a chtěl nás jen nadzvednout,
                      Skoro se mu to povedlo.....

                        NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 21:44:10

                        Vladk >> To nevim ale nasypal jsem tam dost .Radsi ani nad tim nepremyslim chybama se clovek uci.Dnes to varim za zlomek ceny nepoznam v ucinnosti rozdil

                          Nkašo - Profil | So 5.1.2019 21:40:58

                          Finnnp >> dobra koule je známka za 3

                            NStrejčidlo - Profil | So 5.1.2019 21:40:03

                            Slavíček >> když na to má tak to nemá cenu mu do toho kecat ať si klidně utrácí......

                              NVladk - Profil | So 5.1.2019 21:38:25

                              Slavíček >> jen že zvědavosti, kolik milionů si tam hodil?

                                Ncechura09 - Profil | So 5.1.2019 21:38:03

                                kašo >> ok, plusko bylo po tvé výtce ze zápisu odstraněno. Nejsi na řadě anonyme ??

                                  NVladk - Profil | So 5.1.2019 21:37:21

                                  Jirka1976 >> možná půlnoční chcanky Freda wiltona. K tomu obetujes pannu a v krvi dipnes finálním kule. Jistota metrovek zaručena

                                    NOskarenko - Profil | So 5.1.2019 21:37:17

                                    kašo >> Nemáš náhodou dvojku v krvi? Většího troubu, už jsem zde dlouho nezažil. Chytání kaprů není jen o chytání velkých kaprů na tvou kvalitní kuličku.

                                      NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 21:36:45

                                      kašo >> Delej si srandu z nekoho jineho.Kdyz jsem zacinal jenom zakladni smes me stala kolem 400.Tekuty vejce a byl jsem treba i kolem 600.A chytalo to stejne jako co varim ted za zlomek ceny .Nejde uvarit koule na kterou pujde pouze vetsi ryba I kdyz hodne lidi by chtelo aby jim to chytalo ryby pouze 20 +

                                        NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 21:35:38

                                        kašo >> Tak pošli fotku alespoň patnácky....