Boilie JetFish Legend Range

Dobrý den, rád bych znal váš názor na zmiňované boilie. Děkuji.
Autor diskuse: Lukryba - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkašo - Profil | So 5.1.2019 21:34:17

cechura09 >> asi číst neumíš nechlubím se žadnýma kaprama metr+

    Nkašo - Profil | So 5.1.2019 21:32:25

    Oskarenko >> já ti netvrdím že koule za 200 nechytne velkou rybu,ale já nemám čas se prochytávat těmi malými a nehledě na to mi tam žáden kanec nepřijde když se tam bude motat ta školka

      NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 21:31:29

      Slavíček >> To je pravda....Navíc dobrá koule je jen 10% úspěchu.

        NOskarenko - Profil | So 5.1.2019 21:31:01

        kašo >> Četl jsi co ti psal Slavíček? Asi ne, tak já ti to připomenu. Vařím koule 18 let za tech tvých 400.- na kg bych šel a koupil hotovku.Smysl domácí výroby je ušetřit.

          NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 21:30:11

          Finnnp >> Kvalitu nedelaji drahe kompenenty.

            Ncechura09 - Profil | So 5.1.2019 21:29:06

            kašo >> Oči mám otevřený, čekalo to tu na tebe :))
            máš ještě něco ?? myslím fotky těch metr ze svazovek, nebo tak něco .

              NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 21:27:48

              Jirka1976 >> Kdyz tam bude davat 50g krabicky glm na kg coz je myslim 220 kc tak se mozna ani do te ceny nevejde

                NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 21:27:38

                Slavíček >> Tak hodně lidí si koulí svoje...I kvůli kvalitě...Víš co tam je....U velkovýrobců můžeš koupit cokoliv...To ti nikdo nezaručí....Může být taky kulička za 50kč 1 kg....Trochu reklamy.Pár fotek a videí a máš kuličku za 450kč na světě.

                  NNAVI73 - Profil | So 5.1.2019 21:26:30

                  Nějak tomu přestávám rozumet , vloni jsem zkrmil 40kg halibutek, necelé kilo boilie a nadherne jsem si zachytal, nej kapr přez metr. Dělám něco špatně ???

                    NVladk - Profil | So 5.1.2019 21:25:36

                    Oskarenko >> Třeba je inspirovaný z Přelouče. Tam taky dělají jen to nej za nej prachy.

                      Nkašo - Profil | So 5.1.2019 21:25:18

                      cechura09 >> je mi tě líto,otevři oči

                        NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 21:24:59

                        Finnnp >> treba pouziva koncentraty za 1000 / kg . Pak vlastne pridanim 10 dk jako by tam dal kilo . A v tom muze byt ten zakopanej pes . Kapr pod 70 jak to uciti tak prcha pryc protoze vi ze metrovka je uz pobliz .

                          Nkašo - Profil | So 5.1.2019 21:24:14

                          Finnnp >> to máš asi pravdu,máš svou směs a tekutky a výsledky asi také ,já si jedu svou li gu a ta mi jede pecky co tam sypu to asi ty taky nikomu nepovíš jen jsem se přidal do debaty ,koulím a píšu prostě pohoda a na komerčky už dávno nechytám jak jsem uvedl zdar

                            Ncechura09 - Profil | So 5.1.2019 21:21:41

                            kašo >> Papa, raději se už nevracej. Mimo anonyma budš pěknej lhář.

                              NJirka1976 - Profil | So 5.1.2019 21:20:22

                              Vladk >> mame ale jen na 4 revirech , na 1 male piskovne je zbytecna , kapr pres 70 se tam chytil co vim jen 1 , na dalsim loni velci kapri vyzdechali , na tech 2 to celkem vyznam ma . Na harte jsem dlouho nebyl , tak ani nevim zda tam je k 70 .

                                NOskarenko - Profil | So 5.1.2019 21:19:59

                                Finnnp >> To je jednoduchý. Kašo nechytá kapry malé o ty on nestojí, jen kapry 70cn -1m. A taková koule musí být našlapaná. Koule za 200.- chytají jen malé prcky. Máme se co učit. Dobrá rada nad zlato.

                                  NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 21:19:30

                                  kašo >> Tak hlavne ze tomu veris .Tak najivni jsem byl kdyz jsem zacinal.

                                    Nkašo - Profil | So 5.1.2019 21:18:26

                                    nepotřebuji jezdit někam do Lišně nebo svitavy tady jsou taky obrovské ryby,jen je neumíme chytat pánové ,a já nehodlám sypat desítky kil za víkend do vody abych udělal nějakou 75ku z toho už jsem vyrostl pá

                                      NSlavíček - Profil | So 5.1.2019 21:16:49

                                      kašo >> Varim koule 18 let za tech tvych 400 kc na kg bych sel a koupil hotovku.Smysl domaci vyroby je usetrit

                                        NFinnnp - Profil | So 5.1.2019 21:15:33

                                        kašo >> ......To by mě zajímalo co tam dáváš.....Nejdražší moučky jsou Krill a Oliheň a ty tě seženu za 160 kč 1 kg......Když kuličku pořádně našvihám...To znamená extrát z GLM a špičkové Liqiudy....Tak se nikdy nedostanu přes 200 kč za kilo........