Novinky 2016 - kaprařina | MRK.cz

Novinky 2016 - kaprařina

Kolegové, vkládejte novinky pro nadcházející sezónu. Myslím, že se bude na co těšit.

Nmetalbrute - Profil | So 16.1.2016 22:49:58

Luger46 >> vypadá tak :-) on to někdo koupí

    NLuger46 - Profil | So 16.1.2016 21:17:47

    metalbrute >> čínské Technium za dvojku .))

      Nkritik - Profil | So 16.1.2016 18:34:24

      Drymochares >> Takových "značek" ještě pár vyplave, normální čínská sériovka.....:)

        Ndrvoštěp - Profil | So 16.1.2016 18:32:36

        Luger46 >> Taky řešení ;))))

          NLuger46 - Profil | So 16.1.2016 18:30:29

          Drymochares >> nebo JRC DSi, made in flajzar pro JRC :)

            Ndrvoštěp - Profil | So 16.1.2016 18:26:02

            Drymochares >> Jj.Pokud budou na 9v baterku tak snad budou OK. No, necháme se překvapit.Doufám že příjemně.

              NDrymochares - Profil | So 16.1.2016 18:23:04

              Ještě stojí za to si je opravdu porovnat s tímto :))

              Naprosto stejné jen jiná značka...Flajzar to jistí

              https://www.facebook.com/sportsvelkosklad/videos/89​7581690297173/?hc_location=ufi

                NDrymochares - Profil | So 16.1.2016 18:19:05

                Tak jsem je našel na FB přímo u Mivardi... Mají být k sehnání v březnu a to i v EShopu...cena 3+1 bude za 4490,-
                Ano ctvrté kolečko slouží k přepínání barvy diody u signalizatoru...
                Takže asi oželím Q9 na které jsem se těšil a zkusím tyhle ty. Vypadají docela slušně.

                https://www.facebook.com/mivardi/?fref=ts

                  Ndrvoštěp - Profil | So 16.1.2016 18:14:53

                  Ewa Farna >> Zeptám se v Praze na Ff. Ale citlivost se taky hodí ;) to čtvrté kolečko nevím ,asi změna barvy diod ?

                    NEwa Farna - Profil | So 16.1.2016 18:10:10

                    drvoštěp >> stacilo by volume a ton. Kdyz bude drzet baterka v hlasici i priposlechu...

                      NEwa Farna - Profil | So 16.1.2016 17:58:18

                      Drymochares >> jeste nejsou na trhu. U mivardi na webu sem je taky hledal marne.

                        Ndrvoštěp - Profil | So 16.1.2016 17:56:51

                        Ewa Farna >> Vypadají dobře. Taky raději kolečko než tlačítko. A odkaz nemáš ?

                          NDrymochares - Profil | So 16.1.2016 17:41:00

                          Ewa Farna >>
                          Kde mohu najít tyto signalizatory? Nikde jsme je nenašel. Chci si koupit nové a přemýšlím nad Flajzar Fishtron Q9-TX a na tyhle bych se také rád podíval.

                            NMautin - Profil | So 16.1.2016 16:58:04

                            tyhle hlásiče od Mivarďáku se povedli! Za mě palec hore!

                              NMifí5429 - Profil | So 16.1.2016 16:48:59

                              Ewa Farna >> Bože to je pěkná zrůdnost:-O

                                NEwa Farna - Profil | So 16.1.2016 16:39:46

                                Malinko jiny otvory repraku a za me super. Hlavně tocitka a ne po...ny tlačítka...

                                  NDan.J - Profil | Út 5.1.2016 16:00:56

                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.1.2016 15:52:26 >> Tak alespoň něco :-)

                                    NRadek Fox - Profil | Út 5.1.2016 15:52:26

                                    Dan.J >> Dane, díky. Všechny odkazy jsem již kdysi prohlédnul a objednal dva kusy v eshopu Bufo, ale tam měli pouze jeden kus a čekal jsem na údajné naskladnění druhého, což se mi moc nezdálo. Svítilna se již nevyrábí a vyprodávají se pouze skladové zásoby prodejců. Po pár dnech mi napsali, že druhou nesehnali a první již nemají. Dnes jsem tam díky tvému odkazu zavolal /nevzpomněl jsem si, že jsem s nimi komunikoval/ a zjistil jsem, že to slečna zmastila a tu jednu pořád mají. Tak mám díky tvé zprávě to, co jsem hledal. Díky Radek

                                      Červené karty: u.x.a.