Novinky 2016 - kaprařina

Kolegové, vkládejte novinky pro nadcházející sezónu. Myslím, že se bude na co těšit.

Nmcpoklop - Profil | Ne 17.1.2016 17:46:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NRS - Profil | Ne 17.1.2016 17:41:42

    Čím to bude, že zrovna tato značka je neustále propírána ?!?!?

      NBuldokov - Profil | Ne 17.1.2016 16:59:19

      Nechci se nějak Mivardi zastávat ale mám od nich navijáky,obal na pruty a háčky a max spokojenost,určitě jsou věci které bych od nich nekoupil ale to ani od jiných renomovaných značek, vlastním swingery od foxe a nějaké noname a nevidím mezi nima rozdíl krom ceny,každá značka ma šmejdy i kvalitní kousky,jen přijít na to které to jsou :-)

        NKocháč - Profil | Ne 17.1.2016 16:34:14

        Ewa Farna >> Hlásič se mi nelíbí, ale viděl jsem i škaredější.

          NKocháč - Profil | Ne 17.1.2016 16:33:31

          ufák >> U nás na trhu je spousta kaprařských firem, které mezi sebou občas trochu zaboxují, ale tyto mají nějakou vnitřní úroveň, protože vlastníkem je kaprař, není to někdo, kdo si "jen" zaplatí manažery a právníky. Tedy na jedné straně máme vlastně všechny firmy, kde je vlastní a vede kaprař jako je Jarda, Karel, Michal, Lukáš, Pavel, Aleš,....atd., no a na druhé straně je sice asi naše největší firma, co se týče obratu, ale zároveň firma, která mi osobně do té skupiny kaprařských firem nesedí a nepatří. Necítím z té značky ani trochu kaprařinu, jen obchod. Značka nemá historii, nemá dost jmen, nemá příběh. Ale třeba časem mít bude. Mám pocit, že poslední dobou vystřelují na trh i kvalitu, ale tím se u mě osobně pouze odrazili ode dna :o))) Neber to nějak zle, pár věcí mají dobrých z mé osobní zkušenosti, ale prodávají i levný šunt a to je taky osobní zkušenost.

            Nvlkodlak - Profil | Ne 17.1.2016 16:06:27

            Piškothonza >> ne ty se michaji v polsku ( lorpio ) myslim:)

              NPiškothonza - Profil | Ne 17.1.2016 15:22:53

              ufák >> okopírovaný zboží,vyrobený v Číně...jinak nechci je jen hanit,třeba jejich krmítkovky používám a nemaj chybu...ty snad ale nedělaj čínský děti..o))

                Nclarence - Profil | Ne 17.1.2016 15:22:08

                ufák >> Koukám chlapče,že ti ani nemusím odpovídat než jsem se dostal k PC bylo vše přede mnou řečeno.J

                  Nufák - Profil | Ne 17.1.2016 15:09:33

                  Piškothonza >> a ukaž mi kdo dnes nepřelepuje zboží :-))

                    NCaldas - Profil | Ne 17.1.2016 15:05:34

                    ufák >> Já například co vim tak málo kdo byl spokojen s Mivardi, například kluci vraceli 2 deštníky, lehátko a s koulema od nich toho taky nijak moc nepochytali, já například málem vyhořel v bivaku díky ,,,skvělému,, vařiči od Mivardi, takže za mě Děkuji pěkně !! Ale Čechy tahajici veci z Číny, nehledejici na kvalitu, nepodpořim.

                      NPvl - Profil | Ne 17.1.2016 15:03:44

                      ufák >> Píšeš o podpoře české značky .. Co jsem zde četl, (reklamace) tak ta " česká značka" se k zákazníkovi asi taky nechová jak by se slušelo

                        NPiškothonza - Profil | Ne 17.1.2016 15:00:22

                        ufák >> české značky??? tos tomu dal....

                          NRadek Fox - Profil | Ne 17.1.2016 14:55:44

                          -bedna- >> Máš pravdu, tolik kolik je zainteresovaných vygumovanců, kteří propagují tuhle značku, není u žádné jiné. Věřím, že se tam určitě najdou i normální, ale zde to fakticky vypadá, že existují jen tyhle paka. PS: Hold tak mají kromě trapného kopírování výrobků ještě jeden primát :-))

                            NKazaTHCel - Profil | Ne 17.1.2016 14:44:21

                            -bedna- >> tys jim to teda dal sežrat ))

                              Nufák - Profil | Ne 17.1.2016 14:43:56

                              clarence >> je to Mivardi a hned je to sračka ?kolik si od nich měl věcí ?znám lidi včetně sebe co jsou s Mivardi spokojeni..navíc podpora české značky je fajn..ale každý má svoji zkušenost

                                N-bedna- - Profil | Ne 17.1.2016 14:30:33

                                Kajan >> Pogumovanost,třeba já jako přednost neberu,protože s pogumovanými hlásiči jsem měl problém.Ve vedrech se stala ta guma lepkavá a usazoval se na ní prach a všelijakej bordel, který pak nešel nijak odstranit.A rozdíl jestli je to padák a nebo klasický záběr taky nepotřebuju, stejně musím k prutům,snad jen ten tichý režim oproti těm druhým je výhodou,ale zas naopak poziční diodu velice rád oželím.Jestli tomu oproti těm vzhledově identickým hlásičům tak vůbec je,jak popisuješ.Ale ty důležité součástky uvnitř budou patrně naprosto stejný,jako u těch nabízených jiným prodejcem a se kterými je tu srovnáváš.
                                A tak mě napadá,jak vlastně víš, co oproti těm druhým ty první mají,když ještě nejsou na trhu?
                                Mrknu do karty a aha,ty jsi zaměstnanec Mivardi,proto ten reklamní slogan.
                                Takže,zas další pohnutek a klasická hnusná,nekalá reklama z vašich řad.
                                Proč tyto nekalé praktiky v takovém množství nemají ostatní firmy zapotřebí a ta vaše ano?
                                Docela by mě zajímalo,jestli po pěti letech budou mět,(pokud teda budou ještě funkční a nebude po pěti letech jejich funkčnost vada ve výrobě,jako u některých domácích spotřebičů),nějakou zůstatkovou hodnotu,jakou si třeba drží, už níže zmíněné, hlásiče Flajzar.To se potom rychle smazává rozdíl v pořizovací ceně.A teprve tam se pak projevuje ta nadstardatnost výrobku jestli se nepletu.

                                  Nclarence - Profil | Ne 17.1.2016 13:41:07

                                  brčál >> No právě dobrá připomínka,,jestli budou fachat" a hlavně jak dlouho.Shitmardi je povětné svojí kvalitou a hlavně reklamacemi.J

                                    Nbrčál - Profil | Ne 17.1.2016 13:26:30

                                    zdar.ty pípáky od mivardi jsou fakt povedené,líbí se mi,tak snad budou i fachat...

                                      NDrymochares - Profil | Ne 17.1.2016 6:26:24

                                      Kajan >>
                                      Na výstavě je budou mít. Tak si je tam chci poradne prohlédnout a potom se uvidí. Jinak osobně mam s Mivardi dobrou zkušenost.
                                      M1500 Wireless a nemohl jsem si je vynachválit. Nutrie mi je shodila i s tripotem do vody i na beton a makali tak jak meli. Byl bych jen rád kdyby tyhle na tom byli stejně,protoze se mi vzhledove opravdu libi

                                        NKajan - Profil | Ne 17.1.2016 1:32:51

                                        Drymochares >> Naprosto stejné vůbec... - hlásiče Mivardi mají poziční diodu, dále mají zvukovou i světelnou signalizaci padáku, také Mivardi hlásiče mají tichý režim, rovnoměrné odstupňování hlasitosti a také takovou drobost - pogumované tělo... To jsou docela zásadní parametry, které rozlišují nadstandardní výrobek od běžného...

                                          Červené karty: u.x.a.