Novinky 2016 - kaprařina | MRK.cz

Novinky 2016 - kaprařina

Kolegové, vkládejte novinky pro nadcházející sezónu. Myslím, že se bude na co těšit.

NTaky - Profil | Út 5.1.2016 8:35:48

metalbrute >> No jo, ale jmenuje se to feeder master. Tudíž jako ortodoxní kaprař si to nemůžu koupit už jenom z principu :-P

    Nludek 73 - Profil | Út 5.1.2016 7:50:06

    Rybářova žena >> Tady je info k tomu tragaču cena fotky
    https://www.facebook.com/mivardi/posts/101538000603​80941

      NSmrtak - Profil | Út 5.1.2016 6:54:28

      Rybářova žena >> Hore je tuším Mivardi. Radku Foxu, napísal si to tak zanietene, že sa až zdá, že je to irónia.

        NRybářova žena - Profil | Po 4.1.2016 22:54:35

        metalbrute >> Čus, co je to za výrobce?

          NRadek Fox - Profil | Po 4.1.2016 22:38:08

          Fujtaxl, nakonec se tu dozvíme, že plagoše jsou lepší řešení a stejně kvalitní jako originál. S tím tedy rozhodně nesouhlasím a žádnou plagiátorskou firmu nehodlám podporovat, to se týká nejen rybařiny.

            Nludek 73 - Profil | Po 4.1.2016 21:41:56

            roman >> ten ocas musí být všude

              Nroman - Profil | Po 4.1.2016 21:38:38

              u.x.a. >> sis udělal selfiíííí .....

                NFranc49 - Profil | Po 4.1.2016 21:34:50

                Martian >> asi si to koupim à stara bude pro mě jezdit do baru :)))))))

                  NMartian - Profil | Po 4.1.2016 21:31:05

                  metalbrute >> to bude pro ty 150kg kaprare... Kdyz budou mit záběr, tak ho kolega odveze k prutum 😊

                    Nmetalbrute - Profil | Po 4.1.2016 21:27:22

                    tohle asi vyplní díru na trhu

                      Nclarence - Profil | Po 4.1.2016 20:40:37

                      Kokodryl >> Maroši děkuji za odkaz jseš hodnej ale u vás draho nedám 3000,- za navi bez cívky + poštu nejsem magor ale ještě jednou dík.J

                        Nclarence - Profil | Po 4.1.2016 15:16:46

                        Pallermo >> Máš pravdu předsedo udělal bych to samé když jsem byl s nimi spokojenej ale na druhou stranu já jsem taky takovej a pak lituji,že jsem to střelil.Ulteger XTA jsem prodal 5ks tedď mám znovu 2ks a sháním ještě 2ks a nikde nejsou.J

                          NPallermo - Profil | Po 4.1.2016 14:48:44

                          Michal-R >> kup znova MK 2 :))

                            NMichal-R - Profil | Po 4.1.2016 14:43:16

                            clarence >> protože stále obměnuji výbavu tak jsem prodal na bazaru MK2 a dodnes toho lituji.Pak jsem pořídil MK3 black label a kvůli té černé barvě šli taky do světa.Ted nemám žádné snad nejpozděj na veletrhu je seženu.

                              Ndrvoštěp - Profil | Po 4.1.2016 14:39:31

                              A neodymové zámky se vám nelíbí? Já je mám a nemůžu si stěžovat ;) Zatím je vlastním druhým rokem...

                                Nclarence - Profil | Po 4.1.2016 14:35:29

                                Michal-R >> Jasně znám spoustu lidí kterým ty zámečky víc vyhovují taky jsem měl jak Essox tak Fox.Jenom jedna poznámka kup originál a jestli chce někdo srovnávat swingery Fox se Shitmardi tak je úplně mimo mísu.

                                  NMichal-R - Profil | Po 4.1.2016 14:30:45

                                  clarence >> dík za foto,jsem ale zvyklý na ty zámečky a počkám si až se objeví sady MK3 (v nerezu) v pořádku.

                                    Nmetalbrute - Profil | Po 4.1.2016 14:15:38

                                    Tavris29 >> no tak pokud na ni bude USA, tak já si vyberu tu druhou. Teď mi prosím ještě nějak vysvětli smysl otázky.

                                      Červené karty: u.x.a.