Novinky 2016 - kaprařina

Kolegové, vkládejte novinky pro nadcházející sezónu. Myslím, že se bude na co těšit.

Nclarence - Profil | Po 4.1.2016 13:13:10

Michal-R >> Tak si kup bez zámku a máš po starostech 5 let bez chybičky a to nejsem žádný zastánce Foxu ale tyto nemají chybu za 1500,- tady na bazaru a tato sada Foxů za 2000+příposlech no a pak to nekup.J

    NTavris29 - Profil | Po 4.1.2016 13:04:35

    metalbrute >> Když dám vedle sebe dvě totožné krabičky od sirek a na jedné bude napsáno USA, kterou si vybereš? :) :)

      Nmetalbrute - Profil | Po 4.1.2016 13:02:21

      to jsem netušil, že ta cena způsobí takovej poprask. Každopádně, ať si každej koupí co chce. Ikdyž je to palba, tak bych asi vydržel koukat na swingery s pomyšlením, že je to FOX :-)

        NMichal-R - Profil | Po 4.1.2016 12:50:17

        Dušan_hp >> Nedávno jsem koupil MK3 v nerezu a musel jsem je reklamovat,protože zámek byl téměř nefunkční.Při došponování spadl swinger,při záběru taky.Prodejce uznal reklamaci,že o problemu ví,nějaká špatná serie.Další sadu neměli tak jsem objednal jinde na e-shopu.Ti mě ji ani neposlali a jen zavolali že ty zámky jsou špatné.Sada a novinka 2016 jsou v černé barvě ale tu nechci,protože ta barva tam nedrží jak by měla,ale zámky jsou údajně v pořádku.

          NDušan_hp - Profil | Po 4.1.2016 9:19:49

          DaveX >> swinger od Essoxu jsem urthl při třetím záseku, když neotevřel zámek, loni jsem odchytal celou sezonu s MK3 za 900,- ks a otevíral jak o zlatou přilbu! Určitě jde o prestiž, ale neznám nikoho, komu se na Foxu zasekl zámek.

            Ndrvoštěp - Profil | Po 4.1.2016 8:03:49

            DaveX >> Někdo chce mít ucelenou řadu výrobků od jedné firmy a jde přes mrtvoly ;))

              NxDanielS - Profil | Po 4.1.2016 8:03:28

              DaveX >> Proč máš pocit, že je to mimo mísu? Navíc, když si to očekával a nakonec napsal, "je to pravda"... :-D

              Je to o prestiži. "Prestižnosti značky". S názorem "kdo nemá Fox, není kaprař" ses určitě taky už určitě potkal. V pravěku lví kůže na zádech přinášela větší prestiž než kůže z ovce, byť ta ovčí určitě lépe ochránila před zimou.

                NDaveX - Profil | Po 4.1.2016 7:52:20

                xDanielS >> Čekal jsem, kdo se najde jako první s podobným srovnáním úplně mimo mísu...

                Ptal jsem se jen na názor, co lidi vede k tomu si to koupit. Nechci to s ničím srovnávat. U něčeho to chápu, taky jsem si za pár věcí připlatil, někdy za značku, někdy za to, že se mi to prostě líbí, ale u tady toho swingeru s úplně triviálním zámkem mi to moc nejde dohromady.

                Je pravda, že to je každého věc :), když má někdo peníze, ať si koupí co chce!

                  NxDanielS - Profil | Po 4.1.2016 7:36:55

                  DaveX >> Proč se prodávají Mercedesy, BMW a další, když bohatě stačí oktávka....

                    NLidl01 - Profil | Po 4.1.2016 0:56:04

                    DaveX >> Někomu se prostě líběj hezký věci, tak si to koupí. Já bych je taky koupil, jenže už mám 6 let Esoxe a nějak se nechtěj podělat :-))...

                      NJiří Šindelář - Profil | Po 4.1.2016 0:15:03

                      DaveX >> Napsal jsi to samé, předběhl si mě :-)

                        NJiří Šindelář - Profil | Po 4.1.2016 0:14:17

                        rosan >> Ještě když si člověk vezme, že naprosto totožnej výrobek od Mivardi za 150 Kč mi vydržel zatím 5 let a furt drží, tak je to docela sranda. 1150 Kč na tom stojí nápis Fox. Když jsem zlomil ten držáček, kterej ten swinger drží na vidličce, tak jsem si za 15 Kč koupil novej a jedu dál. Kdyby se mi to stalo u Foxe, tak dva kusy stojí bez 5 Kč skoro 300 Kč http://www.carpfanatics.cz/fox/fox-drzak-swingru-of​fset-tags-3184#.VomqifnhDIU to je docela rozdíl. Na to, že to je kus né moc hezky vylisovanýho plastu.

                          NDaveX - Profil | Po 4.1.2016 0:11:12

                          Hoši, já to pořád nechápu :( nežiji v nouzi, peníze mám, ale budu mít už čtvrtou sezonu swingery repliky MK2 od Mivardi za 160 Kč kus a pořád drží perfektně. Neohýbají se, nelámou se, svítí a to je vůbec nešetřím. Proč si kupovat to samé za 1300? Budu mít víc záběrů? Nebo budu udávat módní trendy na rybníku?

                            Nmetalbrute - Profil | Ne 3.1.2016 23:37:23

                            rosan >> no masakr, koukat na swingr za 1300,- mi přijde už skoro zvrhlý

                              Nrosan - Profil | Ne 3.1.2016 23:23:55

                              metalbrute >> neskutečne palky za trochu usraneho plastu,

                                NČík - Profil | Ne 3.1.2016 19:09:33

                                tandem >> Já ten katalog neviděl,nejde mi to otevřít,ale jen tak mně to napadlo,že by tam mohla být:-)

                                  Ntandem - Profil | Ne 3.1.2016 19:06:49

                                  Čík >> ....a prd..
                                  .

                                    NČík - Profil | Ne 3.1.2016 18:57:47

                                    Luger46 >> Tady by mohla být.
                                    http://www.normark.cz/Shimano-2016

                                      Červené karty: u.x.a.