Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

Nsmike - Profil | Čt 7.4.2016 18:30:33

Lajnator >> podivej se tomu na streva :-)

    NCT Timata - Profil | Čt 7.4.2016 17:35:05

    Lajnator >> co hovoris na ten navi? Ja si kupim asi tie 5080 kvoli kapacite.

      Ndukin - Profil | Čt 7.4.2016 16:21:57

      Lajnator >> Mrkni dovnitř :o)

        NLajnator - Profil | Čt 7.4.2016 15:59:08

        CT Timata >> čerstvá zásilka za Japanu pro kolegu z Mikbaits !-)

          Nmurphyy - Profil | So 2.4.2016 23:23:37

          dravecd >> podvod

            NLuger46 - Profil | So 2.4.2016 21:14:45

            dravecd >> podvod

              Ndravecd - Profil | So 2.4.2016 21:01:46

                NLukas H - Profil | So 2.4.2016 19:48:13

                ahoj, prodám 2 kusy shimano ultegra xsa 12000 + cívky o velikosti 12000 2ks navijáky jsou vyčištěny ve výborném stavu cena 3500,- ks o ceně nesmlouvám. pouze sz

                  NLajnator - Profil | Út 29.3.2016 18:29:48

                  Ahoj chlapci, kluk mi tady nechal na prodej 2ks Ultegry XSA, kdyby měl někdo zájem. Převody jsou perfektní, mají jen malou kosmetiku....škrábanec rotační patici a druhý oloupaný chrom na pravém karteru viz fotky. Jinak jsou jak nové. Cena 6900,- za oba, když tak předám kontakt na majitele

                    NRajsi - Profil | Pá 25.3.2016 20:33:16

                    Strop 330 >> Ano, klasické staré LC.

                      NStrop 330 - Profil | Pá 25.3.2016 20:25:09

                      murphyy >> vyzkouším uvidím každopádně je to dobrá cena. Jen jsem chtěl vědět jestli pasují a pasují takže jdu do nich když tak je pustím do světa to nebude problém :-) měj se a díky

                        Nmurphyy - Profil | Pá 25.3.2016 20:19:48

                        Strop 330 >> jo prazveze uz ani ja nevidim na bazaroch teraz, skor ludia zhanaju ako predavaju :) ale tak pohybovalo sa to okolo 20-25e za jednu.
                        ak je silon novy a ceny za jednu idu ako pises okolo 1000cz, potom by to mohla byt dobra volba, uvidis po case ako budes s tribalom spokojny, ja som len pocul ze s techniom ma spolocne prave len to meno, ale tak vyrazne odlisny od ostatnych silonov nebude

                          NStrop 330 - Profil | Pá 25.3.2016 20:15:21

                          murphyy >> já právě ty cívky hledám a sleduji to a tady se prodávají 1 tisíc 1 kus bez silonu neviděl jsem levnější. Jestli víš kde budu rád :-)
                          Ten silon na těch civkach je novej a je to takovej ten maskacovej cca 600 Kč

                            Nmurphyy - Profil | Pá 25.3.2016 20:10:40

                            Strop 330 >> aha tak to je uz ine, inak 2 nove cievky BBLC co som si vsimol tak sa ceny pohybovali na bazaroch (aj slovenskych) okolo 1000-1300 CZ.
                            takze si to spocitaj ci sa ti to oplati aj so silonmi, technium tribal uz vraj nie je to co klasika cierny technium, bude zalezat aj kolko je stary

                              NStrop 330 - Profil | Pá 25.3.2016 20:06:27

                              murphyy >> blbě jsem to napsal za dvě cívky 2000 Kč a plný návin shimano technium tribal

                                Nmurphyy - Profil | Pá 25.3.2016 20:04:23

                                Strop 330 >> 2000 za jednu cievku? srandujes? :)

                                  NStrop 330 - Profil | Pá 25.3.2016 20:00:45

                                  Rajsi >> díky za rychlou odpověď mám možnost koupit cívky s BB LC tak jestli tam jdou tak je to vyřešeno. A ta cívka je Teda úplně stejná jen napisi a velikost jiná? A musí to být starší tip BB LC že? A cena je 2000kc s plným novým navinem. Ale kdyby prodával někdo levněji taky bych bral :-)

                                    NRajsi - Profil | Pá 25.3.2016 19:53:38

                                    Strop 330 >> Ano pasují. Sehnat asi jen na bazaru. Pasují na ně že starých technií XT, titanosů, POWER aero.....je toho víc.

                                      NStrop 330 - Profil | Pá 25.3.2016 19:44:51

                                      Chlapi dají se někde sehnat cívky na ultegry 10000 XT? Jestli ano kolik stojí? A cívky s BB LC pasují na ultegry XT?

                                        NPeter94 - Profil | St 23.3.2016 5:44:24

                                        To by bolo fajn ,keby aj na sk bol niaky stavac prutov a servis navijakov.