Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

NCT Timata - Profil | Ne 24.1.2016 18:59:15

fheavy >> plastove je na oscilaciu.

    NLajnator - Profil | Ne 24.1.2016 18:54:13

    fheavy >> Ahoj, vidím, že mám mezery v základním vzdělání :-) vypadá to luxusně!! To jste mi neměli dělat!

      Nfheavy - Profil | Ne 24.1.2016 18:29:40

      CT Timata >> vidim tam narozdil od te ultegry ci4 plastovy ozub.kolecka vedle toho pastorku/vertikalni ozubeni/ to je na oscilaci ?

        Nfheavy - Profil | Ne 24.1.2016 18:17:10

        CT Timata >> to velky prevod kolo vypada jak cernej elox ale je to blbe poznat,skoda ze jsem nedavno koupil cast'izmy 25 QD ,jinak bych se na ty bully asi hechal ukecat

          NBřemo - Profil | Ne 24.1.2016 18:13:08

            NLuger46 - Profil | Ne 24.1.2016 18:05:16

            CT Timata - 24.1.2016 17:56:30 > Jakubův černý planeták a místo plastovýho kroužku ložisko :)) zřejmě kvalitní oddíl :)

              NLuger46 - Profil | Ne 24.1.2016 18:01:31

              CT Timata >> no ty Bully mají ale ten převod co Technia nemají, navíc co psal ten maník na Youtube tak vnitřek je kvalitou stejný jak u Technií akorát nemají tak pomalý zdvih. Ty PA mají cto samý ale dvě cívky ale zase spool který nemám rád :)) Jinak tam mají ty Super Aero fligny což jsou odlehčený technia ale taky s převodem 3,5:1 ale z CI4. MGS už mám, hodilo by se mi něco s převodem 3,5:1 na větší prasečiny :)

                NCT Timata - Profil | Ne 24.1.2016 17:56:30

                fheavy >> ja mam 9120, to je kapacita cievky 14000, ale ty si chcel tie mensie, tie maju aj pomalsi zdvih cievky oproti mojim, len tie 9120a 9100 su japan a telo power aluminium a tie 9050 a 9080 su malajsia a ci4. Toto je ten mensi bulls, co bol na videu nizsie od toho chalana, co tam porovnaval tie dva. Poznam ho, som s nim pisal a on mi poslal aj tu fotku. On servisuje navijaky u nich v Singapure znamym a sebe.

                  Nfheavy - Profil | Ne 24.1.2016 17:45:10

                  CT Timata >> takze jestli to dobre chapu tak jsou ty buly dost dobry,akorat o jake velikosti jsi psal?

                    NCT Timata - Profil | Ne 24.1.2016 17:37:00

                    Luger46 >> len bulls nema cievku nahradnu a ta stoji okolo 50e a cim vysia cena tym vyssie poplatky ... Keby chces 2ks bullsov a ku kazdemu este po nahradnej cievke, tak si na cene technia aj s poplatkami. Ten spinpower ma aspon nahradne cievky, ale mne nevyhovovala ta brzda, tak som kupil klasiku.

                      NLuger46 - Profil | Ne 24.1.2016 17:34:44

                      kritik >> neblbni a dojed o víkendu :))

                        Nkritik - Profil | Ne 24.1.2016 17:33:40

                        Luger46 >> Na FF si je budu vyzvedávat, takže ti nepošle nic ani vomylem....:))
                        Budu mu tam brát na dotunění i ten druhý pár....
                        Ale jedu ve čtvrtek, weekend nemůžu.

                          NLuger46 - Profil | Ne 24.1.2016 17:33:33

                          CT Timata >> to je tím převodem, u PA XT to bylo to samé, vytáhl sem cejna přes navyják ani sem nevěděl, že tam je, ukrutná síla ten převod. Já si ty bulíky nebo PA z Platu snad objednám :)))

                            NLuger46 - Profil | Ne 24.1.2016 17:30:17

                            kritik >> zavolám Jakubovi at mě je pošle zpět :)))))))))) hele na FF domluvíme chytačku :)

                              NCT Timata - Profil | Ne 24.1.2016 17:23:14

                              Luger46 >> daval som sem aj video myslim s tymi bullsmi, ked som bol tri krat s tym na rybach na jesen.

                                Nkritik - Profil | Ne 24.1.2016 17:23:01

                                Luger46 >> To jsem rád že to říkáš, že jsi PA XT neměl prodávat.... :-))

                                  NCT Timata - Profil | Ne 24.1.2016 17:19:49

                                  Luger46 >> no ja to pouzivam na vyvazku, ale davam kamen, takze ich moc nenamaham, ale ked som raz zobral bullsy na jednu vodu, kde chytam normalne s baitrunnerom D, tak som myslel, ze som odtrhol, ked som stahoval 85g olovo :-). S tym prevodom to neni vobec citit, len to, ze tahas dlho.

                                    NLuger46 - Profil | Ne 24.1.2016 17:16:13

                                    CT Timata >> já mám ještě mgs ale místo druhých xsc co ještě mám přemýšlím o těch dvou co máte s Peterem. Neměl sem prodávat PA XT :)) osobně si myslím, že tyhle nový mašiny jak PA Spin Power nebo Bully budou mít vnitřky kvalitní a budou držáky.

                                      NCT Timata - Profil | Ne 24.1.2016 17:10:21

                                      Luger46 >> vsetky diely od kazdej skrutky az po cele telo sa daju zakupit na tom plate.co.jp. http://www.plat.co.jp/shop/catalog/partsorder/langu​age/en/products_id/631/13-POWER-AERO-SPINPOWER-(STA​NDARD%E3%80%80LINE).html , treba kliknut na to pdf a zobrazi schemu navijaka a podla cisla objednas diel, alebo komplet ceny navi vyskladas :-).

                                        NCT Timata - Profil | Ne 24.1.2016 17:06:46

                                        Peter94 >> isiel som nahodou okolo :-). Ja som o tych bullsoch uz niekde tu na mrku pisal, tusim som tam spominal nejake rozdiely od ultegry ci4+.