- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Váš rybářský deník
Dobrý den,rád bych se zeptal co všechno si zapisujete nebo i kreslíte do svých deníku? Zapisujete každou rybu, každý záběr, nastrahu, návnadu ......
Autor diskuse: sulda - Profil , 1.12.2015 kaprařina - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
18x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
hraji - Profil | Čt 3.12.2015 7:42:59
Vést si rybářský deník asi má smysl, pokud se jeden chce věnovat opravdu naplno nějakému způsobu lovu.
300 ryb chytím za dvě hodiny, když to opravdu jde, takže má možná smysl zapisovat si údaje o vodě, o teplotě, tlaku, použitých nástrahách, o taktice lovu, ale zapisovat ulovené ryby asi nemá moc význam.
Takže je i v otázce deníku postupovat selektivně a se zdravým rozumem, ale to platí obecně u všeho
300 ryb chytím za dvě hodiny, když to opravdu jde, takže má možná smysl zapisovat si údaje o vodě, o teplotě, tlaku, použitých nástrahách, o taktice lovu, ale zapisovat ulovené ryby asi nemá moc význam.
Takže je i v otázce deníku postupovat selektivně a se zdravým rozumem, ale to platí obecně u všeho
SAHIB - Profil | Čt 3.12.2015 7:29:24
jinak jsem kdysi dávno, že to pomalu nepamutu , je to už pomalu 25 let jsem si psával taky poznmámky jak to šlape na řece-kdy, kde, jak, a na co..-)))
Bylo to na něco, ale časem jsem od toho upustil, i když někdy tam byl co hledat a zopakovat si to ..-))
Bylo to na něco, ale časem jsem od toho upustil, i když někdy tam byl co hledat a zopakovat si to ..-))
SAHIB - Profil | Čt 3.12.2015 7:26:32
Erva >>
nazdar,
a košile "dederón" Made in DDR . . nic ve zlým, kdysi jsem ji nosíval taky s tesilkami , jako mlaďoch
-))
nazdar,
a košile "dederón" Made in DDR . . nic ve zlým, kdysi jsem ji nosíval taky s tesilkami , jako mlaďoch
-))
ceczubr - Profil | Čt 3.12.2015 0:46:04
Předloni jsem tohle zkoušel a na konci března u 300 ulovených ryb ve 13 sti druzích jsem toho raději nechal,páč bych měl z toho hlavu jak rohovej barák,při 130-150 docházkách za rok by z toho byl akorát galimatyáš.
pslany - Profil | St 2.12.2015 19:16:22
Ahoj,
zacal jsem az letos, pisu
datum, revir, doba lovu, navnadu, nastrahu, lovna metoda, pocasi, pocet zaberu, pocet chycenych ryb (druh, delka) , pocet odnesench ryb (druh, delka)
kdyz to bere vic tak do sesitku at nezapomenu a doma pak do excelu, kde to jde pekne vyscitat a pak je pekne videt co, kde, jak a na co je nejuspesnejsi., pripadne kde jsem vyhorel :)
Pavel
zacal jsem az letos, pisu
datum, revir, doba lovu, navnadu, nastrahu, lovna metoda, pocasi, pocet zaberu, pocet chycenych ryb (druh, delka) , pocet odnesench ryb (druh, delka)
kdyz to bere vic tak do sesitku at nezapomenu a doma pak do excelu, kde to jde pekne vyscitat a pak je pekne videt co, kde, jak a na co je nejuspesnejsi., pripadne kde jsem vyhorel :)
Pavel
jaroslavstehlikst - Profil | St 2.12.2015 18:59:34
Řekl jsem si že to zkusim letos ale šlo to jen zjara když ještě tolik nebrali .
Pak začali brát hodně a to už pak nějak nešlo .:)
Ale na Sázavě 19 si zapisuju přesně ty kotvičkové kapry :D
Pak začali brát hodně a to už pak nějak nešlo .:)
Ale na Sázavě 19 si zapisuju přesně ty kotvičkové kapry :D
Erva - Profil | St 2.12.2015 18:57:17
Pěn_a - To věřím , já dostal první rifle tuším ve 12 letech , to byla doba ... :-)))
Pěn_a - Profil | St 2.12.2015 18:54:56
Erva >> Jo jo. Rifle byly na machrování do školy. A vážil jsem polovinu co teď :-)
Pěn_a - Profil | St 2.12.2015 18:46:13
Rybářský deník není špatná věc, ale chce to vydržet. Já jsem to vydržel dva roky. Pár ukázek.........
31.7.1980 - čtvrtek - Lešák, malé rybky, Hulikáč - úhoř 80cm
4.5.1981 - pondělí - Hulíkáč - tak jsem ještě nezmoknul - durch
17.5.1981 - neděle - Hulíkáč - 2x kapr 45cm
Je to pěkny se tak po letech začíst. A protože jsem už tenkrát fotil tak fotka toho úhoře :-)
31.7.1980 - čtvrtek - Lešák, malé rybky, Hulikáč - úhoř 80cm
4.5.1981 - pondělí - Hulíkáč - tak jsem ještě nezmoknul - durch
17.5.1981 - neděle - Hulíkáč - 2x kapr 45cm
Je to pěkny se tak po letech začíst. A protože jsem už tenkrát fotil tak fotka toho úhoře :-)
Kreja - Profil | St 2.12.2015 17:59:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Už 30 let si píšu "kroniku" píšu revír,čas od do,všechny chycené ryby, záběry (ze začátku sezóny i potahy potom už to nejde počítat) a dobu záběrů (ale ne pokaždé).Nástrahy a návnady nezapisuji.
Koncem roku to všechno spočítám vydělím podělím rozdělím a vznikne mi velmi zajímavá statistika.
Nejnáročnější je spočítat kolik minut jsem proseděl u vody a potom výsledky počítám to křížem podobně jako sumář.Jak budu mít čas hodím sem ukázky.
K vodě si nosím sešitek kde si všechno zapíšu a doma to potom přepíšu do knihy.Začal jsem s tím spíš že to budu mít za pár let počtení ale že mi to vydrží tak dlouho to bych nevěřil.
Koncem roku to všechno spočítám vydělím podělím rozdělím a vznikne mi velmi zajímavá statistika.
Nejnáročnější je spočítat kolik minut jsem proseděl u vody a potom výsledky počítám to křížem podobně jako sumář.Jak budu mít čas hodím sem ukázky.
K vodě si nosím sešitek kde si všechno zapíšu a doma to potom přepíšu do knihy.Začal jsem s tím spíš že to budu mít za pár let počtení ale že mi to vydrží tak dlouho to bych nevěřil.
pouzy - Profil | St 2.12.2015 17:31:43
TEZAR >> to jo a ještě u té bílé ryby si psát pohlaví a věk,tak si to uváže.
Čtenáři této diskuse také sledují
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Krátkodobá kaprařina x9945
Nahadzovaci echolot - skutocne zobrazenie dna ?74
Fanclub značky Shimano16402
Waftersky - rady, typy, zkušenosti814
ATTs hlásiče a ATTx příposlech546
Nakupoval někdo v Anglii1186
CcMoore a vše kolem něj3769
Jak na odlévání olova?856
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StKrátkodobá kaprařina x 9945
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












