- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Váš rybářský deník
Dobrý den,rád bych se zeptal co všechno si zapisujete nebo i kreslíte do svých deníku? Zapisujete každou rybu, každý záběr, nastrahu, návnadu ......
Autor diskuse: sulda - Profil , 1.12.2015 kaprařina - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
18x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NTEZAR - Profil | St 2.12.2015 16:50:36
pouzy >> Ahoj,kdyby měl třeba Petr64 všechny ryby každý den zapisovat,tak ho jebne!-)))
NP.&.S. - Profil | St 2.12.2015 16:44:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
sulda - >> ja si píšem poradové číslo rybačky, dátum, revír, a záznamy o úlovkoch, tam píšem druh ryby a jej miery čiže dĺžku a hmotnosť. Techniku lovu mám v záhlaví tabuľky a na konci mám obrázkový sumár o úlovkoch, každý rok si tlačím nový zošit aj s úvodnou stranou. Dosť som sa na tom narobil na pc :-) ale keďže to využívam tak neľutujem.
Npouzy - Profil | St 2.12.2015 15:59:30
Vím že maj ženy menstruační deník,ale rybářský sned ani ne,to si člověk přeci pamatuje.
N: vydrák - Profil | St 2.12.2015 15:48:00
Carpkiller >> To bude tím,že dřív nebyl k sehnání tak pěkný designový sešítek.
Psát to do obyčejnýho linkovanýho sešitu,to by nebylo určitě vono.
Psát to do obyčejnýho linkovanýho sešitu,to by nebylo určitě vono.
NCarpkiller - Profil | St 2.12.2015 12:06:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Vždycky jsem obdivoval Láďu Voláka, jak si každý úlovek zapisuje do deníku... Na konec jsem si objednal z UK tento a zapisuju si do něj poslední dobou každou výpravu.
Píšu si datum, popis místa, strategii, počasí, každou rybu s časem, nástrahou a specifika dané akce.
Do konce i kreslím skicu lovného místa, samozřejmě v rámci mého výtvarného (ne)umění.Zatím mě to baví, tak uvidím jak dlouho mi to vydrží, každopádně od té doby vím přesně, kolik jsem nachytal. Když člověk chytí za akci 20-30kaprů, bez zápisu si každého zapamatovat nemůže, tomu nevěřím.
Dnes lituji, že jsem s tím nezačal už dávno.
Píšu si datum, popis místa, strategii, počasí, každou rybu s časem, nástrahou a specifika dané akce.
Do konce i kreslím skicu lovného místa, samozřejmě v rámci mého výtvarného (ne)umění.Zatím mě to baví, tak uvidím jak dlouho mi to vydrží, každopádně od té doby vím přesně, kolik jsem nachytal. Když člověk chytí za akci 20-30kaprů, bez zápisu si každého zapamatovat nemůže, tomu nevěřím.
Dnes lituji, že jsem s tím nezačal už dávno.
NBušák - Profil | St 2.12.2015 9:48:41
sulda - >> to bych snad celej večer jen zapisoval do deníčku,nevidím v tom nic pozitivního,základní věci si člověk snad pamatuje,a hlavně každej rok je rybařina trochu jiná
Nsulda - Profil | St 2.12.2015 9:41:29
aleš vavřina >> Máš na mysli zděšení Jirky Luňáka po otevření deniku Pepika Hnátka :)
Naleš vavřina - Profil | St 2.12.2015 9:14:31
Když jsme u deníku, tak si vzpomenu na trenérský deník Pepíka Hnátka z Okresního přeboru ..... - ty zápisky z ryb by byly podobné. :-)))
NStarc55 - Profil | St 2.12.2015 9:06:00
Já používám kalendářík a píšu si údaje jen o jednom revíru, který mám nejraději. K příslušnému dni napíši dobu lovu počet ulovených ryb a hlavně v jakých druzích (to je důležité pro mě), délku píšu jen u jedné té nej ryby a nemusí to být největší ryba dne. Dále uvede teplotu, vítr, výšku hladiny, tlak vzduchu a tím, že je to kalendář, tak i o fázi měsíce. Je zajímavé porovnávat údaje třeba 15 let staré....
Nsulda - Profil | St 2.12.2015 8:34:05
Deník jsem si začal psát až letos a lituju že jsem to neudělal už dřív.je to hodně dobrá věc.Akorát bych rád zjistil co všechno psát či nepsat???
NJiří Šindelář - Profil | Út 1.12.2015 23:12:46
sulda - >> já si většinu podstatných informací o rybařině zatím pamatuju, nebo si to aspoň myslím.. ale asi by nebylo od věci si něco takového zaznamenávat
Nsulda - Profil | Út 1.12.2015 23:08:28
retrívr >> taky píšu revír,datum,čas,počasí pak píšu krmeni na co to zabralo.ještě píšu co je to za rybu,velikost a váhu
Nretrívr - Profil | Út 1.12.2015 20:51:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
sulda - >> Zapisuji od první své ryby, je to proto, že jsem začal rybařit až velmi pozdě.Bylo to mé jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Vedu datum, revír, počasí,způsob lovu, úlovky, zajímavosti.Je to zpětně velmi zajímavé.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NKrátkodobá kaprařina x9947
NNahadzovaci echolot - skutocne zobrazenie dna ?74
NFanclub značky Shimano16401
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NATTs hlásiče a ATTx příposlech546
NNakupoval někdo v Anglii1186
NCcMoore a vše kolem něj3769
NJak na odlévání olova?856
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...















