Špunty do uší ?

Máte někdo zkušenosti s touto "nástrahou" ? Zkouším to ze srandy poslední měsíc / dva a můžu říct že docela dobré úspěchy......Jak amuři tak kapři......

Klasicky ho zmáčknu, nechám nacucat v dipu kolem 10-15 min a montáž pod háček, ve vodě mám vysledované, že vypouští dip cca 40-60 min dle teploty a proudu z 80% špunty plavou, ale narazil jsem i na ty co drží u dna......Druhá sranda je, že je to nesmrtelná nástraha za 3,- Kč, když nepočítám dip...
Autor diskuse: ToNebere - Profil , 21.10.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

NCZesnek - Profil | Čt 22.10.2015 11:08:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Já si pořídil tyhle pěnové balónky pro kočky. Jeden stojí cca 10 kč v každém zverimexu a tvar si vyříznu jakej chci. K boilie na panáčka a nebo na zig rig funguje super. Dipi saje naprosto bez problémů i po několika hodinách pořád čpí.

    Nrpinc - Profil | Čt 22.10.2015 10:43:17

    Ja na ne chytam uz 2 roky,a super věc,jak bilé,tak žlute.A kde nechcou pelety ani boilies tak špunt a zachvilku to vrčí.Jen mohu doporučit,bez nich k vodě ani u nechodím

      Nbart.bm - Profil | Čt 22.10.2015 10:18:06

      Jee to tu nedalo fotku :-)

        Nhonzulaw - Profil | Čt 22.10.2015 9:51:35

        Na jak velky forpas by to vytahlo?mame jich v praci taky mraky

          NBušák - Profil | Čt 22.10.2015 9:48:36

          ToNebere >> to víš kmeti od vody umí,na molitam a polystyrén se chytá už hodně dlouho

            NToNebere - Profil | Čt 22.10.2015 9:26:01

            Zdenal77 >> Když to tam mrskneš s tou krabicí i s obaly, úspěchu budou lepší !! Na to pak skáčou delfíni

              NToNebere - Profil | Čt 22.10.2015 9:23:36

              Klobasa1 >> Tak tak, ale nikde se mi nestalo že by to kapr slupl (vždy zůstalo pod háčkem). Jojo z rybářství se stanou lékárny se špuntama do uší, tupuji že další rok někdo jako N*SH udělá Špunty Key Cultured 15 špuntů za 699,- :D

                NToNebere - Profil | Čt 22.10.2015 9:04:58

                Je to tak jak někteří uvádí. Byli jsme na Dyji, chytáme 4 dny na všemožné koule, zakrmeno předem i v průběhu. Po 3 dnech přichází první záběr - kapr 48cm. Přišel vysmáty dědulák vedle nás, vytáhl kus polystyrénu na první udici, sebe posilnil asi 3dcl slivovice, na druhou udici špunt do uší a zázraky se děly. Po 2 hodínách asi 8 kapru, prohlásil nebaví mě to, sedl na kolo a hrčel domů spokojený jak lečo a nechal nám tam zmiňované špunty a vážně to fungovalo, od té doby je brávám povětšinou vždy k vodě....

                  NKlobasa1 - Profil | Čt 22.10.2015 8:36:02

                  ToNebere - >> To jsi fakt provařit neměl, teď budou všude plavat zakrmené ryby břichem nahoru a skláři nebudou mít co žrát! (copyright Pelíšky)

                    Nbart.bm - Profil | Čt 22.10.2015 8:11:53

                    Nejvic se osvedcili tyhle.ty mekcene penove jsou na prd.tyhle strihnu na pul,navlecu jic vic na snurku zmacknu a hodim do dipu.vzdy pripravene k pouziti.nektere mam v dipu uz dele jak rok.jde to z nich i po jednom dni machani ve vode.

                      NPstruh27 - Profil | Čt 22.10.2015 7:55:50

                      arnošt >> mezi 90 ti a smrtí :-DDDDDDDDDDDDD
                      čo už stane sa - hoď to za hlavu... sú aj také dni ;-)

                        NCalex - Profil | Čt 22.10.2015 7:47:19

                        Zdenal77 >> Pokud to nemáš od N.kla, K.čery nebo K.ásy, tak je to k n.čemu. :-(

                          NDaveX - Profil | Čt 22.10.2015 6:55:02

                          Taska dokonce vyrábí pěnové špunty ve tvaru koule za docela pěkné prachy :) http://www.nikl.cz/p2583-taska-wazzup-penovy-pop-up​.php

                            NZdenal77 - Profil | Čt 22.10.2015 1:02:41

                            Chlapy tady něco na první zákrm.... :-)

                              Nceczubr - Profil | Čt 22.10.2015 0:41:59

                              Chlapi,vy jste nikdy nechytali na molitan namočenej v nějakým sajrajtu? Vždyť je to věc stará 20 let, neli víc,ale je dobrý si to zase připomenout,vo tom žádná,ale že by utrpěl trh? O to nemám strach,dneska je těch serepatiček tolik, že prodejce nemusí mít strach o živobytí.

                                Naligator - Profil | Čt 22.10.2015 0:41:31

                                možná by mohl fungovat i dámský tampon nacucaný v dipu :-) Ale bacha, hodně sajou. Nebo už se smí chytat na krev? :-D

                                  Naligator - Profil | Čt 22.10.2015 0:40:07

                                  TEZAR >> No, já myslím, že se brzy dočkáme toho, že naši výrobci nástrah zavedou špunty do svého sortimentu :-) v odpovídající ceně samozřejmě, protože na ty jejich to bude brát nejvíc :-)

                                    Nrybářka Ira - Profil | Čt 22.10.2015 0:27:38

                                    No to ano,by pak do té rybařiny nemusel už vrážet tolik peněz.

                                      NEwa Farna - Profil | Čt 22.10.2015 0:27:01

                                      Pouzivam vetsinou k nadlehceni a zvirazneni nastrahy, kdybych tam mel cpat ciste popupky,tak to by byla sakra spotreba. Samostatne jsem jeste nezkousel. Ma oproti jinejm materialum velkou vzlinavost. Paradne saje. Nastriham na valecky a ostrihavam tu hladkou okrajovou cast. V praci vetsinou spunty nenosim, tak maj alespon nejake vyuziti. Pouzivat je muselo napadnout kazdeho kdo je kdy videl, barva struktura, pecka. Ale tohle provarit zavani pruserem ;-). Ale kazdy kdo ma rad svuj kamenny obchod si baleni popek a wazupek stejne koupi a po sezone proda na bazaru nebo vyhodi :-)

                                        NTEZAR - Profil | Čt 22.10.2015 0:25:34

                                        rybářka Ira >> Ale pak by ty špunty vykuchal a mohl zase použít-perpetum mobile!!!-))))