Špunty do uší ?

Máte někdo zkušenosti s touto "nástrahou" ? Zkouším to ze srandy poslední měsíc / dva a můžu říct že docela dobré úspěchy......Jak amuři tak kapři......

Klasicky ho zmáčknu, nechám nacucat v dipu kolem 10-15 min a montáž pod háček, ve vodě mám vysledované, že vypouští dip cca 40-60 min dle teploty a proudu z 80% špunty plavou, ale narazil jsem i na ty co drží u dna......Druhá sranda je, že je to nesmrtelná nástraha za 3,- Kč, když nepočítám dip...
Autor diskuse: ToNebere - Profil , 21.10.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

Nrybářka Ira - Profil | Čt 22.10.2015 0:21:51

No a nebo vznikne nová metoda: podsekni a sežer.

    NTEZAR - Profil | Čt 22.10.2015 0:19:33

    rybářka Ira >> To je fakt-pak už je jen nabere podběrákem-hotovo!-))))

      NTEZAR - Profil | Čt 22.10.2015 0:18:24

      p.lorenc >> Ano-ta je nejlepší-levná a praktická...-))))

        Nrybářka Ira - Profil | Čt 22.10.2015 0:17:04

        Bójka nebude potřeba protože až ty ryby sežerou 10kg špuntů budou z nich vznášivé ryby a uvidí je na hladině všechny. Aspoň myslím když jsou ty špunty plovoucí.

          Np.lorenc - Profil | Čt 22.10.2015 0:15:33

          TEZAR >> Nejlépe petku s provázkem z balíku od slámy:-)))

            NTEZAR - Profil | Čt 22.10.2015 0:11:48

            aligator >> A nezapomen tam dát krmnou bojku...-)))

              Np.lorenc - Profil | Čt 22.10.2015 0:07:24

              aligator >> Deset kilo první zákrm, to je přeci jasné:-)

                Ndrvoštěp - Profil | St 21.10.2015 23:58:58

                Já říkám nadipovat koule z věšáku na kabáty a taky to bude šlapat. A výrobce boilies skončí na pracáku ;)))

                  NTEZAR - Profil | St 21.10.2015 23:54:34

                  aligator >> Já bych řek tak půl kýblu denně aspoň týden-klasika...-))))

                    Naligator - Profil | St 21.10.2015 23:38:08

                    Mám dotaz: Jak dlouho a jakým množstvím špuntů mám krmit, aby se na to ryba naučila? :-))))))

                      NCalex - Profil | St 21.10.2015 23:26:18

                      arnošt >> zlatý sultánky do rumu....je to stejně dycky 99% vo místě a času, zbytek není až tak důležitej :-))))

                        Narnošt - Profil | St 21.10.2015 23:17:36

                        Calex >> Přesně,někdy koulí netřeba...Asi měsíc zpátky mě přechytal o kus dál sedící dědek něco mezi 90ti a smrtí jak malýho smrada...Zatímco já vymýšlel PVA strategie,panáčky,plovky,fluorokarbony a řešil geometrii háčku,on chytal na hrozinky na pruty ještě snad z války.Já neudělal za půl dne ani potah,on pár kaprů měl a největšího okolo 10 kil...Koukal jsem jak péro z gauče...
                        Prostě - v těch koulích to vždycky není. :)))

                          NVašek74 - Profil | St 21.10.2015 23:17:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ToNebere - >> Omlovám se že jsem trochu odklonil téma, ale jen pro upřesnění tohle mám vyzkoušeno.Je to Klip na červy PROLOGIC 3D Maggot Clip- ale když se to nacpe obalovačkou, funguje to také.Se špunty je to ještě zajímavější-pokud na ně nezapomenu, vezmu je o víkendu k vodě a dám vědět...

                            NCalex - Profil | St 21.10.2015 23:06:59

                            arnošt >> Pravdu díš, já bych za tohle ToNebere zavřel až by zčernal....Kapři budou v pohodě, stejně nás maj na háku a bachory narvaný škeblema...všechno vostatní berou jen ze zvědavosti....

                              NCalex - Profil | St 21.10.2015 23:02:20

                              Vašek74 >> Funguje to perfektně i bez krmení. Na proudu to udělá stopu lepší jak koule. Normálně pod hák a jako zarážku brok......

                                Narnošt - Profil | St 21.10.2015 23:00:34

                                To je krajně nesportovní - co potom všichni výrobci koulís,peletáři,výrobci strojů na koulís,prodyšných tašek na boilí,bedýnek na sušení a v neposlední řadě testéři???Může se zhroutit celá ekonomika... :((
                                A hlavně,-co na to kapři?Nebudou se cítit podvedeni???

                                  NVašek74 - Profil | St 21.10.2015 22:58:54

                                  Já jsem koupil tu spirálku z drátku tuším od ProLogicu -nacpal obalovačkou a také ušmoulal kuličku pod háček...Zkoušel jsem to a nějaký menší úspěch se dostavil...No tohle mě nenapadlo, ale když "krmítkáři" uvážou "srkačku" tak to ryba také vyluxuje...každopádně zajímavé, rád počkám na reakce, případně zkušenosti.

                                    Np.lorenc - Profil | St 21.10.2015 22:55:18

                                    Už vím co dnes šlohnu v háku:-)))))))) Kucí za korunu kus je dobrá cena ne? Objednávky do sz......:-))

                                      NNAVI73 - Profil | St 21.10.2015 22:52:53

                                      Vybornej napad ,na velkyho kapra zkusim respirator. Snad mi kyblik dipu bude stacit:-)

                                        Ndvorák - Profil | St 21.10.2015 22:46:58

                                        Vytažené z uší po náročné dvanáctihodinové směně jsou dobré na mníka .... ale i na tlouště ....