- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výroba boilies - vyplatí se?
Ahoj, mám dotaz zejména pro ty, co si dělají vlastní boilies - no vlastní....ty, co si koupí všechny ingredience, smíchají s vajíčkama a uvaří...Díval jsem se, že například boilie mix stojí 180 kč/kg. Další věci už ani nebudu vypisovat..Jisté je že by mě kilo boilies vyšlo na 200-300 kč + celý den práce. Já se ptám PROČ??? Všechno na světě když si uděláte sami, vyjde levněji, jen boilies vyjde dráž než kupované v obchodě. Teď sem si koupil 10kg boilies monstercrab za 799kč - tj 79kč/kg - vždyť skoro tolik mě budou stát jenom blbé vajíčka na ty moje boilies! To mi chcete říct že tam bude tak obrovský rozdíl v kvalitě? Že když budeme sedět vedle sebe tak ten s doma dělanýma koulema vytáhne 2x víc kaprů než já? Neberte to prosím nějak špatně, jen bych to chtěl vysvětlit. Rád bych si udělal své vlastní boilies, ale pokud by me to vyšlo např. na polovinu než v obchodě, ne na stejno nebo dokonce dráž!
Autor diskuse: Lucky Luck - Profil , 22.9.2015 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
80x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NMartian - Profil | Po 28.9.2015 19:02:13
Přemas >> trochu nechápu ze to někdo může koupit... Sak stejne je nejvíc prace s testem, když mas sikovnou pistoli tak rolovani je uz to poslední... A tak třeba to někdo ocení 😅
NSlavíček - Profil | Po 28.9.2015 18:35:14
kobr.d >> Není zač děkovat jsem rád že ti tak dobře funguje .
NSkřivánek - Profil | Po 28.9.2015 18:33:13
Slavíček >> Díky :) doma máme mlýnek na maso a já jen koupím ten nástavec a nebudu muset dělat hady ručně :) pak zvládnu víc kg :)
Nkobr.d - Profil | Po 28.9.2015 18:27:43
Slavíček >> Rosťo,musím ti poděkovat. Pomohl jsi mi sestavit recept na koule, se kterým se vejdu do 130 kč/kg a chytá suprově. Střídám v něm pouze tekuté a ochucení. Podle toho jestli dělám kraba nebo jahodu. ;-)
NSlavíček - Profil | Po 28.9.2015 18:09:03
Martian >> ženu těsto velkým mlýnkem 22 plus šnek převodovka . Ve dvouch to nestíhám ani koulet jaký je to fofr . nejvíc jsem dělal sám 40 kg za den .
NMartian - Profil | Po 28.9.2015 17:57:40
Přemas >> no řekl bych se s dobrou vytlacnou pistoli na vzduch a rolbou udelam dve prepravky kouli nez tenhle zázrak ušušňá tu svoji dávku 😅😅😅 no ty lowe za to sou peklo...
NPřemas - Profil | Po 28.9.2015 17:22:44
macoprut >> Slušnej lenochod :o) Je to na takové domácí použití a na to je to kurnik drahá volovina :o)
https://www.youtube.com/watch?v=pI9lMasSpTM
https://www.youtube.com/watch?v=pI9lMasSpTM
NSlavíček - Profil | Po 28.9.2015 16:21:27
Heri >> už to vařím dělal jsem nový vzorek malá úprava složek .
NHeri - Profil | Po 28.9.2015 16:16:54
Slavíček >> te obdivuju ze mas chut a naladu na takove stoupoviny reagovat.At se to kouli.....
NSlavíček - Profil | Po 28.9.2015 16:08:09
Pellets >> Neboj já taky mě nenasere skoro nic jsem takový splachovocí
Nhanyking - Profil | Po 28.9.2015 14:46:02
Stačilo by boilí o stejném složení jako mají granule na výkrm pstruhů od biomare nebo coppens. Tím jsou schopné se ryby užrat. Jen to ztužit aby se to nerozpadlo a hotovo. Má to asi 35% proteinů a víc ani není dobré dávat dospělým kaprovitým rybám.
Nhona1 - Profil | Po 28.9.2015 14:37:37
Nějak nechápu ty negativní reakce na Slavíčka. Osobně ho neznám, ale očividně je to rybář kterej se v tom vyzná a ví o čem píše (to samé se o všech zde diskutujících říct nedá), a poměrně dobře tady nastínil na co se soustředí u svých receptů na boilie, a to co píše, dává smysl, takže kdo chce tak si z toho něco vezme, takže nevím o co vám jde, recept si už přece každej může udělat sám. A že se slušná koule nedá udělat za 6 pětek a méně? To je přeci blbost, netřeba k tomu něco dodávat, stačí akorát při skládání směsi trochu přemýšlet...
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLexikon boilies komponentů901
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NKrátkodobá kaprařina x9945
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NDomácí swinger - výroba624
NCcMoore a vše kolem něj3769
NFan Club navijáků Tica993
NZlatá kaprařská malina1332
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....

















