- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výroba boilies - vyplatí se?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
80x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NPstruh27 - Profil | Ne 23.7.2017 8:58:50
NSlavíček - Profil | Po 27.6.2016 20:27:40
NSlavíček - Profil | Po 27.6.2016 18:57:35
Nsidneyv - Profil | Po 27.6.2016 8:07:25
Nchendler - Profil | Čt 19.11.2015 8:34:17
NJackubick - Profil | Čt 19.11.2015 8:07:14
Nchendler - Profil | St 18.11.2015 17:11:43
NJackubick - Profil | St 18.11.2015 16:04:00
Nchendler - Profil | St 18.11.2015 14:16:08
Nchendler - Profil | St 18.11.2015 14:02:49
NLucky Luck - Profil | St 28.10.2015 21:02:50
NBambi.SpP - Profil | St 28.10.2015 20:26:25
NTWIN 69 - Profil | St 28.10.2015 20:23:13
NLucky Luck - Profil | St 28.10.2015 20:10:39
Povolenku na svazovku už nemám a i kdybych měl, tak nahodit na svazovce (aspoň u nás) boilies, to můžeš rovnou nahodit na parkoviště u tesca a výsledek bude stejný...
NBambi.SpP - Profil | St 28.10.2015 18:47:50
NTWIN 69 - Profil | St 28.10.2015 6:43:50
Přidám TI navíc jednu rádoby zkušenost:
V červnu jsem s kamarádem jel na jednu soukromou vodu,kde se měli za měsíc pořádat závody,kterých se kámoš chtěl zúčastnit.Potřeboval vyzkoušet lov na zig-rig.V horku,které zrovna panovalo ten den, hodně dobrá volba.Takže jsem vzal 5 kilo drcených oplatků a jedno balení pěnových wazz-up kuliček v barvě žluto-černá a průměru 20 mm.Bez nějakých větších problémů jsme za ten den nachytali 22 kaprů od 70-92cm a k tomu 2 amury.A to každý na jeden prut.Druhé pruty ze dna byly bez záběru.Okolní lovci za celý den chytli 4 kapry.Takže bych mohl považovat pěnové kuličky za konkrétní a ověřenou nástrahu.Nenech se vysmát halibutko :-)))
Testování boilies na soukromáku má opravdu velmi nízkou vypovídající hodnotu a nesvědčí to absolutně o ničem.Je to jen pokus a nikdy z toho nemůžeš vyvodit žádný závěr.
Můžu TI poskytnout spoustu materiálu ohledně testování boilies na svazovkách,protože se tomu okrajově věnuji.Ale nikdy nemůžeš dělat jakékoliv závěry z jedné výpravy na soukromák a z lovu jeseterů.Mimochodem,těch mám chycených hrubě přes 200 kusů a věř tomu,že tyhle obludy sežerou opravdu všechno.
NLucky Luck - Profil | Út 27.10.2015 20:46:28
NPYTLAKS - Profil | Út 27.10.2015 19:28:41
NTWIN 69 - Profil | Út 27.10.2015 19:17:20
Tudíž Tvůj závěr má hodnotu velmi podobnou tomu,že zrovna v USA svítí slunce a v Číně prší.Takže 0,000000 NIC :-)))
Sorry,ale takhle testovat boilie bych opravdu nikomu nedoporučoval.
NCappyk - Profil | Po 26.10.2015 18:50:14
Nsupinna - Profil | Po 26.10.2015 17:02:47
Nfilfas - Profil | Po 26.10.2015 17:01:00
Nfilfas - Profil | Po 26.10.2015 16:44:57
NLucky Luck - Profil | Po 26.10.2015 8:36:42
1. Den – na místě zakrmeném 10kg kukuřice řepkou ani záběr. Na místě s pva u montáže 2 kapři kolem 13kg a jeseter také 13kg. Nástraha boilie Signal a Devil Krill.
1.Noc – zakrmené místo 2 kapři kolem 10kg, kolega 1 kapr – nástraha Signal.
2. Den – zakrmené místo 3 kapři do 10kg – kolega 1 kapr. Od druhého dne jsme tam močili prakticky už jen signal, protože bylo vidět, že to prostě funguje…
2. Noc – ve 21:05 to přátelé přišlo…..záběr (padák) jak od cejna, po našponování zas padák tak říkám no nic seknu ho. Zásek do prázdna, tak navíjím se slovy „nic tam nemám Peťo“ a najednou DUP! do prutu a silon přes brzdu jak blázen. Něco takového sem ještě nezažil. A poté, co jsem tak 2 metry silonu získal zpět a vzápětí to odjelo o dalších 20 metrů, bylo mi jasné že mám na prutu svou životní rybu…Po 40-ti minutách boje a po ustřihání všech pěti pomotaných silonů na dalších prutech vytahujeme na břeh nádherného Jesetera. Poprvé si říkám že by to chtělo větší podběrák i podložku :-D. Na tolik dílků jsem ještě ten svůj dřevěný metr rozložit nemusel :-D. 163 cm. Zkusili jsme ho i zvážit, ale váha do 25kg se okamžitě po nadzvednutí zasekává na maximu :-) takže kdo ví…
3. Den - já nic, kolega 1 rozlučkový.
Suma sumárům – oba 5 kaprů a 1 jeseter. Rozdíl v počtu záběrů žádný. Rozdíl v nástraze – OBROVSKÝ. Nemít Signal, tak máme každý jednoho kapra… Tímto moc děkujeme celému týmu Starbaits a za reklamu na základě osobní zkušenosti očekávám alespoň jeden balíček těchto úspěšných kuliček .
NBacha - Profil | Ne 25.10.2015 19:09:51
NDaveX - Profil | Ne 25.10.2015 18:35:19
PS: To je někde ve Španělsku?
Npepe877 - Profil | Út 20.10.2015 11:03:00
NDonn79 - Profil | So 17.10.2015 0:26:23
Udělám si kilové bochánky těsta ,pak udělám hady a pak na mamutu roluju.Zabere to skoro celý den,ale oto mám větší radost,když příjde pěkná ryba.
NStraspytlik69 - Profil | Pá 16.10.2015 20:17:29
NCappyk - Profil | Pá 16.10.2015 19:29:21
NLucky Luck - Profil | Pá 16.10.2015 18:56:27
NLucky Luck - Profil | Pá 16.10.2015 18:55:35
NDonn79 - Profil | Čt 15.10.2015 20:50:20
Domácí výroba boilies se určitě vyplatí ale hlavně mě to baví.A u nás na jihu Moravy s pohárkem dobrého domácího vína jde práce od ruky.
Připojuji fotku posledního rolování cca před 14 dny,jeto 30 kg jater.
NStraspytlik69 - Profil | Čt 15.10.2015 19:49:18
NCappyk - Profil | Čt 15.10.2015 19:08:26
NFRANK71 - Profil | Čt 15.10.2015 12:30:03
NLucky Luck - Profil | Čt 15.10.2015 12:09:40
NPstruh27 - Profil | Čt 15.10.2015 12:07:21
http://www.arizonacarp.sk/6115-hot-demon
neviem ale kolko ťa bude stáť dopravana Slovensko ....
NLucky Luck - Profil | Čt 15.10.2015 12:05:18
NFishky - Profil | Čt 15.10.2015 11:16:19
Nukara tuka - Profil | Čt 15.10.2015 10:38:13
http://carpbaits.cz/cs/starbaits/474-starbaits-demon-1kg.html
NLucky Luck - Profil | Čt 15.10.2015 9:56:26
NPstruh27 - Profil | St 7.10.2015 10:48:52
ALE ... je veľa kaprárov čo minú boliesu a peliet neporovnateľne viac ako ja a určite si dokážu pomerne lacno urobiť skvelé "gule :-)" na masívnejšie kŕmenie alebo naopak si postaviť ten recept a guličku presne podľa seba. Musí to byť skvelý pocit keď chytíš krásnu rybu na ten svoj receptík. A samozrejme - musí to byť aj zábava, rozmýšlanie čo s čím zmiešať v akom pomere a podobne. Možností je nespočetne a zrejme nikdy nikto nevyskúša ani zlomoček z toho čo všetko sa dá vytvoriť a čo všetko bude chytať. A v tom je to pekné. Všetkým vám prajem krásne úlovky na vlastné výrobky :-)
Ntvistr - Profil | Út 6.10.2015 7:14:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nfofo - Profil | Po 5.10.2015 19:45:05
Další možnost je- přidat rovnou do kuku řepku a vařit to spolu.
NBacha - Profil | Ne 4.10.2015 23:34:37
NBacha - Profil | Ne 4.10.2015 23:20:10
Ať to jezdí.
Jo, těch kuku je spousta hybridů a každej je jinej co do kvality a vaření. Záleží na FAO:-)
NO.W. - Profil | Ne 4.10.2015 20:14:02
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLexikon boilies komponentů901
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NKrátkodobá kaprařina x9945
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54934
NDomácí swinger - výroba624
NCcMoore a vše kolem něj3769
NFan Club navijáků Tica993
NZlatá kaprařská malina1332
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
Kde to žije - kaprařina
19:15NKrátkodobá kaprařina x 9945
19:12NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
16:48NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54934
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:54NFanclub značky Shimano 16400
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....
















