- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výroba boilies - vyplatí se?
Ahoj, mám dotaz zejména pro ty, co si dělají vlastní boilies - no vlastní....ty, co si koupí všechny ingredience, smíchají s vajíčkama a uvaří...Díval jsem se, že například boilie mix stojí 180 kč/kg. Další věci už ani nebudu vypisovat..Jisté je že by mě kilo boilies vyšlo na 200-300 kč + celý den práce. Já se ptám PROČ??? Všechno na světě když si uděláte sami, vyjde levněji, jen boilies vyjde dráž než kupované v obchodě. Teď sem si koupil 10kg boilies monstercrab za 799kč - tj 79kč/kg - vždyť skoro tolik mě budou stát jenom blbé vajíčka na ty moje boilies! To mi chcete říct že tam bude tak obrovský rozdíl v kvalitě? Že když budeme sedět vedle sebe tak ten s doma dělanýma koulema vytáhne 2x víc kaprů než já? Neberte to prosím nějak špatně, jen bych to chtěl vysvětlit. Rád bych si udělal své vlastní boilies, ale pokud by me to vyšlo např. na polovinu než v obchodě, ne na stejno nebo dokonce dráž!
Autor diskuse: Lucky Luck - Profil , 22.9.2015 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
80x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
macoprut - Profil | Po 28.9.2015 9:23:25
Skřivánek >> jenže k rollballu musíš mít ještě něco,co ti to uhněte a taky něco,v čem to uvaříš a nemluvě o ploše,kde sušíš c(__)
Skřivánek - Profil | Po 28.9.2015 9:21:22
macoprut >> Já za večer udělám 2-3 kg boilies a na to mi stačí malý rollball od carp zoomu :) a občas mi pomůže sestra, ale prej nesmím dělat ty smrdalavý :))))
macoprut - Profil | Po 28.9.2015 9:17:41
Skřivánek >> pokud si u toho něčeho přihneš,proč ne,sám bych do toho nešel,ale ve dvou,proč ne....koukal jsem přímo na automat na boilie a ten stojí 25litrů,což není moc,ale vyplatí se asi na velké množství.
Skřivánek - Profil | Po 28.9.2015 9:13:47
macoprut >> Někoho to třeba baví :) jako mě :) Místo čumět večer na TV je lepší válet koule :)))
Slavíček - Profil | Po 28.9.2015 9:10:23
Pellets >> Špatná zkušenost z lidmi není dobrý tady něco radit . pokud někdo co chytne sežere prodá ať si koupí koule klidně za 500 on si tím na tohle vydělá . Taková je tady většina chtějí nachytat prodat sežrat a mít co nejmenší náklady . My jsme hrozný národ všechno zkurvit !
macoprut - Profil | Po 28.9.2015 9:10:01
Skřivánek >> odepíši všem,když je to nějakých 50kč a výše a to nepočítá práce,tak je lepší z mého hlediska koupit si koule kg za 75Kč a nemusím se o nic starat.
Pvl - Profil | Po 28.9.2015 8:56:53
sprinterd7 >> Napiš to jemu --můžu ti "říci" že když jsem četl tvoji reakci myslel jsem si o tobě to samé co jsi psal ty. A navíc chvilku na MRku a takové hodnocení jiných ....?
MichalM(štikař) - Profil | Po 28.9.2015 8:52:33
Kocháč >> Tak nějak. Krmiva Hulín, jsou poměrně levný dodavatel, nejlevnější třeba určitě ne. Ale i tak se tam dají nasoulet koule za dobře. Receptů tady už padlo několik, takže asi tak :-D.
Pvl - Profil | Po 28.9.2015 8:46:14
sprinterd7 >> Nejspíš jsi nepochopil byla to reakce na
Pvl - ® [Poslat soukromou zprávu.] Po 28.9.2015 7:37:41
Slavíček >> Jseš rád za tu debatu ? (vo ničem )
EDIT já narážel na to zbytečné handrkování !!
Pvl - ® [Poslat soukromou zprávu.] Po 28.9.2015 7:37:41
Slavíček >> Jseš rád za tu debatu ? (vo ničem )
EDIT já narážel na to zbytečné handrkování !!
Pellets - Profil | Po 28.9.2015 8:42:54
sprinterd7 >> kdo chce vidí aroganci. Sláva řekl,že zabíjí čas na rybách a že mu zdejší,,diskuze" většinou nic nedají. Jestli jsi skončil u překupníků z Hulína,tvoje věc. Kupuj u výrobců ,nebo obchodníků,kteří nemají nic společného s ,,lehátkolovem" a možná se dopracuješ ke stejnému postoji.
sprinterd7 - Profil | Po 28.9.2015 8:31:56
Pellets >> Pokud jsi četl celou diskuzi, tak bys věděl, že jsem několikrát doporučoval projet net a třeba stránky Hulína, kde je spousta surovin za pakatel a ja jsem s nima spokojený.Všechno se nechá sehnat a pokud někdo napíše, že tahle diskuze je o ničem a že se tady nedozví nic, co by už dávno nevěděl a jen potřeboval zabít čas, čiší z toho arogance jako zima z Ruskýho filmu. Toť vše.
Pvl - Profil | Po 28.9.2015 8:29:55
Skřivánek >> sranda bude ,když ti to letos nedopadne a budeš muset doufat ,že příští rok :o§))
Kocháč - Profil | Po 28.9.2015 8:29:29
macoprut >> Už to tady bylo napsáno tisíckrát! Stejnej recept se dá ušoulet za 70,- nebo taky za 250,-. Záleží na tom, kde seženeš suroviny. Chápeš? A neptej se, kde je teda koupit nejlevněji. Nikdo ti to neřekne, možná jen magor jako jsem já v nějaké nesoustředěné chvilce :o)
Čtenáři této diskuse také sledují
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Lexikon boilies komponentů901
Waftersky - rady, typy, zkušenosti814
Krátkodobá kaprařina x9945
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
Domácí swinger - výroba624
CcMoore a vše kolem něj3769
Fan Club navijáků Tica993
Zlatá kaprařská malina1332
Karbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StKrátkodobá kaprařina x 9945
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....









