Pardubický sraz podzim 2015

Podzim se nachýlil. Dáme to ještě letos termínově dohromady?
Autor diskuse: Winca - Profil , 18.9.2015 všeobecné - ostatní

pajagogo - Profil | So 17.10.2015 20:17:33

Petr64 >> nevím, ale šlo to od pasu rovnou z lístků, tak jedině, že by to Winca pak postnul jestli je nevyházel :-)

    vanvan - Profil | So 17.10.2015 20:17:06

    Dík všem za pěkný den u vody s fajn lidma

      Petr64 - Profil | So 17.10.2015 20:13:38

      pajagogo >> Však su nasrátý.:o(
      Kde je výsledková listina??:o)

        pajagogo - Profil | So 17.10.2015 20:10:36

        evidentně se to opět vydařilo a kdo nepřišel prohloupil :-))

        navíc ten nahoře nás má asi taky rád a tak si řek, že dneska bude hezky :-))

          Petr64 - Profil | So 17.10.2015 19:49:44

          Dejv >> Musím to ukecat.Nechce se mi bydlet v pardubickejch kasárnách.:o(

            Dejv - Profil | So 17.10.2015 19:34:19

            Petr64 >> to zcela jistě :-)

              Dejv - Profil | So 17.10.2015 19:32:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              a další..

                Dejv - Profil | So 17.10.2015 19:30:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                další

                  Petr64 - Profil | So 17.10.2015 19:28:06

                  Dejv >> A sakra.:-)
                  I když budu teď dělat v PU,pokusím se ukecat ubytování v HK.Zašli by sme na mňouky.:o)

                    Dejv - Profil | So 17.10.2015 19:27:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    a něco foteček...

                      Dejv - Profil | So 17.10.2015 19:22:56

                      Petr64 >> na jaro (květen) se plánuje dvoudenní sraz :-)

                        Petr64 - Profil | So 17.10.2015 19:09:07

                        pajagogo >> Doufám,že mi vyjde jaro.
                        V půlce listopadu bych měl dělat u Hypersuper Alberta.Asi si tam zajdu,když je to po dnešku nakrmený.:o))

                          Petr64 - Profil | So 17.10.2015 19:07:16

                          poky82 >> Tak rybky do 15cm umím (jaro mi to odchytalo).Ještě že sem ochuravěl,protože bych asi měl problém.:o))

                            OG - Profil | So 17.10.2015 17:38:24

                            poky82 >> hele ty kecale, čárkoval jsem vše, sice zpětně ale čárkoval.

                              pajagogo - Profil | So 17.10.2015 17:00:49

                              Petr64 >> zas tak o moc si nepřišel (co se teda týká braní ryb), kromě luxusního servisu (jako vždy) ryby žádná hitparáda, voda sice pěkná, ale ryby laxní až líný :-)))

                                poky82 - Profil | So 17.10.2015 16:53:52

                                Petr64 >> prd se zachytalo nanali to na rybkách 15 cm moc větších se nechytlo. Krom červo to nechtělo nic

                                  Petr64 - Profil | So 17.10.2015 16:18:56

                                  poky82 >> Takže se zachytalo?Vo to víc su nasrátej,že ležím.:o(

                                    poky82 - Profil | So 17.10.2015 15:52:21

                                    Petr64 >> nebylo to tak zlé, pokud by zapisval vše mohl vyhrát

                                      Petr64 - Profil | So 17.10.2015 9:06:29

                                      OG >> Uvidíš,že to nebude tak zlý.Za chvíli to dostaneš do ruky....pokud nepoteče moc vody.

                                        Petr64 - Profil | So 17.10.2015 9:05:28

                                        Sakra.Co takhle pro marody nějaký Online zprávy od vody?Pokud se jedná o kaprařskej mač,tak to valí jak vo život a tady je mrtvo.:o))