Pardubický sraz podzim 2015

Podzim se nachýlil. Dáme to ještě letos termínově dohromady?
Autor diskuse: Winca - Profil , 18.9.2015 všeobecné - ostatní

NDejv - Profil | So 17.10.2015 3:05:33

OG >> ty sereš on-line ??:-)))

na mě přišla noční.....ale teď si jdu na chvilku dáchnout.....uvidíme se u vody .

    NOG - Profil | So 17.10.2015 3:01:22

    Dejv >> přišlo na mě noční sraní :-))))

      NDejv - Profil | So 17.10.2015 2:54:12

      OG >> já dneska, teda vlastně včera, poprvé chytal na matchku, a docela dobrý :-)

      Copak že taky nechrápeš?

        NOG - Profil | So 17.10.2015 2:44:12

        Petr64 >> pokud jen týden, tak to je v pohodě :-) Bolo od Tebe bude mít premiéru v mých rukou teprve dnes, po 9ti měsících. Takže z mé strany to bude spíš parodie na rybolov, protože se s takhle dlouhým bidlem budu teprve učit.

          NDejv - Profil | So 17.10.2015 2:10:13

          Nechrápejte :-))

            NWinca - Profil | Pá 16.10.2015 22:14:22

            No nic. Doufám, že mám všechno připravené. Jdu spát a přeji si do šesté hodiny vystřízlivět, ať můžu ráno řídit. Těším se na vás. ;-)

              NPetr64 - Profil | Pá 16.10.2015 21:45:16

              OG >> Su nasrátej,že churavím.Mohli jsme si dát bološpíl.Mám doma už tejden novou hračku a ještě nebyla u vody.:o((

                NOG - Profil | Pá 16.10.2015 21:24:33

                Jelikož mi odpadlo hlídání pro mladou hyenu, musím ji vzít s sebou takže z mé strany to asi moc o chytání nebude. Ale přijedu, možná o trochu později, Piskořovu flákotu a bramboráky od Winci si nemůžu nechat ujít.

                EDIT: Tímto bych ještě rád poprosil zúčastněné, aby měli veškeré háčky uklizené, jednu operaci háku z tlamy už máme za sebou :-))

                  NWinca - Profil | Pá 16.10.2015 21:22:36

                  Těsto hotové. Škrabky ruším. ;-)

                    Npoky82 - Profil | Pá 16.10.2015 21:14:41

                    Dejv >> Ona by tě nekopla, ale obešla by nás ostatní a dala nám pořadové čísla do fronty. A wormínymu by donesla kopřivy :))

                      NDejv - Profil | Pá 16.10.2015 20:23:56

                      Winca >> ty woe, původně měla jet polovička se mnou, ale kdybych ji tam hned vrazil do ruky škrabku, tak mě asi kopne do řitě :-))))

                        NPiskořík - Profil | Pá 16.10.2015 20:21:44

                        Dejv >> :o))

                          NPiskořík - Profil | Pá 16.10.2015 20:21:35

                          zodak >> Přivez jí....ať mám co ohrávat....;o)

                            Npoky82 - Profil | Pá 16.10.2015 20:14:19

                            Winca >> Holky šikovný

                              NWinca - Profil | Pá 16.10.2015 20:11:54

                              Děvčatům se mě zželelo.

                                Nvanvan - Profil | Pá 16.10.2015 19:55:55

                                Winca >> nezlob a makej

                                  NDejv - Profil | Pá 16.10.2015 19:55:06

                                  Winca >> beru Frantu :-))

                                    Nzodak - Profil | Pá 16.10.2015 19:43:28

                                    Piskořík >> Vo tom ale vubec nepochybuj!!! to vis,redik po deviti letech vostryho vlaceni je trosku chabrus)))

                                      NWinca - Profil | Pá 16.10.2015 19:42:02

                                      Chlapi, prů.er!!!! Kdo sebou bere polovičku nebo jiný doprovod, tak škrabky na brambory sebou. Nedávám to.

                                        NPiskořík - Profil | Pá 16.10.2015 19:33:28

                                        zodak >> Ty wole, ty takovej Redař a na starý kolena si koupí Daiwu....:o)

                                        A na to se zejtra napijem....;o)