- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Cestovatelé po vodách Českých a Moravských..:o)
Taky nemáte potřebu cestovat po Evropě,když neznáte naše vody?Jezdíte na vlastní pěst,nebo v rámci zaměstnání a využijete každé příležitosti k nahození??Rád bych zjistil,jestli jsem magor jen já,nebo jestli je nás postiženejch víc.:o))
Autor diskuse: Petr64 - Profil , 30.6.2015 všeobecné - revíry, cestování
Kolik svazových revírů za rok navštívíte?je jedno,jestli v rámci kraje,nebo celé čr.
A) 1-541%
B) 6-1030%
C) 11-2016%
D) 21-306%
E) 31-403%
F) víc3%
Od 2.7.2015 hlasovalo 208 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
28x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NLosPafkos - Profil | Ne 2.8.2015 19:28:05
Petr64 >> ty jsi poloprofesionál (jako,že chytáš za peníze) :-))
NPetr64 - Profil | Pá 31.7.2015 13:55:40
Byl by tu jeden splávek na Malši.
Nevím co tam lze chytnout,protože než se mi tam podařilo dostat s boloňkou,přišla vlna veder a s ní dvě vlny koupáčů.
Nevím co tam lze chytnout,protože než se mi tam podařilo dostat s boloňkou,přišla vlna veder a s ní dvě vlny koupáčů.
NCalex - Profil | Ne 26.7.2015 0:16:31
: vydrák >> Koukám níž, tak je to Olšina. Jó, bylo tam hezky....:-))))
NPstruh27 - Profil | Pá 24.7.2015 15:17:16
Petr64 >> no - Čadca je 30 km - ja som chodil len na ten spodný úsek nad ústie do Váhu + ešte okolo KNM takže popisujem situáciu z úsekov kde som chodieval a ktoré ako tak poznám. Ako ryby sú tam a dá sa stále pekne zachytať ale tie počty rýb sú oproti dobe spred 20 rokov ozaj len "zlomkové".
NPetr64 - Profil | Pá 24.7.2015 13:34:26
Pstruh27 >> Já byl v Čadci před pár rokama (dělali jsme protihlukovky na železničním koridoru).Těch ostroretek kolem 40cm tam byly hejna o několika stech kusech.Parem moc vidět nebylo,pstruhů dost,ale tak do 25cm.Tloušti tam ale byli nádherní.Rok poté jsem si s někým tady z MRKu psal a prý řeku devastují melioracema.Někdo by potřeboval nakopat.:o(
NPetr64 - Profil | Pá 24.7.2015 13:28:28
fishmen17a >> Následky ale moc vtipný nebyly.Ten den bylo počasí stejný jako teď v posledních dnech,na vodě sem byl od 5 do 21 hodin a Mušovští kapři rádi berou přes brzdu.Ještě teď mám jizvy mezi prstama.:o)))
NHamon - Profil | Pá 24.7.2015 9:00:54
Za mna ked mam povedat, ak zratam, na kolkych reviroch som lovil, od kedy rybarcim, tak je to neskutocne vela. Posledne roky mavam tych revirov tak do 20. Ale priemer je vzdy aspon 10.
V BA mame tych jazier a riek celkom dost a na kazdu sa chcem ist aspon raz pozriet s prutom.
Potom ked mame preteky, tak zajdem parkrat aj na tie vody zahadzat a nakoniec kedze pochadzam z vychodu, tak sa vzdy zastavim po ceste domov. Suma sumarum, kopa revirov :)
V BA mame tych jazier a riek celkom dost a na kazdu sa chcem ist aspon raz pozriet s prutom.
Potom ked mame preteky, tak zajdem parkrat aj na tie vody zahadzat a nakoniec kedze pochadzam z vychodu, tak sa vzdy zastavim po ceste domov. Suma sumarum, kopa revirov :)
NPstruh27 - Profil | Pá 24.7.2015 8:51:01
Petr64 >> Určite sa nájde veľa krásnych vôd či už na Slovensku, v Čechách alebo na Morave. Čo sa týka Kysuce: je to ako sa vraví u Vás "bejvávalo".... sú tam Nosáky, Podustvy (Ostroretky), Mreny, Jalce, Pstruhy a aj Lipne ale je tých rýb už pomerne málo. Keď som mal 12 - 13 rokov tak som trávil na Kysuci ( posledný úsek - kúsok nad ústím do Váhu) celé leto a zažil som tam krásne rybačky ..... chytal som na ráčiky a iné potvory ktoré som si nachytal priamo v rieke pod kameňmi a najčastejším úlovkom bol Nosák a Mrena, sem tam Podustva a občas Pstruh. Rýb tam vtedy bolo mraky - doslova bolo strieborno zlaté dno od otáčajúcich sa rýb (strieborné od Nosákov a Podustiev, zlaté od Mrien :-) ..) a tie Mreny - boli tam kúsky aj cez 80 cm - obrovské, také do 55 cm boli úplne bežné. Moja vtedajšia výbava na plavanú bol jemnejší teleskop a asi 0,20 silon a rýb som aj tak chytil za jednu vychádzku desiatky .... ale potom to ačalo - úbytok vody, kormorány a nešťastná jar keď obrovské ľady doslova zomleli tisícky rýb .... bola tam aj krásna chytačka Jalcov na čerešne - Jalcov je ešte v tých vyšších partiách rieky okolo KNM a vyššie stále dosť.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NBrněnské jádro364683
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NDokumenty z přírody kolem vody624
NPerly MRKu ...!1171
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29923
NSranda bez nadsázky 🤘10858
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
























