- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Cestovatelé po vodách Českých a Moravských..:o)
Taky nemáte potřebu cestovat po Evropě,když neznáte naše vody?Jezdíte na vlastní pěst,nebo v rámci zaměstnání a využijete každé příležitosti k nahození??Rád bych zjistil,jestli jsem magor jen já,nebo jestli je nás postiženejch víc.:o))
Autor diskuse: Petr64 - Profil , 30.6.2015 všeobecné - revíry, cestování
Kolik svazových revírů za rok navštívíte?je jedno,jestli v rámci kraje,nebo celé čr.
A) 1-541%
B) 6-1030%
C) 11-2016%
D) 21-306%
E) 31-403%
F) víc3%
Od 2.7.2015 hlasovalo 208 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
28x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Njirisyky - Profil | Čt 23.7.2015 20:30:23
Takový "magor" nejsem z rodinných, časových i finančních důvodů, ale jinak bych hrozně rád poznal co nejvíce revirů
NPetr64 - Profil | Čt 23.7.2015 20:14:53
: vydrák >> Přemejšlím stále (nebo se aspoň snažím),i když na to nevypadám.:o))
Já mám pár kousků z tvořivé dílny přírody.Určitě sou ti ty šutry povědomý.
Já mám pár kousků z tvořivé dílny přírody.Určitě sou ti ty šutry povědomý.
N: vydrák - Profil | Čt 23.7.2015 19:06:46
Petr64 >> Přesně tak to je Petře, proto jsem do textu záměrně vložil informaci o vojenském prostoru Boletice a čekal zda to někoho napadne. Je vidět, že nad věcmi přemýšlíš!:-))
Tak ještě jedno foto.
Na hrázi rybníka stojí rybářská bašta z první poloviny 15. století. Zajímavá stavba.
Tak ještě jedno foto.
Na hrázi rybníka stojí rybářská bašta z první poloviny 15. století. Zajímavá stavba.
NPetr64 - Profil | Čt 23.7.2015 18:00:19
Pstruh27 >> Proč by to mělo vadit?Jen opatrně s fotkama,aby někoho od nás neštrejchlo.Viděl sem pár vašich kaprových revírů a jen sem slintal.Navíc třeba Kysuca pár kilometru nad soutokem s Váhem vypadala líp,než leckterá pstruhovka u nás.Tam bych se vyřádil na ostroretkách.:o))
NPstruh27 - Profil | Čt 23.7.2015 8:24:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ak Ti to nevadí - napíšem o vodách Slovenských aj keď v ČR a Morave som tiež chytal a rád na to spomínam. Chodím zväčša už len na vody čo mám po okolí (tak cca do 30 km) - mám rodinu, prácu, tak toho času nie je veľa a zdá sa mi teda rozumnejšie chodiť na ryby tam kde to mám blízko ako strácať čas cestou v aute. Na služobné cesty v súčasnom zamestnaní moc nechodím ale napríklad minulý rok som "služobne" chytal na Bielom Váhu a aj keď s rybami to žiadna sláva nebola - rád spomínam. Do roku 2008 som pracoval v inej firme a hodne som cestoval - a samozrejme aj chytal a mám z tej doby pochodených celkom dosť pstruhových revírov na Slovensku: Belú, Motyčky, Jelenec, Revúcu, Čutkovo, asi všetky pstruhové revíry Popradu, Topľu, Váh v RK, Váh v LM atď. :-)
Čo sa týka toho zahraničia - lákajú ma krajiny ako Švédsko, Fínsko ale nie kvoli tomu že by som sa hnal za rekordmi a veľkými rybami ale kvôli prírode, samote a samozrejme - keby sa pochytali aj nejaké ryby - bolo by to skvelé, ALE - ak sa tam aj nedostanem - nič sa nedeje.
Čo sa týka toho zahraničia - lákajú ma krajiny ako Švédsko, Fínsko ale nie kvoli tomu že by som sa hnal za rekordmi a veľkými rybami ale kvôli prírode, samote a samozrejme - keby sa pochytali aj nejaké ryby - bolo by to skvelé, ALE - ak sa tam aj nedostanem - nič sa nedeje.
NPetr64 - Profil | Čt 23.7.2015 6:17:36
Kondrakar >> Mrkmenů se toulá kolem vod všude plno.Je to ale tak,že pokud se náhodou s někým nedomluvíš na konkrétní sraz,90% lidí jen kouká z povzdálí a přemejšlí,odkud toho maníka na vedlejším místě zná.:o))
NPetr64 - Profil | Čt 23.7.2015 6:13:19
: vydrák >> Pěkný.Vypadá to,jako by se tam zastavil čas.Ty vojenský prostory kam se nesmělo nám paradoxně udržely některý místa skoro v původním stavu.
NKondrakar - Profil | St 22.7.2015 21:29:59
Petr64 >> Jen kdybys měl cestu kolem nebo někdo z návštěvníků tohohle fóra, kdyby zabloudil k nám na západ. Kolem Berounky se motá dost lidí z mrku, tak kdyby náhodou.
N: vydrák - Profil | St 22.7.2015 21:26:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Petr64 - >> Trochu jsem minulý týden cestoval kolem Lipna a zajel k jedné poměrně zajímavé lokalitě.
Tímto zajímavým objektem je rybník Olšina.
Rybník se nachází ve vojenském prostoru Boletice a jedná se o nejvýše! položený chovný rybník v ČR - 732 m.n.m.
Rybník Olšina byl založen roku 1370 a je proto také nejstarším! chovným rybníkem v ČR.
Rozloha rybníku 120 ha. Petrův zdar
Tímto zajímavým objektem je rybník Olšina.
Rybník se nachází ve vojenském prostoru Boletice a jedná se o nejvýše! položený chovný rybník v ČR - 732 m.n.m.
Rybník Olšina byl založen roku 1370 a je proto také nejstarším! chovným rybníkem v ČR.
Rozloha rybníku 120 ha. Petrův zdar
NPetr64 - Profil | St 22.7.2015 21:08:43
Kondrakar >> Beru na vědomí.Sednu na kolo a vyrazím.Musím to ale z Brna stihnout,než se ochladí.:o)))
Může to tam být pěkný i v reálu,ale nezdá se,že by tam byla někde v okolí nutná oprava pro naši firmu.
Může to tam být pěkný i v reálu,ale nezdá se,že by tam byla někde v okolí nutná oprava pro naši firmu.
NKondrakar - Profil | St 22.7.2015 20:58:06
Petr64 >> Je, škoda, že nejde z hradeb vyfotit celej ten oblouk. Jinak doporučuju na výlet. Sice je to zřícenina, ale zachovalá.
NPetr64 - Profil | Čt 16.7.2015 19:33:10
Abych nepropaloval jen místa ČRS,dám něco z domácího MRS.:o))
Jedno z mých oblíbených míst kousek od centra.
Jedno z mých oblíbených míst kousek od centra.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NBrněnské jádro364683
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NDokumenty z přírody kolem vody624
NPerly MRKu ...!1171
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29923
NSranda bez nadsázky 🤘10858
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic































