Cestovatelé po vodách Českých a Moravských..:o)

Taky nemáte potřebu cestovat po Evropě,když neznáte naše vody?Jezdíte na vlastní pěst,nebo v rámci zaměstnání a využijete každé příležitosti k nahození??Rád bych zjistil,jestli jsem magor jen já,nebo jestli je nás postiženejch víc.:o))
Autor diskuse: Petr64 - Profil , 30.6.2015 všeobecné - revíry, cestování

Kolik svazových revírů za rok navštívíte?je jedno,jestli v rámci kraje,nebo celé čr.

A) 1-541%

B) 6-1030%

C) 11-2016%

D) 21-306%

E) 31-403%

F) víc3%

Od 2.7.2015 hlasovalo 208 čtenářů.

Kolis - Profil | St 13.4.2016 21:58:32

LosPafkos >> Cukrárna je nic proti ničemu wo.e, nebo nevím, no..... o)))))

    LosPafkos - Profil | St 13.4.2016 21:56:54

    Petr64 >> Za to se nemusíš stydět :-))

      Petr64 - Profil | St 13.4.2016 21:52:10

      LosPafkos >>Práskači.:o)

        LosPafkos - Profil | St 13.4.2016 21:43:47

        Kolis >> Lháři,se mnou byl už dvakrát v cukrárně :-))

          Petr64 - Profil | St 13.4.2016 21:17:34

          JaMi >> Jestli bude počasí,sednu zase na ostrov.

            JaMi - Profil | St 13.4.2016 17:05:13

            Petr64 >> Zítra budeš kde Peťo? Zajdu.... Zbytek dohodnem na privátu.

              Kolis - Profil | St 13.4.2016 12:45:19

              TWIN 69 >> Tak o)

                TWIN 69 - Profil | St 13.4.2016 12:31:51

                Kolis >> JJ a dorazíme ho Tatranským čajem....

                  Kolis - Profil | St 13.4.2016 12:26:48

                  TWIN 69 >> Na Čudlaře platí fernet, ale ani pivem a vínem nepohrdne... o)

                    TWIN 69 - Profil | St 13.4.2016 12:25:05

                    Kolis >> O.K.,vylákáme ho na Moravu,rozbijeme biwaky,založíme pořádný oheň,narazíme sud píva a pustíme přes centrálu muziku.Výlet jak se patří:-)))

                      Kolis - Profil | St 13.4.2016 12:22:29

                      TWIN 69 >> Jednu centrálu mám doma (HONDA EU 20i), kdyby náhodou... o))

                        TWIN 69 - Profil | St 13.4.2016 6:55:33

                        Kolis >> Momentálně,ale centrálu má na Moravě.Už mi vyhrožoval,že přijede tam k nám dolů.

                          Kolis - Profil | Út 12.4.2016 22:29:32

                          TWIN 69 >> Čudlař se toulá po zemích českých o)

                            JaMi - Profil | Út 12.4.2016 19:26:06

                            Petr64 >> Na proti "Pod skalou" točí dobré pifko. :-)

                              TWIN 69 - Profil | Út 12.4.2016 8:32:12

                              Kolis >> Počkáme na Čudlaře a pak někam vyrazíme....

                                Kolis - Profil | Út 12.4.2016 6:36:19

                                TWIN 69 >> Neboj se vlka nic Mildo, jistí to BAZUKA o)

                                  TWIN 69 - Profil | Út 12.4.2016 5:53:53

                                  Kolis >> Hlavně to monitoruj a kdyby něco,tak vyvěš varovné vlajky...

                                    Tom 2 - Profil | Po 11.4.2016 21:20:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Sice jsem tam nenahodil,ale krásná říčka na úplnym západu...

                                      Kolis - Profil | Po 11.4.2016 21:20:05

                                      Petr64 >> Nonono..., aby Ti nezaskočilo. o)