Cestovatelé po vodách Českých a Moravských..:o)

Taky nemáte potřebu cestovat po Evropě,když neznáte naše vody?Jezdíte na vlastní pěst,nebo v rámci zaměstnání a využijete každé příležitosti k nahození??Rád bych zjistil,jestli jsem magor jen já,nebo jestli je nás postiženejch víc.:o))
Autor diskuse: Petr64 - Profil , 30.6.2015 všeobecné - revíry, cestování

Kolik svazových revírů za rok navštívíte?je jedno,jestli v rámci kraje,nebo celé čr.

A) 1-541%

B) 6-1030%

C) 11-2016%

D) 21-306%

E) 31-403%

F) víc3%

Od 2.7.2015 hlasovalo 208 čtenářů.

NKolis - Profil | Po 11.4.2016 21:19:26

TWIN 69 >> To vím, ale woPčas hodím oko, předsejen, z jedné strany žluto z druhé černo....o)

    Ndraveček - Profil | Po 11.4.2016 21:15:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Petr64 >> to určitě příteli, i dětem se líbilo, tak příští rok směr Lužnice ;-)

      NPetr64 - Profil | Po 11.4.2016 18:51:36

      Ja dneska našel ubytovnu a u ubytovny tohle.:-)

        NPetr64 - Profil | Po 11.4.2016 18:50:13

        draveček >> A co ti brání? Adresu na majitela máš.;-)

          NPetr64 - Profil | Po 11.4.2016 18:49:06

          Kolis >> Hahaha.:-)

            Ndraveček - Profil | Po 11.4.2016 14:44:29

            Petr64 - >> ahoj, vzpomínáš? Rád bych se tam ještě jednou koukl ;-)

              NTWIN 69 - Profil | Po 11.4.2016 13:29:47

              Kolis >> Tak to je pjůsej sůsede,to jsem tam nechal stát já:-)))

                NKolis - Profil | Po 11.4.2016 13:26:55

                TWIN 69 >> Vylézl jsem až v neděli a náhodou jel kolmo i po Prajsce, nějaká háčkařská modrá VW „kisňa“ tam stála o)

                  NKolis - Profil | Po 11.4.2016 13:19:31

                  Petr64 >> Nebyl čas, ale wono se to zlepší.... o)

                    NPetr64 - Profil | Ne 10.4.2016 11:17:37

                    TWIN 69 >> :-))

                      NHeršvec - Profil | Ne 10.4.2016 9:58:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Když už je řeč o té Ohři.

                        NTWIN 69 - Profil | Ne 10.4.2016 9:36:21

                        Petr64 >> No,myslím si,že ještě na tom nejsme nejhůř...

                          NKondrakar - Profil | So 9.4.2016 23:28:18

                          Petr. >> ltrab - 9.4.2016 23:24:41 >> Já tam nebyl víc jak deset let. Od doby co se babi odstěhovala z Františkových lázní. To budu muset někdy napravit. Akorát že Ohři fakt neznám.

                            Nltrab - Profil | So 9.4.2016 23:24:41

                            Kondrakar >> Souhlas, na této řece mám několik oblíbených míst.

                              NKondrakar - Profil | So 9.4.2016 23:04:28

                              Petr. >> ltrab - 9.4.2016 23:02:35 >> Ohře je krásná řeka. Znam ji okolo Chebu, jinde ne, ale aj tam je pěkná.

                                Nltrab - Profil | So 9.4.2016 23:02:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Petr64 >> Ohře kousek od Loun směrem k Žatci.

                                  NPetr64 - Profil | So 9.4.2016 20:56:42

                                  Petr. >> ltrab - 9.4.2016 20:37:32 >> Optimisto.:o) Onehdá jsem byl na skok v Žatci a v Lounech.Pro čudlaře svět je malej.:o))

                                    Nltrab - Profil | So 9.4.2016 20:37:32

                                    Petr64 >> Severní Čechy, okres Chomutov, máš to asi trochu daleko :-)

                                      NPetr64 - Profil | So 9.4.2016 20:23:10

                                      TWIN 69 >> Náhodou se umím sám se sebou i pohádat.To bude spíš demence.:o)))

                                        NPetr64 - Profil | So 9.4.2016 20:22:26

                                        Petr. >> ltrab - 9.4.2016 17:50:59 >> Okres??:o))
                                        Já jen,kdybych měl cestu kolem.:o)))