Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

vendys-vt - Profil | Po 30.5.2016 12:14:00

koralovec1 >> Mrkni sem, vyrábí to Behr. U Páryse mají jak klobouk tak i kšitovku:
http://www.parys.cz/cepice-a-ksiltovky.php

    koralovec1 - Profil | Po 30.5.2016 12:00:42

    vendys-vt >> To ani nevím kde tady okolo Mělníka jsou. Tohle byl normální maskáčoví klobouk. Ta moskytiera byla přidělaná vevnitř v klobouku. Podívám se u nás v rybářských krámech máme jich tu dost.

      vendys-vt - Profil | Po 30.5.2016 10:50:57

      koralovec1 >> Jako včelař mám takový klobouk doma... beru ho sebou.
      Koupíš ve včelařských potřebách...

        koralovec1 - Profil | Po 30.5.2016 10:47:57

        Krmení raketou by asi nebylo dobré co ? Ryby tam nejsou na to zvyklé a plašili by se. Vaše názory ?

          koralovec1 - Profil | Po 30.5.2016 9:06:00

          Jaromírek >> Loni jsem tam vyděl rybáři kteří na to byli připraveni. Měli klobouky se sítovinou a byli v pohodě. Tak to se pokusím také ten klobouk sehnat.

            Jaromírek - Profil | Po 30.5.2016 8:27:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            koralovec1 >> Já tu whisky taky moc ne.Jenom tak jednu večer,zapálit si doutníček,kochat se pohledem na vodu a čekat na záběr.Krmnou taktiku mám podobnou jako ty.No a ty mušky mě děsí už teď.Ale snad to nějak přežijeme.

              koralovec1 - Profil | Po 30.5.2016 8:20:54

              Krmeního beru dost hlavně lepší šroty a do toho trošku kukuřice. Ten šrot během chvilky vyluxujou plotice a perlíni tak aby tam něco na dně zbylo pro kapříky. Hlavně se bojím těch mušek a to docela dost. Jinak pitný režim se musí dodržovat to máš Jaromírku pravdu ale tu Whisky neee. Už jednou jsem si u vody přepadl přes stojan s pruty hihihi. Škoda 4 tis.

                vendys-vt - Profil | Ne 29.5.2016 11:25:09

                Jaromírek >> Tak se těším na setkání a na pokec... ale klidně do mně drkni, už špatně vidím a míň slyším :-)))

                  Jaromírek - Profil | Ne 29.5.2016 9:58:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Já opět zelenou čepici MRK a se mnou syn totéž.

                    vendys-vt - Profil | Ne 29.5.2016 8:30:50

                    Jaromírek >> Ahoj, taky doufám, minule se nám to nějak nepodařilo... i to počasí, a tak vůbec... tak doufám, letos. Jinak Ty máš tu čepici s kšiltem?
                    My jsme tam byli s přívěsem a na kbelíku "Párysův ráj". Letos přijedeme taky tak.

                      Jaromírek - Profil | Ne 29.5.2016 7:11:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      vendys-vt >> Myslím,že na navnazení bude stačit basa dobrého piva a láhev Whisky a ostatní se potom už nějak vyvrbí.Doufám,že se už letos potkáme.

                        vendys-vt - Profil | So 28.5.2016 22:11:16

                        Nuže "hoši" tak jak se chystáte?
                        Tak třeba napište, jak budete vnadit, co připravujete a co máte nachystáno na nástrahy?
                        A tak pište, chvalte se, přehánějte, etc...
                        Ať se můžou na vás soupeři připravit.
                        Těším se na závody na Hamr na Jezeře.

                          koralovec1 - Profil | Čt 26.5.2016 7:14:46

                          Také by mě to zajímalo jak to tam vypadá s rybami. Jaké kapry nasadili a jak to žere. Pánové sháním z okolí Hamru někoho kdo umí podlahy a sadrokarton. Potřebuji menší rekonstrukce.

                            vendys-vt - Profil | St 25.5.2016 16:47:11

                            koralovec1 >> Ahoj, taky jedeme, ve stejné sestavě jako minule...

                              Jaromírek - Profil | St 25.5.2016 16:00:01

                              A už jste tam letos někdo na rybách byl?

                                koralovec1 - Profil | St 25.5.2016 12:50:59

                                Ahoj tak kdo jede na ty závody 24 kapřích hodin ? Já jedu . Doufám že jsem zápisné poslal tam kam jsem měl.

                                  vendys-vt - Profil | Út 10.5.2016 21:57:34

                                  rpinc >> Ahoj, pokud si přečteš tuhle diskuzi od samého začátku, tak budeš znát odpověď na svou otázku.
                                  Podobně jsem se ptal před rokem i já, aproto Tě odkazuji na tuhle diskuzi.

                                    rpinc - Profil | Út 10.5.2016 15:30:19

                                    Ahoj.Jen menší dotaz ohledně Hamru,jakou má rozlohu,nevím asi neumím hledat,nebo to prostě nikde není,každá rada dobrá.Roman

                                      koralovec1 - Profil | Út 10.5.2016 13:47:14

                                      Ahoj tak jaké jsou informace z Hamru ? Co ryby jaké se tahají ?

                                        vendys-vt - Profil | Po 25.4.2016 11:38:50

                                        Ahoj všichni, po delším marodění jsem opět tady. A jedeme znova s mým kamarádem Štěpánem na Hamr...
                                        A kdyby to chtěl někdo tady moderovat, tak se ozvěte. Budu jen rád.