Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

NJaromírek - Profil | Po 25.4.2016 9:55:18

koralovec1 >> Ahoj.Myslím že žádné oficiality nechystají.Ale zavolej starostovi Milanovi,ten by ti měl říci více.

    Nkoralovec1 - Profil | Po 25.4.2016 9:20:02

    Jaromírek >> Ahoj chtěl bych se tě zeptat jestli je ted od 1 května na Hamrech zahájení. Myslím že to mají jako otevírání vody potřeboval bych vědět víc.

      Nsven - Profil | Út 12.4.2016 11:36:45

      Ledňáček (Iceman) >> ahoj. Už jsem sem dával 2x web kameru...
      Zájemcům by bývalo stačilo jen kliknout :-) http://www.jested.tv/kam-hamr/

        NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 12.4.2016 11:28:33

        Kousek od Hamru pracuji, casto jezdim kolem. Vody tam mate kluci uz dostatek :-).

          Nkoralovec1 - Profil | Po 11.4.2016 7:32:01

          Ahoj v sobotu jsem se tam byl podívat a vypadá to že vody už je dost.

            Njirka0 - Profil | So 9.4.2016 20:21:14

            Neznaboh:-D - 9.4.2016 13:30:51
            sven

              NNeznaboh:-D - Profil | So 9.4.2016 13:30:51

              Cau draci kdo je s okoli straze?:-)

                Nsven - Profil | Pá 18.3.2016 22:09:52

                michal30 >> Na ty bestie repelent neplatí. A navíc mohou mimo jiného přenášet i boreliozu...něco o tom vím..
                Pokud nejsi alergický na jod, tak si kup na muchničky Betadine.
                Kousance hlavně neškrábat ale ošetřit.
                Z popisky:
                "Roztok Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných zárodků (antimikrobiální účinek) a je vhodný k dezinfekci pokožky a sliznic. Působí na bakterie, plísně, viry a prvoky.
                Přípravek je prakticky netoxický. Roztok Betadine je antimikrobiálně účinný v rozznezí pH 1,5–6."

                Jednak se ošetřené kousance dobře hojí a druhak jim aktualně namaznutý nechutnáš.
                V mojí rybářské výbavě má svoje místo. Nejen na muchničky a komáry ale třeba takový osten okouna nebo candáta zabodnutý v ruce, nebo štičí zuby v prstu, také nic moc..:-)

                http://desinfekce.heureka.cz/betadine-liq-120-ml-h-​zeleny/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campai​gn=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl%3A.heureka.cz%​2F&gclid=CMOG6IaOy8sCFUKZGwodb5ICrQ

                  Nmichal30 - Profil | Pá 18.3.2016 21:14:58

                  koralovec1 >> to jo ty mušky jsou šílený, zlatý komár toho aspoň slyšíš :))))

                    Nkoralovec1 - Profil | Pá 18.3.2016 7:18:54

                    Hlavně aby tam letos nebyli ty mušky. Loni to bylo šílený repelent pomáhal jen chvilku.

                      NJaromírek - Profil | Pá 18.3.2016 6:27:33

                      michal30 >> V ceně startovného je poukázka na občerstvení v určené hospodě.Vloni to bylo ,tuším,80,-Kč.

                        Nsven - Profil | Čt 17.3.2016 22:31:56

                        michal30 >> některé ročníky měly v ceně startovného i klobásu, pivo a kafe..
                        Ale jestli to bude i letos, to netuším.
                        Je tam pět hospod, potraviny, cukrárna, určitě tam bude i nějaký stánek, měli by jste přežít :-)))

                          Nmichal30 - Profil | Čt 17.3.2016 22:05:42

                          sven >> dekuji za info jedu tam z 11letým synem tak aby neměl hlad :)))

                            Nmichal30 - Profil | Čt 17.3.2016 21:25:16

                            sven >> tu 24h kapří

                              Nsven - Profil | Čt 17.3.2016 20:53:20

                              michal30 >> které závody máš na mysli ?

                                Nmichal30 - Profil | Čt 17.3.2016 20:23:54

                                chtěl bych se zeptat , nevíte jestli je na závodech zajištěno nějaké občerstvení .a jsou někde propozice díky

                                  Nkoralovec1 - Profil | St 16.3.2016 7:06:40

                                  Jaromírek >> Ahoj už mi to také přišlo a děkuji ti za info. Asi se tam ukážu až budou otevírat vodu.

                                    NJaromírek - Profil | Út 15.3.2016 15:25:40

                                    koralovec1 >> Ahoj.Dneska mi přišlo z Hamru potvrzení a č.účtu i s VS.Peníze hned pošlu a ahoj na Hamru.Jaromírek.

                                      Nkoralovec1 - Profil | Po 7.3.2016 14:31:18

                                      Jaromírek >> Já ti děkuji