Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

Nsven - Profil | Po 2.4.2018 12:09:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

koralovec1 >> Já tam jezdil na čudlařské gulášovky od samého začátku, kdy se jezero znovu napustilo. Ale chytal jsem jen plavačku. Fixlovalo se fest, protože se nelosovalo a domorodci měli obsazené fleky od minulého dne a krmeno týden předem...
Tak se také mohlo přihodit, že nebožtík Valtr Vogel sebral zlato, když dvěma teleskopy s třicítkou vlascem a houskou, rozdrtil plavačkovou ligu :-)))

Jedno historické foto z Hamerských, kaprařských trofejí..
V pozadí Vojtilovic čtyrkolka.. :-)

    Nkoralovec1 - Profil | Po 2.4.2018 11:56:18

    sven >> uz to tak nejde jako driv. Kdyz tam ty zavody zacinali tak tam ty cudlari nejezdily. Rybaru co chytali na feeder bylo par tak jsem tahal perliny a plotice na hod. Kaprarske zavody jsem vyhral na psi plazi a na poslednim miste na ruske plazi.

      Nsven - Profil | Po 2.4.2018 11:51:22

      koralovec1 >> Tak ty jsi také známá hamerská vydra :-)
      Za chvíli si budeš moci otevřít vlastní prodejnu trofejí :-)

        Nkoralovec1 - Profil | Po 2.4.2018 11:45:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        sven >> paradni obchod vydim tam i par poharu co vlastnim. V Hamrech je tam asi kupovali. Pidam foto. Pohary jsou z Hamru tak to sem asi patri.

          Nsven - Profil | Po 2.4.2018 11:31:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          valcha186 >> tak chybička se může vloudit ale jinak to je bezvadná prodejna :-)

            Nvalcha186 - Profil | Po 2.4.2018 11:17:37

            sven >> Já to od ní beru normálně, ale loni se to odlepovalo prvně. To víš že jí to řeknu. Nikde nic nezmoklo, z auta to šlo přímo do obývacího pokoje a proto mi je divné, že se to odlepovalo už tam. Poptám se jí, co to je asi za zradu. Na předání jsme to přimáčkli, chvíli to drželo. To si vyjasním sám, netřeba šířit paniku. Jinak jsme to brali z Liberce a také pohoda. Loni se to stalo prvně.

              Nsven - Profil | Po 2.4.2018 11:01:26

              koralovec1 >> Ahoj. Jasně, že to drží. A i kdyby se to třeba někomu náhodou namočilo a odlepilo, tak určitě není problém to znovu přilepit. Anebo se obrátit na Věrku Volfovou a určitě mu zadarmo a na počkání vytiskne nový štítek. Má dvě prodejny, v Praze a ve Stráži a nikdy jsem neslyšel o nějaké reklamaci. A to už v tom podniká od roku 2003. Určitě také pamatuješ, když ještě prodávala u ní doma.
              Tady jsem chytil tu žlutou... ale už ji vypršela lhůta ...
              Dobře mi tak, nemám lézt tam, kde nejsem vítán :-)) https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=753321

                Nkoralovec1 - Profil | Po 2.4.2018 10:09:16

                sven >> ahoj kde jsi dostal tu zlutou. Me se na poharech z ryb zavodu take nic neodlepuje a to jich par mam.

                  Nsven - Profil | Po 2.4.2018 1:41:04

                  vendys-vt - >> Ahoj. Smázni můj poslední příspěvek prosím. Děkuji .

                    Nsven - Profil | Ne 1.4.2018 23:48:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    valcha186 >> Já jsem se tedy nikdy s odlepováním štítků nesetkal ani o tom od nikoho neslyšel. Třeba mně ty štítky drží v pohodě už pár pátků. Tyhle jsou prokazatelně od firmy Adave.
                    Píšu to sem, protože ten debil mi v té diskusi dal žlutou ...nemá mě rád, protože jsem tady na něj před časem prásknul, že sám na závodech fixloval ... jsou na to očití svědci..
                    Věřím, že vendys mi to pro jednou odpustí. Díky.

                      Nvalcha186 - Profil | Ne 1.4.2018 22:55:39

                      koralovec1 >> Na Hamrech, je to kousek od nás. Velká a Malá Valcha. 12 km.

                        Nkoralovec1 - Profil | Ne 1.4.2018 21:52:50

                        valcha186 >> Nevim jesi te dobre chapu . Na Hamrech budou 16.6 detske zavody ?

                          Nvalcha186 - Profil | Ne 1.4.2018 20:15:38

                          koralovec1 >> Mám Hamr rád, ale ryby by si musel každý ohlídat. Už jsem o tom psal. Být u výlovu a být u nasazování. Pak je to o rybách a nebo o ztrátě času. Co se týče mušek, to patří k věci. Pokud tam budeš dříve, 16. 6.18 máme dětské závody. Každá rada drahá a trenérů není nikdy dost. Díky.

                            Nkoralovec1 - Profil | Ne 1.4.2018 17:51:05

                            Ahoj. Uvidime jesi bude co chytat. Hlavne aby ty musky nebyli a uzijem si to i bez ryb. V parku je otevren novi penzion a take se predelava bivala cukrarna ( restaurace na navsi ) ta byla loni hodne spatna . To muze potvrdit i vejbuch take mu tam nechutnalo . Jidlo nosili studene a nedobre.

                              Nvalcha186 - Profil | Ne 1.4.2018 8:58:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Jaromírek >> Tak je to dáno a my máme závody pro děti 16.6.2018. Je to kousek a trenéři tam jedou, někdo i s dětmi. Díky.

                                NJaromírek - Profil | Ne 1.4.2018 6:24:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                valcha186 >> 22. až 23.června.

                                  Nvalcha186 - Profil | So 31.3.2018 22:00:50

                                  Jaromírek >> Jenom krátký dotaz. Budeme dělat dětské závody a nechceme se trfit do Hamru. Nevíte kdy bude Hamr letos ? Díky.

                                    Nkoralovec1 - Profil | Út 6.3.2018 8:55:13

                                    Mas pravdu uz jsem prihlasen. Dekuji vsem za upozorneni. Letos to je v klidu. Pokazde jsem to mel na posledni chvili.

                                      NJaromírek - Profil | Po 5.3.2018 18:57:21

                                      Tak mi to bylo dnes potvrzeno.Závody jsou 22.a23.června.

                                        Nvejbuch - Profil | Pá 2.3.2018 18:59:23

                                        pry by mely byt 22-23 cerven a prihlacky pry budou brat nejak zacatkem brezna