Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

koralovec1 - Profil | Čt 1.3.2018 9:59:52

Jaromírek >> Ahoj. Ta voda je tam dole uz od podzimu. Uz v tu dobu kdyz byl ve Strazi vypusten rybnik. Restaurace na hrazi je otevrena pouze v sezone. Otevrino ma pouze Pacifik a ten penzion u rybnika. Me by stacilo kdyby sli dolu s povolenkama nepotrebuji chytat kapry kazdy den tak ze nasadu neresim.

    Jaromírek - Profil | Čt 1.3.2018 7:41:08

    koralovec1 >> Mám obavu,že ničím.Podle posledních zpráv se asi nic konat nebude.Byl jsem se tam podívat minulý týden.Voda asi o metr dole,hospoda na hrázi mrtvá,jenom pár lidí vzadu bruslilo.V úterý jsem psal na OÚ,ale ještě mi nikdo neodpověděl.Ahoj.

      koralovec1 - Profil | Čt 1.3.2018 7:19:20

      Vsechny zdravim. Tak a mame tu brezen jsou nake novinky ? Jsem zvedavi cim nas Hamry prekvapi letos.

        koralovec1 - Profil | Ne 1.10.2017 16:55:47

        Jaromírek - 1.10.2017 15:41:21 jasne

          Jaromírek - Profil | Ne 1.10.2017 15:41:21

          Napiš mi to do SZ.Nikde to ventilovat nebudu.

            koralovec1 - Profil | Ne 1.10.2017 15:07:24

            Zdravim rybari. Mam jednu zpravicku. Zpis dotaz na Jaromirka a Svena. Chlapy zeptejte se nekde jesi se ted nahodou na Hamry nenasazovalo. Mozna ze pan starosta to sem napise sam. Vydel jsem neco co by asi byt nemelo.

              koralovec1 - Profil | Po 25.9.2017 20:15:42

              Beru to tak ze kdyz uz tam nebude zadne sloveni ryb tak to sice na zavody nebude ale kdyz chytnes kapra tak to bude poradnej kus. A proto to budu zkouset kazdy rok. Co kdyz se jednou do nich trefim :-)

                Jaromírek - Profil | Po 25.9.2017 19:59:27

                sven >> Děkuji.Zatím vše funguje.Myslím,že na Hamru není ze strany obce zájem o nějaký rybolov.Těch pár ryb jim stačí na to,aby prodali pár povolenek rekreantům a tím to končí.S těmi závody máš pravdu.Mizí nějak rychle.No,co si budeme povídat,mám obavu,že celý rybolov v našem státě jde nějak do kytek.Ani nevím,zda si v prosinci mám vzít doživotní RL.

                  sven - Profil | Po 25.9.2017 19:11:41

                  Jaromírek >> jj. jde to s gulášovkama v okolí, pomalu do řiti..... Český Dub, Mimoň a teď Hamr...

                  Bohužel opožděně k včerejšku .... Všechno nejlepší a hlavně to zdravíčko :-))

                    Jaromírek - Profil | Po 25.9.2017 18:41:39

                    sven >> I já.Asi bude s rybařinou na Hamru konec.

                      sven - Profil | Po 25.9.2017 16:17:50

                      Ahojte vespolek. Výhledově to vidím černě......... asi už lépe bylo....... ale rád bych se mýlil.....

                        koralovec1 - Profil | Po 25.9.2017 14:27:12

                        Jaromírek >> Ahoj. Tak to musime pockat az do pristiho roku. Ale myslim si ze uz asi nic nebude. Je to bida, nejsou sponzori tak ani ryby.

                          Jaromírek - Profil | Po 25.9.2017 14:05:41

                          koralovec1 >> Nikdo nic.Čau.

                            koralovec1 - Profil | Po 25.9.2017 13:35:09

                            Ahoj chlapy. Mate nekdo nake novinky ?

                              Jaromírek - Profil | Po 28.8.2017 17:10:39

                              sven >> Provedu,ahoj.

                                sven - Profil | Po 28.8.2017 16:58:48

                                Jaromírek >> Ahoj :-)
                                Občas jsem sem nakouknul ale raději jsem ničím nepřispěl...
                                Když se něco nového dozvíš, tak dej prosím vědět. Třeba i do SZ abychom zas nešířili drby :-))

                                  koralovec1 - Profil | Po 28.8.2017 16:38:02

                                  No uvidime jak to vsechno dopadne. Kazdopadne je to bida s tema rybama. Musime doufat ze se tam aspon par ryb ( kapru ) da treba i malich a bude to zase jako driv a lidi se tam budou bavit . A vsechny ty lzi a pomluvi skonci.

                                    Jaromírek - Profil | Po 28.8.2017 16:34:13

                                    sven >> Ahoj Vladimíre.Dlouho jsi se tu neukázal.Dovča?S tou "rybkou" to asi nedopadne,viď?Zítra zkusím zavolat na úřad paní Kováčové,snad se něco dozvím.Zatím ahoj,J.

                                      sven - Profil | Po 28.8.2017 16:15:38

                                      Podle posledního info "jedna paní povídala" a s pravděpodobností hraničící s jistotou, se Zlatá rybka letos konat nebude....
                                      Vzhledem k výhledovému vývoji situace lze oprávněně spekulovat, že s dobách příštích tomu jinak nebude. Stejný otazník zákonitě visí i nad "24". Také proč tam zbůhdarma sedět.....žejo..
                                      No....dobrá práce.....holt lépe už bylo.....
                                      Možná stojí za úvahu, zamyslet se nad názvem diskuse ... co třeba:
                                      " Hamr na Jezeře - jedeme se koupat" ?

                                        koralovec1 - Profil | Út 15.8.2017 7:37:49

                                        Vubec o nich nevim. Ale zaslechl jsem ze jsou prvni sobotu v zari. Potvrzene to nemam tak to berte s rezervou.