Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

NJaromírek - Profil | Čt 24.5.2018 19:47:40

koralovec1 >> Ahoj.Doufám,že si nelosnu místo vedle tebe.Zase bys mi všechny ryby vychytal.Ahoj,zjisti jak to je a podej report.Čau,J.

    Nkoralovec1 - Profil | Čt 24.5.2018 19:20:53

    Zavody se blizi. Bude zase zalezet na losu. I kdyz loni jsem mel dobrej flek ale ryba tam nebyla. Jinak bude taktika stejna. Hodne krmitkovky a nake kilo vonave kuku. Koule ne je to kratky zavod.

      Nkoralovec1 - Profil | Čt 24.5.2018 19:16:24

      V patek tam zase jedu. Tak v sobotu kouknu jestli tam nekdo bude chytat a podam hlaseni

        NPeacher - Profil | St 23.5.2018 16:21:48

        To je poradna diskuse chlapi. Letos se tam jedeme podivat poprve (na jezero i na zavody), tak snad chytneme aspon jednoho kaprika. Preju vam vsem hodne stesti.

          NJaromírek - Profil | Ne 13.5.2018 18:35:42

          koralovec1 >> Dobrá zpráva.Ahoj.

            Nkoralovec1 - Profil | Ne 13.5.2018 18:18:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ahoj. Nove info z Hamru. Tenhle vikend jsem vydel rybare a dokonce tahali kapry. Tak ze se neco nasadilo. Voda uuuplne cista . A vsude mraky malich tak 10 cm ploticek.

              Nkoralovec1 - Profil | Ne 29.4.2018 11:40:42

              Jaromírek >> ja zkusim jeste neco zjistit ale chytat budu take az o zavodech. Chytam tu pouze prez leto. Nebudu jim davat 5 tis za rocni povolenku. Chytam na Hamrech pouze cervenec a srpen.

                NJaromírek - Profil | So 28.4.2018 11:48:53

                koralovec1 >> Tak to pěkně otestuj a podej raport.Ať víme,do čeho půjdeme.Čau.

                  Nvendys-vt - Profil | So 28.4.2018 8:47:33

                  Jaromírek >> Tož to máš pravdu... ale příště to už bude jinak. Snad se ten nový starosta umoudří?!? Uvidíme....

                    Nvendys-vt - Profil | So 28.4.2018 8:41:37

                    Njn. já pro jistotu dnešní rok nejedu... Už jen kvůlivá komárům :-))))

                      NJaromírek - Profil | So 28.4.2018 8:10:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      koralovec1 >> To je dobře.Snad to zase nebude o jedné rybě.

                        Nkoralovec1 - Profil | So 28.4.2018 7:42:17

                        Ahoj rybari. Tak mam info ze je na Hamrech nasazeno. Nevim kolik a ani jak velky. To je ale jedno hlavne ze tam nakej kaprik pribyl.

                          NJaromírek - Profil | Út 3.4.2018 15:11:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          sven >> Ahoj.Já si myslím,že Milan svoje stanovisko k rybaření na Hamru moc nezmění.Leda,že by si uvědomoval,že se blíží volby a že i rybáři jsou voliči.Budu rád,až se s Tebou opět setkám.Ahoj,J.

                            Nsven - Profil | Út 3.4.2018 14:41:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jaromírek >> Ahoj. Díky za důvěru :-)
                            Jasně, že se stavím. Ten můj zdejší loňský dialog se starostou na to nemá vliv.
                            Třeba od té doby zmoudřel a uzná, že pravdu neměl :-)

                              Nvalcha186 - Profil | Út 3.4.2018 9:28:11

                              sven >> Znám to tam, nakupujeme tam pravidelně. Čím to je, nevím. Z prodejny do auta, z auta do obýváku a před závody na stoly. Po celou dobu v krabicích a při vyndavání odlepené, nebo půlka. Ne ale u všech. To není opakované, bylo to prvně. Už bych to neřešil.

                                NJaromírek - Profil | Po 2.4.2018 16:12:15

                                koralovec1 >> To jsem měl před dvěma roky taky a pořád to funguje.Sven se určitě zastaví,věřím tomu.

                                  Nkoralovec1 - Profil | Po 2.4.2018 15:59:09

                                  Jaromírek >> Myslis ? Posledne mel tady spatny rozhovor se starostou. Ale po case snad vsechno prejde a uklidni.

                                    NJaromírek - Profil | Po 2.4.2018 15:54:24

                                    koralovec1 >> To víš,že přijede.

                                      Nkoralovec1 - Profil | Po 2.4.2018 13:31:33

                                      sven - 2.4.2018 13:00:47 prijd se zase podivat na 24 pokecame

                                        Nkoralovec1 - Profil | Po 2.4.2018 12:26:47

                                        sven >> jojo byvala ctyrkolka. Myslim ze kaprarske zavody byli pouze ty prvni bez losovani. Jinak cudlarsky tech bylo vice. Ale te bile ryby tam bylo kvanta. Na plavacku jsi chytal ty mensi. Na feeder a 2 cerviky z dalky vetsi. A pouzivam tam cerveny krmeni.