Mistrovství světa v ledním hokeji v roce 2015 v ČR

Zde můžeme diskutovat o tomto hokejovém svátku, který bude podruhé v samostatné historii země hostit Praha a Ostrava. Téma se nabízí - sestavy, výroky rozhodčích, výsledky, tipy pro sázkaře atd ...
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 16.4.2015 všeobecné - ostatní

Chcete v týmu Džegra ?

A) Ano a bude přínosem63%

B) Ano, ale nespasí nás12%

C) Je mi to jedno ... Nevím ... Hokej nesleduju ...6%

D) Ne, už na to nemá ...8%

E) Kdo je Jágr ? :-)2%

F) Když 500 tisíc Kč do státní pokladny, tak ať hraje :-)))1%

G) Som Slovák a teším sa na Gáboríka :]7%

Od 16.4.2015 hlasovalo 252 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | So 16.5.2015 9:58:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nfrost862 - Profil | So 16.5.2015 8:22:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    To pude

      Nfrost862 - Profil | So 16.5.2015 8:12:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      MAXXSKATER >> Nebo taky houno vlastenec:-)))))

        NMAXXSKATER - Profil | So 16.5.2015 8:06:06

        frost862 >> Až na Smike. :-) On je buď pesimista nebo realista. :-)))

          Nfrost862 - Profil | So 16.5.2015 8:05:32

          MAXXSKATER >> Všeci doufáme...skoro:-))

            NMAXXSKATER - Profil | So 16.5.2015 8:02:42

            frost862 >> Doufám, že jo, vsadil jsem si na naše. =)

              Nfrost862 - Profil | So 16.5.2015 7:58:26

              MAXXSKATER >> NN mám svůj novej,To dáme,ale bude to těžký!!!

                NMAXXSKATER - Profil | So 16.5.2015 7:56:54

                frost862 >> Hlavně ať vyhrajeme, jinak Ti ho klidně přenechám. :-)))

                  Nfrost862 - Profil | So 16.5.2015 7:56:21

                  MAXXSKATER >> Si mi zežral tip Kubajs:-))))

                    Nfrost862 - Profil | So 16.5.2015 7:56:02

                    Česká republika vs. Kanada:

                    Smike..........................2:5
                    MAXXSKATER............4:2
                    buffalo1969..................3:2
                    frost862.......................2:1

                      NBuffalo1969 - Profil | So 16.5.2015 7:26:36

                      Česká republika vs. Kanada:

                      Smike..........................2:5
                      MAXXSKATER............4:2
                      buffalo1969..................3:2

                        NMAXXSKATER - Profil | So 16.5.2015 6:14:56

                        Česká republika vs. Kanada:

                        Smike..........................2:5
                        MAXXSKATER............4:2

                          Nsmike - Profil | So 16.5.2015 4:18:18

                          Ceska republika - Kanada

                          Smike..............2:5

                            Narnošt - Profil | Pá 15.5.2015 15:46:42

                            No coby...Pleky nahradí toho tragéda Červenku a budeme všichni spokojení... ;-)

                              NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.5.2015 15:34:02

                              Řízek 5,125 >> Šíbr Otava ... :-D

                                NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.5.2015 15:27:14

                                =)

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Pá 15.5.2015 15:18:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  https://www.youtube.com/watch?v=oKkqTuopshM

                                  a opět smutný Adolf v akci:-)

                                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.5.2015 13:56:16

                                    Džegr s cedníkem juniorem (čti Salákem). :-)

                                      NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.5.2015 13:47:17

                                      koubic >> A chudák Kempný teda ostrouhá. :-) No, jsem na to zvědavej, tak snad překvapíme celý svět.