Mistrovství světa v ledním hokeji v roce 2015 v ČR

Zde můžeme diskutovat o tomto hokejovém svátku, který bude podruhé v samostatné historii země hostit Praha a Ostrava. Téma se nabízí - sestavy, výroky rozhodčích, výsledky, tipy pro sázkaře atd ...
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 16.4.2015 všeobecné - ostatní

Chcete v týmu Džegra ?

A) Ano a bude přínosem63%

B) Ano, ale nespasí nás12%

C) Je mi to jedno ... Nevím ... Hokej nesleduju ...6%

D) Ne, už na to nemá ...8%

E) Kdo je Jágr ? :-)2%

F) Když 500 tisíc Kč do státní pokladny, tak ať hraje :-)))1%

G) Som Slovák a teším sa na Gáboríka :]7%

Od 16.4.2015 hlasovalo 252 čtenářů.

NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.5.2015 13:46:48

Řízek 5,125 >> Asi tak, při nejhorším si okoušeme nehty u televize. :-)

    Nkoubic - Profil | Pá 15.5.2015 13:45:09

    MAXXSKATER >> potřebuje posílit útok, říkal to v rozhovoru, s Kanadou nelze bránit. Tipuju to na solidní přestřelku!

      NŘízek 5,125 - Profil | Pá 15.5.2015 13:43:09

      MAXXSKATER >> mě taky ne, ale co jiného nám zbývá, než věřit?:-)

        NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.5.2015 13:41:05

        Řízek 5,125 >> Měl jsi pravdu, ale pořád se mi to nějak nepozdává, že den před semifinále s Kanadou bude Růžička zasahovat do chodu týmu dalším novým hráčem. Snad má zase dobrou intuici ...

          NPříbor - Profil | Pá 15.5.2015 13:37:35

          Tak Pleky bude hrát co na říkáte?

            NRytíř - Profil | Pá 15.5.2015 11:24:33

            Vydra revírní >> co to zas plácáš?Myslíš toho tvého"údajnýho" candoše všude kolem chaty?:-))

              NVydra revírní - Profil | Pá 15.5.2015 11:16:32

              Rytíř >> počkej, ty si pleteš rybu s tureckou mečovou zbraní? ;)

              Nedávno jsem tam našel láhev s etiketou plnou azbuky .. vypili jsme jí, je teda pravda že jsem měl před upadnutím do kómatu strach že se ráno neuvidíme :o)

                NRytíř - Profil | Pá 15.5.2015 10:59:15

                Vydra revírní >> bojím se toho co tam najdeš:-)Tebe už teda nebaví se fotit s rybou kterou chytnu vždycky při spol akci já?:-))

                  NRytíř - Profil | Pá 15.5.2015 10:57:31

                  Gigi1893 >> hodnocení červa u mě dobrý:-))

                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.5.2015 10:01:31

                    Asi je pak přešel humor. :-)))

                    https://www.youtube.com/watch?v=9JpNiXIH-UQ

                      NVydra revírní - Profil | Pá 15.5.2015 8:27:16

                      MAXXSKATER >> ale až po finále, pak ať si jde, chomutovák jeden :-P :o)

                        NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.5.2015 7:59:48

                        Vydra revírní >> Žvejkal do lochu prej. x)))

                          NVydra revírní - Profil | Pá 15.5.2015 7:58:56

                          Jinak doufám že už tu zaznělo staroch Jágr a Žvejkal ven .. :o)

                            NVydra revírní - Profil | Pá 15.5.2015 7:56:51

                            Rytíř >> tak za tohle máš u mě panáka toho nejlepšího Travexu, kterej v lednici najdu .. a můžeš se vyfotit s mojí rybou ;-)

                              NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.5.2015 6:29:56

                              smike >> Taky jsem to tak říkal. Slabinu u Kanady vidím na postě brankáře, tam se musíme tlačit.

                                Nsmike - Profil | Pá 15.5.2015 6:28:27

                                MAXXSKATER >> zitra to bude fakt tezke.muselo by se sejit uplne vsechno a i tak nevim, jestli to bude stacit.jedu na ryby, tak uvidime:-)

                                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.5.2015 6:14:46

                                  smike >> Snad si nechal nějaký ten prach i proti Kanadě. =)

                                    Nsmike - Profil | Pá 15.5.2015 6:08:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak ani nevim' jak jsem to dotah domu:-) Neskutecny zapas vcera.Nasi konecne hrali HOKEJ.K 68 je asi zbytecne se vyjadrovat, je to proste PAN!!!