WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NKlose - Profil | Čt 11.6.2015 11:07:54

kapr97 >> 12.8cm

    Nmeteor - Profil | Čt 11.6.2015 10:55:55

    Klose >> to máš s PÚ nebo bez?? Na remízu nic moc expy vzhledem k tomu, že máš "Velkou ráži" a "Radley-Walterse" ;-) a k tomu ta "1. třída"... nerozumím.
    Počítám, že tohle TDéčko jedeš s 128mm gunem.

      Nkapr97 - Profil | Čt 11.6.2015 10:52:00

      Klose >> Škoda té remízy, máš tam 12,8 nebo 15cm?

        NKlose - Profil | Čt 11.6.2015 10:20:09

        Jedna dnešní povedená s louskáčkem :-) Zbyla mi 1 artyna, ale už nebyl čas :-(

          NÉčko:-) - Profil | Čt 11.6.2015 9:10:04

          Ouťa 27 >> na to jsou módy. najdi wotportal a prohledej

            NOuťa 27 - Profil | Čt 11.6.2015 9:05:39

            Kluci kde berete ty vitezstvi se zelenym pruhem a holkama.Mam komplet zenskou posadku na buldogovi a jeste se mi to nepodarilo.Dik

              Nsyrus - Profil | St 10.6.2015 16:50:36

              Potěší

                Nmartvin - Profil | St 10.6.2015 16:39:09

                Jedna povedená bitva, kdy jsem zůstal sám proti 5 :)

                  Nvydra Lucky - Profil | St 10.6.2015 8:32:25

                  Malej, ale šikovnej ..

                    NSaimon - Profil | St 10.6.2015 1:33:39

                    meteor >> vím, mám ho dlouho, ale co sem teď hrál pár her tak mi fakt připadá že to lítá kam chce, ale asi to bylo tím patchem jak se snižovala přesnost. Každopádně T67 mi přijde zábavnější v současné době

                      NOuťa 27 - Profil | Út 9.6.2015 20:41:56

                      Jo jo,jen někdy se mužeš snažit,leč marně.

                        Nsyrus - Profil | Út 9.6.2015 20:08:21

                        dobrá bitva.skončil sem s jedním procentem.

                          Nsyrus - Profil | Út 9.6.2015 19:39:39

                          Ouťa 27 >> pěkná práce

                            NOuťa 27 - Profil | Út 9.6.2015 19:28:20

                            Tak se taky pochlubím.

                              NButchi - Profil | Út 9.6.2015 15:08:37

                              meteor >>
                              To zaměřování je hrůza všude, a bez full doměření netrefíš nic. Jako vůbec nic.

                              No, dokážu si to představit, mám něco nahráno i na T-34, tam je to o nervy. Jedinej američan, kde nemám problém, je Fury a SP, tam se trefuju v pohodě i za jízdy.

                              Ostatně, viděl jsi video od jinglese, jak s top dělem v T-30 neprobil asi na 80m artynu? :-))))

                                Nmeteor - Profil | Út 9.6.2015 15:04:43

                                Butchi >> jasně, magická 90ka :-) akorát mám pocit, že u každého tanku má trošku jiné parametry (třeba na T20ce mi přijde, že strašně dlouho zaměřuje) vyjma penetrace a damage...
                                Každopádně oproti top dělu na T28Prototyp (a předtopového děla na T30) je to nebe a dudy... ta 120ka je náladová jak feministka při menstruaci :-)

                                  Nmeteor - Profil | Út 9.6.2015 15:00:15

                                  Saimon >> tak HellCat byl pár patchů zpátky (8.7??) nerfnut: výrazně pomalejší couvání, delší reload, jízdní vlastnosti... nejcitelnější je asi ta zpátečka: chvílemi mi při couvání přijde, že stojím :-)

                                    Nmeteor - Profil | Út 9.6.2015 14:59:02

                                    kapr97 >> přesně jak píšeš. Pokavad používáš "jakožezakázané" módy a nestreamuješ, nehraješ ESL a jiné soutěže, tak na tebe nikdo nepřijde. A v podstatě jsi krytý, protože to nejsou "zakázané" módy, alebrž "nedoporučené" ;-)

                                      NButchi - Profil | Út 9.6.2015 14:10:58

                                      Saimon >>
                                      Není náhodou stejné jako na M6 a T20?
                                      Protože tam mi přijde ok, i když má občas svoje chvilky, ostatně jako každej američan.

                                        NSaimon - Profil | Út 9.6.2015 13:32:01

                                        meteor >> no já si akorát tak zvykl že už to nějak nejede, moc se to ani neotáčí a už ani to dělo není co bejvalo