WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

kapr97 - Profil | Út 9.6.2015 13:27:27

meteor >> No nevím, to co jsem používal, že mi to ukazovalo po zamíření na tank jestli má nabité a nebo jak dlouho ještě bude nabíjet a další věcy, v té době to povolené nebylo a myslím že ani teď není. Co si tak pamatuju, stáhnul jsem to z nějakých ruských stránek na doporučení kamaráda (už nehraje), říkal, že je to dobrý mod. Až v dalším patchi jsem se dozvěděl, že to bylo na seznamu modu, které se nesměly používat. A nedávno jeden dostal 2roky zákazu hrání ESL a týden ban na public taky za mody které používal ještě ve verzi 8.x a přišli na to až teď

    meteor - Profil | Út 9.6.2015 13:18:02

    kapr97 >> žádné "zakázané módy" nejsou... to je jenom WG báchorka ve stylu "tytyty" ;-)
    Já už používám akorát J1mbo zaměřovač a zoomout, jinak nic. Ale chápu, že módy ti hru usnadní a některé i vylepší. Třeba teďko jsem koukal na mód, který ti udělá HP bar s aktuálním počtem životů u každého z účastníků bitvy... mazec. I když tohle na "létající kameru", laserová ukazovátka a průhledný tank s moduly (kde je který modul, kolik má životů) nemá ani zdaleka.

      meteor - Profil | Út 9.6.2015 13:15:24

      Saimon >> to je při kvalitní hře s HellCatem celkem běžné, zvykneš si :-)

        kapr97 - Profil | Út 9.6.2015 13:07:52

        Saimon >> Když jsem začínal, myslel jsem si to taky. Časem pochopíš

          Saimon - Profil | Út 9.6.2015 13:02:38

          kapr97 >> no dlouho se mě nepovedlo slyšet že su cheater, spíš to beru jako pochvalu.
          K těm módům- používám je a dost a dokážou zvednout úroveň tvé hry pokud je umíš použít a využít ve svůj prospěch

            kapr97 - Profil | Út 9.6.2015 12:55:04

            Saimon >> Nato si zvykneš. Mě se to často stává tím, že se střela od tanku odrazí a zasáhne druhý tank a to pak jsou řeči stylu: "Cheater! report" a podobné sračky a nebo když hraju s artou a sundám nějaký tank bez toho aniž by ho spotli jen podle toho že ničí plotky a podobné blbosti. Jako nadávání do cheaterů je čím dál častější, ale je zajimavé, že většinou když jsem v bitvě začnou za něco nadávat mně a málo kdy někomu jinému a to nepoužívám ve hře ani žádné módy (od doby co jsem nevědomně používal nepovolené módy - bylo to někdy před 2-my lety). Nechápu k čemu tam vůbec jsou, když lepšího hráče z člověka stejně neudělají.

              Saimon - Profil | Út 9.6.2015 12:28:58

              zas mě nadávaj do cheaterů :-D

                boyscout - Profil | Ne 7.6.2015 21:39:53

                Tak dneska mi udělala radost moje nová americká hračka - T67. Pátá bitva, stockový kanon i věž, k tomu nepřeškolená posádka z Hellcata a ejhle jaký hezký výsledek :-) Jsem zvědav až tam namontuju topové dělo a věž zda se to ještě zlepší :-)

                  kalaban - Profil | Čt 4.6.2015 12:26:14

                  Musím se pochlubit, včera bitva s Bulldogem na Prochorovce(oficiálně tedy Ohnivý výběžek nebo jak) a 7,9 tis spot a T28Concept v garáži. Je to tedy šíleně pomalá potvora a moc toho s ním asi neodehraju, ale zasloužená odměna po tvrdé bitvě s LT tanky.... :)

                    kopr69 - Profil | Čt 4.6.2015 11:44:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jedna dopol.rychlovka a frčím vařit :-)

                      Toufi - Profil | Čt 4.6.2015 1:19:20

                      x.v.a.s.a >> Přijdu k takovému MM jednou za dva měsíce :-)

                        kapr97 - Profil | St 3.6.2015 18:25:29

                        novo >> 16.6 začíná druhá fáze

                          kapr97 - Profil | St 3.6.2015 18:25:01

                          m3rlin >> Ty tanky vezmou ale posádky ti zůstanou a i věcy co v tom máš se ti vrátí do skladu (nabiják, stabilizátor, optika atd.) a končit by to mělo 30.6.
                          Ale není to spíš o lemploch, spíš to hlavně hrají lidi co mají tak do 2000 bitev a to je občas jak střílet slepice. Na příští takovou akci by měli dát nějaký limit třeba aspoň 4000 bitev a i trochu jinak rozdělování kreditů protože za výhru bez premka je to 20-50k (potom z toho ještě něco ztrhnou) a můžeš být i top 1 nebo poslední v teamu a stejně se to od sebe moc neliší. Ale je to celkem zábavné, když chceš rovnou do akce a ne nějaké strategické vyčekávání na to, co udělá nepřítel, ale prostě si zastřílet tak se to dá. A ještě větší sranda je to v četě. Dneska jsem to jezdil se 2-ma polákama z klanu a to se skorem po 3hodinách 17:0 (výhry:prohry)

                            novo - Profil | St 3.6.2015 18:15:58

                            m3rlin >> končí snad 16.6, tanky seberou,ale zůstanou ti posádky.

                              m3rlin - Profil | St 3.6.2015 17:45:34

                              Za mě super :-)
                              Jediný co je špatný, že kdejakej lempl co to kazil v normálních hrách se teď přesunul na ten domination a kazí to pro změnu tam :-)

                              vybrali tam docela fajn tanky... jen jsem nenasel(malo hledal) kdy by to melo koncit? a predpokladam, ze pak ty t10 tanky zase vezmou?

                                kapr97 - Profil | St 3.6.2015 12:54:57

                                Co říkáte na event Nadvláda?

                                  x.v.a.s.a - Profil | St 3.6.2015 10:56:44

                                  Toufi >> Kde sakra chodíte k takovýmu MM,hraju E50,T54E1 a T-54 a jako top tier a k tomu jen 2-3 tanky tieru IX. jsem neměl min. půl roku....speciálně u T-54 jsem top tier nehrál ani nepamatuju....WG šikana :-)
                                  jinak GJ

                                    Butchi - Profil | St 3.6.2015 9:52:43

                                    syrus >>
                                    Tiger II jsem měl docela rád, ale došel jsem k závěru, že je to krám a nejhorší HT VIII. tieru.
                                    Nakonec jsem ho prodal, protože jsem vyexpil E75.

                                      syrus - Profil | Út 2.6.2015 21:15:04

                                      Type 64 mě dnes vyloženě baví.

                                        Toufi - Profil | Út 2.6.2015 20:00:34

                                        Ahoj, jedna povedená s T54 :-)