Njirisyky - Profil | Ne 12.4.2015 7:27:39
No, jelikož je už duben, tak odpověď je už zbytečná
NHovy - Profil | So 11.4.2015 22:01:13
No trošku jsem zjemnil koncový navazec dávám česnekovou peletku s půlkou česnekové plovky přidám na zakrmeni pva s peletkama a červama a celkem to funguje a nasadakum stačí rohlík nebo chleba
NAnýzový dědek - Profil | So 11.4.2015 21:06:04
Zkus klasiku rohlík a žížalu nebo červy ... :-)
NKobajs - Profil | So 11.4.2015 20:57:31
Já používám halibut od Tandem Baits a montáž je nejlepší na položenou s odpadávanou.
NWamp - Profil | Ne 15.3.2015 22:23:29
Šňůrka kryston 15lbs, háček CarpUs Centurion vel. "10", PVA drcené bolile, oříznutá kořeněná sladkovka 16mm + popka 12mm stejné příchuti, fluorcarbon posl. tři metry s broky, aby montáž ležela bezp. na dně a vlasec nestoupal do sloupce (tedy neplašil), úniková monzáž s 30gr. olovem - víra, vytrvalost a mělčina kam padá slunce většinu dne... zdarec
Nmarmyš - Profil | Ne 15.3.2015 17:59:28
!M! >> Tak ti nevím,,jestli kýble partiklu po zimě jsou na kapry to pravé ořechové:-)) Jdeš na ně s těžkým kalibrem:-)
NBušák - Profil | Ne 15.3.2015 17:54:37
tom654 - >> na tuhle otázku ti asi jen tak někdo neodpoví,není totíž na co
Nlinba - Profil | Ne 15.3.2015 17:50:30
!M! >> nevím,ale teploměr měří dobře a na kopcích je všude ještě sníh a rána byla ještě do minulého týdne mrazivá, tak nevím kde by se voda ohřála,ale když myslíš nechám tě při tom.
N!M! - Profil | Ne 15.3.2015 17:30:25
marmyš >> Na to oteplení čekám už nějakej ten tejden a nemůžu se dočkat, obiloviny a kukuřice mi už týden pracuje v kyblích a začíná pěkně měknout:-) Dnes jsem byl docela překvapenej, dojedem tam a sníh 1cm.
limba - tak řeka si myslím bude s teplotou trocha nahoře o proti lomu kde byl u jednoho břehu ještě 1m led.
Nlinba - Profil | Ne 15.3.2015 15:15:18
!M! >> V sobotu na rybách teplota vody 4,3 stupně a tři kapři na podložce nejmenší 5kg,7,2kg a parťák svého prvního kapra na naší řece a hned osobák 86cm a 15.70kg.Jinak jaká nastraha dle mě je to jedno nám to jelo na maso a smrad koule 18mm a zeťák měl kapry 13,5 a 21,5kg na 24mm a sladký, tak pak si to přeber a jsou to koule doma ušoulený zhruba za 130 Kč.Zřejmně jim naše koule chutnaj, jinak kluci vedle Krill berry a kill krill a ani jízda .
Nmarmyš - Profil | Ne 15.3.2015 15:15:13
!M! >> Mám dojem,že voda je nejtěžší při 4°C,ale během tohoto týdne by se mělo celkem dost oteplit a pokud ještě zafouká vítr,tak se ti to tam možná promíchá a pomalu začnou shánět.
N!M! - Profil | Ne 15.3.2015 15:09:57
Není to tak, že v té větší hloubce je vyšší teplota vody? No vytáhnout je bude problém v tom, že jsou tak 10m od břehu, není je tedy kam natahat krom břehu:-D Boj to bude, cesta tam je na prd a všude blato a nepřístupný terén.....ale vo tom to je, nic není zadarmo.
Nmarmyš - Profil | Ne 15.3.2015 15:05:12
!M! >> Zkus je žrádlem vytáhnout do poloviční hloubky,tam dole v te "ledarně" jim asi moc chutnat nebude.
Ndrvoštěp - Profil | Ne 15.3.2015 14:47:33
!M! >> Zkus je rozkrmit kuku,pelety a koule.A pak bych nasadil masovku a nebo česnek.Ale asi sám víš že to bude boj :)))
NBlumik - Profil | Ne 15.3.2015 14:13:48
Bobajz >> Diky, Karle.
NBobajz - Profil | Ne 15.3.2015 14:06:25
Blumik >> Přece po 30 rokach v ďuře nebudeš mluvit jak Karel Hynek Mácha.Máš moji plnou podporu.
NBlumik - Profil | Ne 15.3.2015 14:04:04
Pvl >> Děkuji:o)))))))))))
NPvl - Profil | Ne 15.3.2015 14:01:16
Blumik >> Myslím že k nim nemáš daleko (co se týká hr. slov)..Já jsem zase o nikom takhle nepsal co se týká "názvů" To bych si pomohl kdybych tě mél zajímat .... Jinak pěkný zbytek víkendu :o§))))
N!M! - Profil | Ne 15.3.2015 13:59:18
Ahoj, dnes jsem byl na jednom lomu si hrát s echolotem kde jsou trofejní kapři, ryby jsem našel na pár místech v hejnech v hloubce od 8 - 10m. Teplota vody 4,7°, jakou by jse zvolily strategii? Má vůbec smysl v takové teplotě vody chytat? Dnes jsem jim jen zkoušel pouštět dolů žížaly a ty mi nebrali ani okouni, zřejmě ještě dost studená vod pokud se nepletu:-(
NBlumik - Profil | Ne 15.3.2015 13:56:08
Pvl >> Na rozdil od Tebe ,ja nikdy na mrku ,nikoho nikdy nekritizoval a jen se bavil a nechaval si poradit ,nebo i poradil ,něco přečet ,ale o Tobě se to řict neda ,maucta.Fakt ,už běž někam ,už mě nezajimaš.Nechci použit, hruba slova.
NPvl - Profil | Ne 15.3.2015 13:44:33
Blumik >> Máme stejný pohled .
NBlumik - Profil | Ne 15.3.2015 13:41:45
Pvl >> Ubohe na Tvoje roky ,fakt.Už jsem odchytal .
NKurecPalec - Profil | Ne 15.3.2015 13:27:44
Panove...... :o) .....misto toho hadani..... Jake mate tento rok uz uspechy....???.....Jde uz to kolem vas nekde....???..... :o) .......
NPvl - Profil | Ne 15.3.2015 13:23:19
Blumik >> Už jsi vykecal tak jdi raději na ryby :o§))) EDIT pozor na cévku :o§))
NBlumik - Profil | Ne 15.3.2015 13:22:08
KurecPalec >> jo ,i ja mam nerva ,jak se někdo furt do všeho ser- ,kolikrat jsem chtěl někomu, něco napsat ,ale řikal jsem si ,s-r na to ,jsou to jen uboža-i.Čest ,už raději nepišu.o)))))))))))
NKurecPalec - Profil | Ne 15.3.2015 13:08:18
Blumik >> ..... :o) ..... takove OSTRA slova...... ??? ...... :o) ...... Ano nelibi se NECHAM byt......libi něco NAPISU..... :o) ......
NBlumik - Profil | Ne 15.3.2015 12:55:32
KurecPalec >>Maš pravdu ,jsem s tebou. Hlavně že tady všichni čumi o čem se bude psat ,vysranci a pak kritizovat .Koho to nezajima, tak nepiš a běž studovat jinde a nekecej jinym o jinych pičarn-ch.
NKurecPalec - Profil | Ne 15.3.2015 12:42:30
Pvl >> V tom ze dnesni mlades dostat k vode je problém a udrzet ji tam ještě vetsi.....vim o cem mluvim mam drobotinu doma ale která je dosti mala ale jde ji jak se říká precurat uplnyma kravinama a u vody vydrzi.....ale nekteri takovi nejsou....a to je problém.... :o( ....
Slo mi jen o to ze NEJAKY MALY klučina který se ASI vse uci a chce poradit, da tady na MRK otázku......a NEKTERI ho tady sjedou za to ze ma chybi v karte......Je to tak dulezite co ma v karte...???....Zda je uz narozeny ci ne...???....atd......MYSLIM ze on o toto moc nestoji aby jsme mu tady rikali ze si ma dat do kupy kartu a pak se na něco ptat.......Byl by mozna radsi kdyby se mu dastalo odpovedi na to co pouzit za nastrahu, jaky navazec, třeba prilozit foto atd......Ale to je ASI JEN muj názor a mozna se vice lidem nemusi libit......
NPvl - Profil | Ne 15.3.2015 12:21:13
KurecPalec >> Takže se vlastně shodnem :o§)
NRybatorstr - Profil | Ne 15.3.2015 9:24:07
tom654 - >> Ahoj, zkus se kouknout na nějaké zdejší video - od M.M. je tam dost návodů i montáže. U vody bych se držel osvědčených fungujících věcí - červík, pečivo, foukačka, žížala..... Jdi k vodě a zkoušej, ono to přijde :-))
NKurecPalec - Profil | Ne 15.3.2015 8:45:43
Pvl >> Ano nekdy take vidím co se u vody děje a zůstává rozum stát. Dneska kdyz u vody neni tablet s hrou tak se tam moc neudrží. :-)
NPvl - Profil | Ne 15.3.2015 8:42:01
KurecPalec >> Ono to podle oho vypadá ..Byl jsem svědkem kluk s táto na rybách ... Začal skučet .o§) ,že mu je zima . že by jej samotného napadlo jít do auta a navléci si svetr ......... Až mu táta poradil ..bylo po zimě Za chvíli se sami ani nevy...rou dokud jim někdo neporadí :o§))
Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 15.3.2015 8:39:44
KurecPalec >> ty si taky chytrák asi, já bych mu třeba klidně poradil, jenže když nemám ani tušení, kde chce chytat a jakou metodou, tak to de asi těžko....
NPvl - Profil | Ne 15.3.2015 8:34:13
KurecPalec >> Šetři si tvůj beztak drahocený čas ......
NKurecPalec - Profil | Ne 15.3.2015 8:30:11
Z 8 příspěvků 1rada. Smutné. Nekdy má člověk strach se tady na co koliv zeptat aby ho lepší borci neukamenovali.
NPvl - Profil | Ne 15.3.2015 8:27:37
kourasek >> To je lenost !
Nkourasek - Profil | Ne 15.3.2015 8:22:05
Pvl >> mládež si dokáže vygooglit kdejakou kravinu a tohle si najít neumí v nespočet článcích a diskuzích?...že by lenost?
NPvl - Profil | Ne 15.3.2015 7:48:53
drvoštěp >> Přesně tak, jestliže chce seriozní radu alespoń by seriozně měl mít vyplněnou kartu . I když co je seriozně .. ?? :o§)
Ndrvoštěp - Profil | Ne 15.3.2015 7:47:29
tom654 - >> Na položenou kombinuji jeden prut foukanou kuku a druhý pelety a koule.Podle vody(teplota) sladké a masové.Průměr do 16mm.Montáž jedu stejnou.
Ndrvoštěp - Profil | Ne 15.3.2015 7:43:10
Viktor1977 >> Pokud si někdo vyplní kartu stylem puberťáka a napíše na ten Březen,co čeká? Aspoň mohl napsat na jakou vodu a styl chytání.Nic víc,nic míň.
Nmarmyš - Profil | Ne 15.3.2015 6:24:57
team77 >> Brňáci píší běžně ve dvou letech:-)
NViktor1977 - Profil | Ne 15.3.2015 1:05:28
drvoštěp >> místo rady jen blbá poznámka
Nteam77 - Profil | Ne 15.3.2015 1:01:53
drvoštěp >> A to umí psát? :-)))))
Ndrvoštěp - Profil | Ne 15.3.2015 0:08:57
Podle karty Ti jsou čtyři roky.Tak ještě počkej :))))