- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
návnada Březen montáž
dobrý večer chtěl bych jse zeptat co asi tak funguje za návnady na ten Březen a na jakou montáž chytat ? děkuji
Autor diskuse: tom654 - Profil , 15.3.2015 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NBlumik - Profil | Ne 15.3.2015 12:55:32
KurecPalec >>Maš pravdu ,jsem s tebou. Hlavně že tady všichni čumi o čem se bude psat ,vysranci a pak kritizovat .Koho to nezajima, tak nepiš a běž studovat jinde a nekecej jinym o jinych pičarn-ch.
NKurecPalec - Profil | Ne 15.3.2015 12:42:30
Pvl >> V tom ze dnesni mlades dostat k vode je problém a udrzet ji tam ještě vetsi.....vim o cem mluvim mam drobotinu doma ale která je dosti mala ale jde ji jak se říká precurat uplnyma kravinama a u vody vydrzi.....ale nekteri takovi nejsou....a to je problém.... :o( ....
Slo mi jen o to ze NEJAKY MALY klučina který se ASI vse uci a chce poradit, da tady na MRK otázku......a NEKTERI ho tady sjedou za to ze ma chybi v karte......Je to tak dulezite co ma v karte...???....Zda je uz narozeny ci ne...???....atd......MYSLIM ze on o toto moc nestoji aby jsme mu tady rikali ze si ma dat do kupy kartu a pak se na něco ptat.......Byl by mozna radsi kdyby se mu dastalo odpovedi na to co pouzit za nastrahu, jaky navazec, třeba prilozit foto atd......Ale to je ASI JEN muj názor a mozna se vice lidem nemusi libit......
Slo mi jen o to ze NEJAKY MALY klučina který se ASI vse uci a chce poradit, da tady na MRK otázku......a NEKTERI ho tady sjedou za to ze ma chybi v karte......Je to tak dulezite co ma v karte...???....Zda je uz narozeny ci ne...???....atd......MYSLIM ze on o toto moc nestoji aby jsme mu tady rikali ze si ma dat do kupy kartu a pak se na něco ptat.......Byl by mozna radsi kdyby se mu dastalo odpovedi na to co pouzit za nastrahu, jaky navazec, třeba prilozit foto atd......Ale to je ASI JEN muj názor a mozna se vice lidem nemusi libit......
Nvoda12 - Profil | Ne 15.3.2015 9:28:09
tom654 - >> https://www.youtube.com/watch?v=AdkOmkBKZu8 a tady na MRKu jsou taky videa.
NRybatorstr - Profil | Ne 15.3.2015 9:24:07
tom654 - >> Ahoj, zkus se kouknout na nějaké zdejší video - od M.M. je tam dost návodů i montáže. U vody bych se držel osvědčených fungujících věcí - červík, pečivo, foukačka, žížala..... Jdi k vodě a zkoušej, ono to přijde :-))
NKurecPalec - Profil | Ne 15.3.2015 8:45:43
Pvl >> Ano nekdy take vidím co se u vody děje a zůstává rozum stát. Dneska kdyz u vody neni tablet s hrou tak se tam moc neudrží. :-)
NPvl - Profil | Ne 15.3.2015 8:42:01
KurecPalec >> Ono to podle oho vypadá ..Byl jsem svědkem kluk s táto na rybách ... Začal skučet .o§) ,že mu je zima . že by jej samotného napadlo jít do auta a navléci si svetr ......... Až mu táta poradil ..bylo po zimě Za chvíli se sami ani nevy...rou dokud jim někdo neporadí :o§))
Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 15.3.2015 8:39:44
KurecPalec >> ty si taky chytrák asi, já bych mu třeba klidně poradil, jenže když nemám ani tušení, kde chce chytat a jakou metodou, tak to de asi těžko....
NKurecPalec - Profil | Ne 15.3.2015 8:30:11
Z 8 příspěvků 1rada. Smutné. Nekdy má člověk strach se tady na co koliv zeptat aby ho lepší borci neukamenovali.
Nkourasek - Profil | Ne 15.3.2015 8:22:05
Pvl >> mládež si dokáže vygooglit kdejakou kravinu a tohle si najít neumí v nespočet článcích a diskuzích?...že by lenost?
NPvl - Profil | Ne 15.3.2015 7:48:53
drvoštěp >> Přesně tak, jestliže chce seriozní radu alespoń by seriozně měl mít vyplněnou kartu . I když co je seriozně .. ?? :o§)
Ndrvoštěp - Profil | Ne 15.3.2015 7:47:29
tom654 - >> Na položenou kombinuji jeden prut foukanou kuku a druhý pelety a koule.Podle vody(teplota) sladké a masové.Průměr do 16mm.Montáž jedu stejnou.
Ndrvoštěp - Profil | Ne 15.3.2015 7:43:10
Viktor1977 >> Pokud si někdo vyplní kartu stylem puberťáka a napíše na ten Březen,co čeká? Aspoň mohl napsat na jakou vodu a styl chytání.Nic víc,nic míň.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










