Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nstandas - Profil | St 11.3.2015 12:41:13

    Bear >> MartenBear - 11.3.2015 10:57:19 >> škoda že ten prut neohýbali před tou bílou stěnou? :-(

      Nčernásmrt - Profil | St 11.3.2015 12:37:56

      Bear >> MartenBear - 11.3.2015 12:33:12 >> mám celý trojlístek z videa dole takže o tom něco vím, trošku mi vadí ten pouťový design jinak je to lahoda.

        NMartenBear - Profil | St 11.3.2015 12:33:12

        černásmrt >> Zajimavy postreh:-)) Ne, ze by to nejak snizovalo kvality tohoto proutku, ale kazdopadne zajimave.

          Nčernásmrt - Profil | St 11.3.2015 11:26:10

          Bear >> MartenBear - 11.3.2015 10:52:01 >> U bomba se ani neobtěžovali změnit nápis z 3+3 na 2+3, Ital no, japonec by si takovej šlendrián nedovolill :)

            NMartenBear - Profil | St 11.3.2015 10:57:19

            A Plavan testující křivky MRX-V 390cm 175g a TXL 390cm HH.

            https://www.youtube.com/watch?v=7g-qKPSgfco
            https://www.youtube.com/watch?v=0N4hcu7v838

              NMartenBear - Profil | St 11.3.2015 10:52:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Detailně natočené tři kousky z řady MRX-V.

              https://www.youtube.com/watch?v=h9iPQcQ54vY

                Nchřenovák - Profil | Út 10.3.2015 21:33:29

                Bear >> MartenBear - 10.3.2015 21:25:04 >> Od neděle do soboty http://www.thermalpark.sk/

                  NMartenBear - Profil | Út 10.3.2015 21:25:04

                  chřenovák >> Jen u těch navijáků se více projevuje platba za značku.

                    Nchřenovák - Profil | Út 10.3.2015 21:15:44

                    pekeno >> V Kolíně taky vyrabějí stejné auta pod jínimi značky

                      NBery. - Profil | Po 9.3.2015 20:29:47

                      pekeno >> taky jsem premyslel ze ho vemu na novej cervenej UL klacek,aby to ladilo. Mam uz 2 navijaky tehle konstrukce takze bych na nej mel i civky. Ale ty navijacky zatim toci bez problemu,takze by to byla zbytecnost...

                        Npaia - Profil | Po 9.3.2015 18:50:44

                        pekeno >> na UL by to nějakou sezónu mělo přežít, leda, že by jsi neustálým točením zadřel... ;o)

                          Npaia - Profil | Po 9.3.2015 18:48:06

                          Bear >> MartenBear - 9.3.2015 18:24:58 >> zase to s těmi znalci nepřeháněj, navijáky Trabucco jdou totálně mimo mě a je o mě známo, že jsem v tomto ohledu velmi kritický. a pruty mám ošahany jen ty, co vlastním... ;o)

                            Nstandas - Profil | Po 9.3.2015 18:47:37

                            paia >> tak to máš nejmenší:-)))))))))))))))))))))))))))))))

                              Npaia - Profil | Po 9.3.2015 18:46:28

                              standas >> já mám jen 6 metrů... ;o(

                                Nchřenovák - Profil | Po 9.3.2015 18:41:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                standas - O kousek menší☺

                                  Nchřenovák - Profil | Po 9.3.2015 18:40:16

                                  Bear >> MartenBear - 9.3.2015 18:29:19 >> Nevim jestli ty peletky fungují.Dřív jsem použivál česnékovo těsto v létě ,nebo česnékovou pastu do krmení hodně fungovalo

                                    NBigD - Profil | Po 9.3.2015 18:39:40

                                    standas >> Hezký ropovod!! :o)
                                    Já mám trochu kratší tyčku od jednoho pacienta z Thomayerky... :o)

                                      Nstandas - Profil | Po 9.3.2015 18:37:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      BigD >> Pche nejdelší TRABUCCO mám já!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))

                                        NBigD - Profil | Po 9.3.2015 18:35:49

                                        Zdravím pánové! Jako majitel pěti kousků uvedené značky se hlásím do stavu, coby fanda. Až na drobné výhrady spokojenost. Pravidelně jezdím přes Újezd, tak jsem notorickým osahávačem nových kousků a jsem spokojen i s tamním personálem. Taky tam pravidelně větrám peněženku.. k mírné nelibosti mé zákonité dozorkyně... :oP

                                          Nstandas - Profil | Po 9.3.2015 18:30:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          chřenovák >> Vítej. :-))