preferujete bazenovou podlozku nebo radeji tzv necky

Ahoj, zvazuji koupi podlozky a nemohu se rozhodnout zdali typu bazen nebo necky, po precteni par diskusi, me to nikam neposunulo. Prosim o vase postrehy, typy, fotky a doporuceni. Diky
Autor diskuse: šmája - Profil , 6.2.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

D-Carp - Profil | Pá 22.4.2016 22:42:47

DaveX >> čauves, vím o čem mluvíš,také jsem jezdil s přítelkyní.Vlastnim jft bazenek ktery mi zabira docela dost mista.Tyhle necky se daji poměrně lehce složit,takze mi prijde ze to bude s tim mistem jeste lepsi.

    DaveX - Profil | Pá 22.4.2016 11:34:33

    D-Carp >> Já jsem přesně tvé dilema řešil loni. Jestli vanu od NGT nebo Mivardi. Nakonec jsem se zaměřil na to, kolik už tak toho k vodě tahám a zdali to není zbytečné. Nakonec jsem koupil Fox easy mat standard a musím říct, že splnilo očekávání. Popravdě, nevím, zdali koupím někdy něco jiného :)

    Nechci tě odrazovat, je to záležitost každého. U mě to je i tím, že jezdím z 90% k vodě s přítelkyní, takže většina výbavy je tím pádem x2 :) Taky chytá.

    Jinak podložka od Foxe je výborná. Lehká, skladná a pro rybu poskytne dostatečnou bezpečnost. Navíc plave a dá se v ní ryba přenést k vodě. Taky obrovské výhody.

    Přeji dobrou volbu, těma, co máš vybrané chybu určitě neuděláš.

      D-Carp - Profil | Pá 22.4.2016 9:18:26

      Tak přemýšlím jestli koupit NGT http://www.ngtfish.cz/ngt-carp-cradle-deluxe a nebo Mivardi.Měl jsem bazének ale je čas ho poslat do světa a udělat radost sobě i kapříkům :)

        Carpfisher - Profil | Po 9.3.2015 13:28:44

        https://www.youtube.com/watch?v=l8Gx7LjiYYg

        myslim ze jasna volba jen jak dlouho ta cena bude urcite budou zdrazovat :-)

          Carpfisher - Profil | Po 9.3.2015 13:27:23

          Kocháč >> Ahoj taky o ni uvažuji vypadá fakt slušně, nemáte ji někdo? Za 1600 asi lepší nekoupíš

            neutral - Profil | Út 24.2.2015 17:22:49

            šmája >> Za těch něco málo pátků co chytám,se z mého nosu a auta staly poměrně odolné objekty a tak takové maličkosti neřeším...

              šmája - Profil | Út 24.2.2015 12:31:53

              neutral >> v cem tu podlozku prepravujes, kdyz je treba mokra a neni k ni zadnej prepravni obal?

                neutral - Profil | Po 16.2.2015 21:54:05

                šmája >> Mám ho už třetí rok a i po pár skapálech,drží s přehledem formu...

                  šmája - Profil | Po 16.2.2015 19:40:28

                  neutral >> to mas čerstvě ten novější model nebo už po sezone a případně spokojenost? Diky

                    neutral - Profil | Po 16.2.2015 17:53:14

                    šmája >> Já mám nový model JRC high-care xl a výztuhy hmatatelně má.Jestli jsou z polyetylénu ti nezaručím,ale jsou tam a celou podložku spolehlivě vyztužují...Je údajně použitý i nový materiál,který odolává UVéčku.Starým modelům povrch praskal a rozpadal se.

                      Kocháč - Profil | Po 16.2.2015 17:48:32

                      šmája - >> Kluci co byli na FF celkem chválili provedení této od Mivardi. Cena celkem přijatelná tuším 1 600,- Kč, Na stránkách 1900,- asi byla na výstavě sleva.
                      http://www.mivardi.cz/produkty/podlozky-a-vazici-si​tky/podlozky/vanicka-pod-kapra-new-dynasty/

                        clarence - Profil | Po 16.2.2015 17:43:32

                        šmája >> Tak mám asi ten starší model žádnou desku po stranách nemám.J

                          šmája - Profil | Po 16.2.2015 17:27:23

                          clarence >> tak pak uvadeji v popisu zbozi klamave informace
                          http://www.rybarske-potreby-kral.cz/2115-podloka-jr​c-high-care-xl.html

                            kendy.dom - Profil | Po 16.2.2015 17:17:42

                            ja pouzival ploche postrovane a ted jsem poridil bazenku jrc xl tak uvidim.

                              clarence - Profil | Po 16.2.2015 17:11:17

                              šmája >> Není tam žádná deska jen ten silný polstr

                                šmája - Profil | Po 16.2.2015 16:47:03

                                clarence >> mel jsem na mysli v tech bokach (lemech) jestli je nejaka ta deska plastova proti borceni

                                  clarence - Profil | Po 16.2.2015 14:01:45

                                  šmája >> V podložce na dně je pogumovaná síťka a na ní je vyndavací cca 3-4 cm oválná podložka asi vevnitř molitan potažený nepromokavým materiálem.Tím pádem se podložka vyndá aby to lépe vyschlo a prakticky ti zůstane jenom lem s ušima a krytem proti vyskočení ryby a dole je ta síťka která je s lemem podložky spojená na stálo.vyndavací podložka má vespodu sucháče aby samovolně nevypadla

                                    MACO666 - Profil | Po 16.2.2015 7:24:30

                                    SOUL -100%

                                      šmája - Profil | Ne 15.2.2015 23:59:21

                                      clarence >> v te JRC bazenovce pisou o nejake desce pro drzeni tvaru boku je tomu tak prosim?

                                        Vašek74 - Profil | So 7.2.2015 23:13:55

                                        Ahoj, já mám podložek několik, záleží kam jedu.Na vyloženě kaprařské výpravy mám oblíbenou od Starbaits tašku na vážení v podložce s uchy - jako taška na rameno i přenášení věcí.Vážící taška je plně nepropustná-podložka- taška pak uvnitř nesmrdí což se v autě ocení.Jinak v tašce nosím různé věci co se do tašky nevejde, nebo ustrojené hrazdy+zašlapávací vidle atd.Na tu tašku jsou i připnout pruty,vidle podběrák a ta vážící vložka je na sucháče.Hlavně má popruh i přes rameno,krom uší, tak ušetří kolikrát cestu k autu, unese opravdu hodně i 3 kbelíky s krmením...Pokud chci vážit nemusím s rybou nikam jinam,nikam nepřendávám a můžu vážit hned.Na vypouštění ryby taky super.sice bazén to není, ale má to svoje. Oproti podložce oceňuji především vyšší okraj a nic neklouže.Ideální není nic, každý si musí najít to co mu bude nejblíž...A´t se daří.

                                          arnošt - Profil | So 7.2.2015 20:41:52

                                          šmája >> Ten sak mám u váhy na stojanu.Ale není problém kapra v neckách dát do mokrýho saku,zvážit a pustit... :-)

                                            voz - Profil | So 7.2.2015 19:28:58

                                            Na pořádný vepře, pořádný vany ...

                                              šmája - Profil | So 7.2.2015 19:20:30

                                              arnošt >> takže to mas necky, v tom rozlozenej vážící sak a do toho pak ještě pokladas rybu s podberakem jo?

                                                Bomber76 - Profil | So 7.2.2015 18:28:59

                                                Bazénovka se dá v létě využít i jinak :-)

                                                  Radek Š - Profil | So 7.2.2015 11:46:43

                                                  šmája - >> Já jsem pro vaničku. Kámoš jí ušil a je super, hlavně dopravíš rybu bezpečně až do vody.

                                                    šmája - Profil | Pá 6.2.2015 23:43:36

                                                    Kolis >> v pohodě, díky

                                                      Kolis - Profil | Pá 6.2.2015 23:41:57

                                                      šmája >> OK, náčelníku, soráč za pokakoš.

                                                      EDIT: když tak to promaž, dík ,o)

                                                        šmája - Profil | Pá 6.2.2015 23:38:50

                                                        Kolis >> dejte si prosím pokec jinde nebo sz, díky za pochopeni

                                                          Kolis - Profil | Pá 6.2.2015 23:25:50

                                                          Butchi >> Tak o)

                                                          Letos to asi neklapne o/

                                                            Butchi - Profil | Pá 6.2.2015 23:23:54

                                                            Kolis >>
                                                            Smysl pro humor přece musí být, no ni? :-))

                                                            A na výstavu dojedeš?

                                                              šmája - Profil | Pá 6.2.2015 23:17:24

                                                              arnošt >> tak je to krásný to netvrdím že není :-)

                                                                Kolis - Profil | Pá 6.2.2015 23:17:01

                                                                Butchi >> NZ, kdo mozek musí pochopit o))

                                                                bude lip______________o)

                                                                  Butchi - Profil | Pá 6.2.2015 23:08:41

                                                                  Kolis >>
                                                                  Díky :-))))
                                                                  Jak jinak je?

                                                                    Kolis - Profil | Pá 6.2.2015 23:06:26

                                                                    Butchi >> Máš zlatého bludišťáka kamaráde o))

                                                                      arnošt - Profil | Pá 6.2.2015 22:54:37

                                                                      šmája - >> A co teprve s nějakou 20+...
                                                                      Tyhle necky jsou skutečně bytelné i pro kapry přes jeden metr délky a klidně okolo 40 kg.
                                                                      Můžu jen dodat,že lepší jsem nikdy neměl...